Ақсу аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 40-253 нөмірлі шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2011 жылғы 12 сәуірдегі N 45-274 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Ақсу ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 22 сәуірде N 2-4-131 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 17 ақпандағы N 2-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 17.02.2012 N 2-10 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының "Бюджет Кодексінің" 106-бабы 2-тармағының 4)-тармақшасына, 109-бабы 5-тармағына және Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 40-253 нөмірлі шешіміне (Ақсу ауданының әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылғы 30 желтоқсанда 2-4-124 нөмірімен тіркелген, аудандық "Ақсу Өңірі" газетінің 2011 жылғы 8 қаңтардағы N 2-3 (9542) нөмірінде жарияланған), Ақсу аудандық мәслихатының 2011 жылғы 22 ақпандағы "Ақсу аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 40-253 нөмірлі шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы 43-266 нөмірлі (Ақсу ауданының әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 28 ақпанда 2-4-128 нөмірімен тіркелген, аудандық "Ақсу Өңірі" газетінің 2011 жылғы 5 наурыздағы N 10 (9549) нөмірінде жарияланған), Ақсу аудандық мәслихатының 2011 жылғы 18 наурыздағы "Ақсу аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 40-253 нөмірлі шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 44-269 нөмірлі (Ақсу ауданының әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 31 наурызда 2-4-130 нөмірімен тіркелген, аудандық "Ақсу Өңірі" газетінің 2011 жылғы 9 сәуірдегі N 15 (9554) нөмірінде жарияланған) төмендегі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтағы:
"кірістер" деген жол бойынша "3633939" саны "3693115" санына ауыстырылсын:
"салықтық түсімдер" деген жол бойынша "58462" саны "56715" санына ауыстырылсын;

О внесении изменении и дополнении в решение Аксуского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 40-253 "О районном бюджете Аксуского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Аксуского района Алматинской области от 12 апреля 2011 года N 45-274. Зарегистрировано Управлением юстиции Аксуского района Департамента юстиции Алматинской области 22 апреля 2011 года N 2-4-131. Утратило силу решением маслихата Аксуского района Алматинской области от 17 февраля 2012 года № 2-10
Сноска. Утратило силу решением маслихата Аксуского района Алматинской области от 17.02.2012 № 2-10.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствий с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 и пунктом 5 статьи 109 "Бюджетного Кодекса Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлений и самоуправлении в Республике Казахстан" Аксуский районный МАСЛИХАТ РЕШИЛ:
1. Внести в решение "Аксуского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 40-253 "О районном бюджете Аксуского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2010 года за N 2-4-124, опубликовано в районной газете "Ақсу өңірі" за N 2-3 (9542); Аксуского районного маслихата от 22 февраля 2011 года N 43-266 "О внесении изменении и дополнений в решение Аксуского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 40-253 "О районном бюджете Аксуского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 февраля 2011 года за N 2-4-128, опубликовано в районной газете "Ақсу өңірі" от 5 марта 2011 года N 10 (9549); Аксуского районного маслихата от 18 марта 2011 года N 44-269 "О внесении изменений и дополнений в решение Аксуского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 40-253 "О районном бюджете Аксуского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 31 марта 2011 года за N 2-4-130, опубликовано в районной газете "Ақсу өңірі" от 9 апреля 2011 года N 15 (9554) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1) по строкам "доходы" цифру "3633939" заменить на цифру "3693115":
"налоговые поступления" цифру "58462" заменить на цифру "56715";

"салықтық емес түсімдер" деген жол бойынша "2225" саны "10025" санына ауыстырылсын;
"негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер" деген жол бойынша "1653" саны "200" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері" деген жол бойынша "3570768" саны "3625344" санына ауыстырылсын.
2-тармақтағы:
"шығындар" деген жол бойынша "3707477" саны "3766653" санына ауыстырылсын;
"жалпы сипаттағы мемлекеттік қызмет көрсетулер" деген жол бойынша "234048" саны "236938" санына ауыстырылсын;
"қорғаныс" деген жол бойынша "1278" саны "53428" санына ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдар толықтырылсын:
"төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру" кіші функциясы "122 "аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты" бағдарлама әкімшісі 006 бағдарламасы "аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою" "52150";
"білім беру" деген жол бойынша "2592370" саны "2590530" санына ауыстырылсын;
"әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру" деген жол бойынша "116569" саны "116819" санына ауыстырылсын;
"тұрғын үй, коммуналдық шаруашылық" деген жол бойынша "338514" саны "338616" санына ауыстырылсын;
"мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік" деген жол бойынша "126741" саны "132748" санына ауыстырылсын;
"ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" деген жол бойынша "179417" саны "178980" санына ауыстырылсын;
"көлiк және коммуникация" деген жол бойынша "79645" саны "79561" санына ауыстырылсын;
"басқалар" деген жол бойынша "27975" саны "28113" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезекті 45 сессияның
төрағасы                                   Ж. Молдағалиев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    С. Серпербаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Ақсу аудандық экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Жандосова Гүлнара Жандосқызы
12 сәуір 2011 жыл
Ақсу аудандық мәслихатының
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
"Ақсу ауданының 2011-2013
жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы"
N 40-253 шешімінің
1-қосымшасы
Ақсу аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 12 сәуірдегі
"Ақсу аудандық мәслихатының
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
"Ақсу ауданының 2011-2013
жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" N 40-253
шешіміне өзгерістер мен
толықтырулар енгізу туралы"
N 45-274 шешімінің
1-қосымшасы
Ақсу ауданының 2011 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
мың теңге
Сынып
Ішкі сынып
А Т А У Ы
I..Кірістер

"неналоговые поступления" цифру "2225" заменить на цифру "10025";
"поступления от продажи основного капитала" цифру "1653" заменить на цифру "200";
"поступления трансфертов" цифру "3570768" заменить на цифру "3625344".
пункте 2 по строкам "затраты" цифру "3707477" заменить на цифру "3766653":
"государственные услуги общего характера" цифру "234048" заменить на цифру "236938";
"оборона" цифру "1278" заменить на цифру "53428";
дополнить строками следующего содержания:
"организация работы по чрезвычайным ситуациям" администратора бюджетных программ 122 "аппарат акима района (города областного значения)" программа 006 "предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)" "52150";
"образование" цифру "2592370" заменить на цифру "2590530";
"социальная помощь и социальное обеспечение" цифру "116569" заменить на цифру "116819";
"жилищно-коммунальное хозяйство" цифру "338514" заменить на цифру "338616";
"культура, спорт, туризм и информационное пространство" цифру "126741" заменить на цифру "132748";
"сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" цифру "179417" заменить на цифру "178980";
"транспорт и коммуникации" цифру "79645" заменить на цифру "79561";
"прочие" цифру "27975 заменить на цифру "28113".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель
очередной 45 сессии                        Ж. Молдагалиев
Секретарь районного маслихата              С. Серпербаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник ГУ "Аксуский районный
отдел экономики, бюджетного
планирования и
предпринимательства"                       Жандосова Гульнара Жандосовна
12 апреля 2011 года
Приложение N 1
к решению Аксуского районного
маслихата от 24 декабря
2010 года N 40-253 "О районном
бюджете Аксуского района
на 2011-2013 годы"
Приложение N 1
к решению Аксуского районного
маслихата от 12 апреля
2011 года N 45-274 "О внесении
изменений и дополнений в решение
Аксуского районного маслихата
от 24 декабря 2010 года N 40-253
"О районном бюджете Аксуского
района на 2011-2013 годы"
Районный бюджет Аксуского района на 2011 год
Категория
сумма
тыс
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

42887
09
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
541609
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
489644
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
489644
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
51965
008
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
11488
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
19500
010
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1405
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
12701
023
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
6871
6
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
116819
02
Әлеуметтік көмек
98574
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
98574
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
26305
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
14372
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
13409
006
Тұрғын үй көмегі
3924
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
6992
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2347
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
16814
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
11491
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
2920
09
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
18245
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
18245
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17257
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
988
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
338616
01
Тұрғын үй шаруашылығы
54939
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

42887
09
Прочие услуги в области образования
541609
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
489644
037
Строительство и реконструкция объектов образования
489644
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
51965
008
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
11488
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
19500
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1405
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
12701
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
6871
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
116819
02
Социальная помощь
98574
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
98574
002
Программа занятости
26305
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
14372
005
Государственная адресная социальная помощь
13409
006
Жилищная помощь
3924
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
6992
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2347
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
16814
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
11491
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2920
09
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
18245
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
18245
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
17257
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
988
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
338616
01
Жилищное хозяйство
54939
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)