Текелі қалалық мәслихатының 2010 жылғы 20 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 27-201 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2011 жылғы 21 қазандағы N 36-280 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Текелі қаласының Әділет басқармасында 2011 жылы 25 қазанда N 2-3-98 тіркелді. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысының Текелі қалалық мәслихатының 2012 жылғы 17 ақпандағы N 3-23 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысының Текелі қалалық мәслихатының 17.02.2012 N 3-23 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасын, 106-бабының 4-тармағын, 109-бабының 5-тармағын, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасын басшылыққа алып, Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Текелі қалалық мәслихатының 2010 жылғы 20 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 27-201 (Текелі қалалық Әділет басқармасында 2010 жылғы 30 желтоқсанда 2-3-87 нөмірімен мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2011 жылғы 7 қаңтардағы "Текелі тынысы" газетінің 1 нөмірінде жарияланған), 2011 жылғы 21 ақпандағы N 29-235 "Текелі қалалық мәслихатының "Текелі қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2010 жылғы 20 желтоқсандағы N 27-201 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Текелі қалалық Әділет басқармасында 2011 жылғы 28 ақпанда 2-3-91 нөмірімен мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2011 жылғы 4 наурыздағы "Текелі тынысы" газетінің 9 нөмірінде жарияланған), 2011 жылғы 18 наурыздағы N 30-239 "Текелі қалалық мәслихатының 2010 жылғы 20 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 27-201 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Текелі қалалық Әділет басқармасында 2011 жылғы 6 сәуірде 2-3-92 нөмірімен мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2011 жылғы 12 сәуірдегі N 31-242 "Текелі қалалық мәслихатының 2010 жылғы 20 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 27-201 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Текелі қалалық Әділет басқармасында 2011 жылғы 21 сәуірде 2-3-94 нөмірімен мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2011 жылғы 29 сәуірдегі "Текелі тынысы" газетінің 17 нөмірінде жарияланған), 2011 жылғы 15 шілдедегі N 34-266 "Текелі қалалық мәслихатының 2010 жылғы 20 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 27-201 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Текелі қалалық Әділет басқармасында 2011 жылғы 27 шілдеде 2-3-96 нөмірімен мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2011 жылғы 8 тамызда "Текелі тынысы" газетінің 31 нөмірінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 20 декабря 2010 года N 27-201 "О бюджете города Текели на 2011-2013 годы"
Решение маслихата города Текели от 21 октября 2011 года N 36-280. Зарегистрировано Управлением юстиции города Текели Департамента юстиции Алматинской области 25 октября 2011 года N 2-3-98. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (решение маслихата города Текели Алматинской области от 17 февраля 2012 года N 3-23)
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Текели Алматинской области от 17.02.2012 N 3-23.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Руководствуясь нормами подпункта 4) пункта 2 статьи 106, пункта 4 статьи 106, пункта 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Текелийского городского маслихата от 20 декабря 2010 года N 27-201 "О бюджете города Текели на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в управлении Юстиции города Текели в государственном Реестре нормативных правовых актов 30 декабря 2010 года за N 2-3-87, опубликовано в газете "Текелі тынысы" от 7 января 2011 года N 1), "О внесении изменений и дополнений в решение Текелийского городского маслихата от 20 декабря 2010 года N 27-201 "О бюджете города Текели на 2011-2013 годы" от 21 февраля 2011 года N 29-235 (зарегистрировано в управлении Юстиции города Текели в государственном Реестре нормативных правовых актов 28 февраля 2011 года за N 2-3-91, опубликовано в газете "Текелі тынысы" от 4 марта 2011 года N 9), "О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 20 декабря 2010 года N 27-201 "О бюджете города Текели на 2011-2013 годы" от 18 марта 2011 года N 30-239 зарегистрировано в управлении Юстиции города Текели в государственном Реестре нормативных правовых актов 6 апреля 2011 года за N 2-3-92, опубликовано в газете "Текелі тынысы" от 15 апреля 2011 года N 15), "О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 20 декабря 2010 года N 27-201 "О бюджете города Текели на 2011-2013 годы" от 12 апреля 2011 года N 31-242 зарегистрировано в управлении Юстиции города Текели в государственном Реестре нормативных правовых актов 21 апреля 2011 года за N 2-3-94, опубликовано в газете "Текелі тынысы" от 29 апреля 2011 года N 17, "О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 20 декабря 2010 года N 27-201 "О бюджете города Текели на 2011-2013 годы" от 15 июля 2011 года N 34-266 зарегистрировано в управлении Юстиции города Текели в государственном Реестре нормативных правовых актов 27 июля 2011 года за N 2-3-96, опубликовано в газете "Текелі тынысы" от 8 августа 2011 года N 31) следующие изменения:

1-тармақтың 1) тармақшасында:
"кірістер" деген жол бойынша "1541247" саны "1684551" санына ауыстырылсын;
"салықтық түсімдер" деген жол бойынша "101350" саны "99340" санына ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер" деген жол бойынша "1389" саны "1897" санына ауыстырылсын;
"негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер" деген жол бойынша "19988" саны "21490" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері" деген жол бойынша "1418520" саны "1561824" санына ауыстырылсын.
1-тармақтың 2) тармақшасында:
"шығындар" деген жол бойынша "1595544" саны "1738848" санына ауыстырылсын.
4 тармақтың:
1-тармақшасында "жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер" деген жол бойынша "102548" саны "116921" санына ауыстырылсын;
2-тармақшасында "қорғаныс" деген жол бойынша "26184" саны "66032" санына ауыстырылсын;
3-тармақшасында "қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі" деген жол бойынша "1026" саны "1377" санына ауыстырылсын;
4-тармақшасында "білім беру" деген жол бойынша "838322" саны "896272" санына ауыстырылсын;
5) тармақшасында "әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру" деген жол бойынша "98352" саны "94247" санына ауыстырылсын;
6) тармақшасында "тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" деген жол бойынша "215609" саны "249396" санына ауыстырылсын;
7) тармақшасында "мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк" деген жол бойынша "36890" саны "37413" санына ауыстырылсын;
8) тармақшасында "ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" деген жол бойынша "19005" саны "20351" санына ауыстырылсын;
9) тармақшасында "өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі" деген жол бойынша "7801" саны "7975" санына ауыстырылсын;
10) тармақшасында "көлiк және коммуникация" деген жол бойынша "221267" саны "221506" санына ауыстырылсын;
11) тармақшасында "басқалар" деген жол бойынша "27706" саны "26524" санына ауыстырылсын.
2. Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Аталған шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихатының
IV шақырылымындағы кезекті
ХXXVIII сессиясының төрағасы               Е. Кан
Текелі қалалық
мәслихатының хатшысы                       Н. Калиновский
КЕЛІСІЛДІ:
"Текелі қаласының экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Мырзахметова Файзагүл Сванқызы
21 қазан 2011 жыл
Текелі қалалық мәслихатының
2010 жылғы 20 желтоқсандағы
"Текелі қаласының 2011-2013
жылдарға арналған бюджеті туралы"
N 27-201 шешіміне өзгерістер
енгізу туралы 2011 жылғы
21 қазандағы N 36-280 шешіміне
1-қосымша
Текелі қалалық мәслихатының
"Текелі қаласының 2011-2013
жылдарға арналған бюджеті туралы"
2010 жылғы 20 желтоқсандағы
N 27-201 шешіміне
1-қосымша
Текелі қаласының 2011 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1.Кірістер

в подпункте 1) пункта 1:
в строке "доходы" цифры "1541247" заменить на цифры "1684551";
в строке "налоговые поступления" цифры "101350" заменить на цифры "99340";
в строке "неналоговые поступления" цифры "1389" заменить на цифры "1897";
в строке "поступления от продажи основного капитала" цифры "19988" заменить на цифры "21490";
в строке "поступления трансфертов" цифры "1418520" заменить на цифры "1561824".
в подпункте 2) пункта 1:
в строке "затраты" цифры "1595544" заменить на цифры "1738848".
в пункте 4:
в подпункте 1) "государственные услуги общего характера" цифры "102548" заменить на цифры "116921";
в подпункте 2) "оборона" цифры "26184" заменить на цифры "66032";
в подпункте 3) "общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность" цифры "1026" заменить на цифры "1377";
в подпункте 4) "образование" цифры "838322" заменить на цифры "896272";
в подпункте 5) "социальная помощь и социальное обеспечение" цифры "98352" заменить на цифры "94247";
в подпункте 6) "жилищно-коммунальное хозяйство" цифры "215609" заменить на цифры "249396";
в подпункте 7) "культура, спорт, туризм и информационное пространство" цифры "36890" заменить на цифры "37413";
в подпункте 8) "сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" цифры "19005" заменить на цифры "20351";
в подпункте 9) "промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность" цифры "7801" заменить на цифры "7975";
в подпункте 10) "транспорт и коммуникации" цифры "221267" заменить на цифры "221506";
в подпункте 11) "прочие" цифры "27706" заменить на цифры "26524".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель очередной
XХХVIII сессии IV созыва
Текелийского городского
маслихата                                  Е. Кан
Секретарь Текелийского
городского маслихата                       Н. Калиновский
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики,
бюджетного планирования
и предпринимательства
города Текели"                             Мырзахметова Файзагуль Свановна
21 октября 2011 года
Приложение 1
к решению Текелийского городского
маслихата от 21 октября 2011 года
N 36-280 "О внесении изменений
в решение Текелийского городского
маслихата от 20 декабря 2010 года
N 27-201 "О бюджете города Текели
на 2011-2013 годы"
Приложение 1
к решению Текелийского городского
маслихата от 20 декабря 2010 года
N 27-201 "О бюджете города Текели
на 2011-2013 годы"
Бюджет города Текели на 2011 год
Категория
Сумма
тыс.
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1. Доходы