Ақсу аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 40-253 нөмірлі шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 қазандағы N 50-301 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Ақсу ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 25 қазанда N 2-4-137 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 17 ақпандағы N 2-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 17.02.2012 N 2-10 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің" 106-бабы 2-тармағының 4-тармақшасына және 4-тармағына, 109-бабы 5-тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару" Заңының 6-бабы 1-тармағына сәйкес Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 40-253 шешіміне (Ақсу ауданының әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2010 жылғы 30 желтоқсанда 2-4-124 нөмірімен тіркелген, аудандық "Ақсу Өңірі" газетінің 2011 жылғы 8 қаңтардағы N 2-3(9542) жарияланған), Ақсу аудандық мәслихатының 2011 жылғы 22 ақпандағы "Ақсу аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 40-253 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 43-266 (Ақсу ауданының әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 28 ақпанда 2-4-128 нөмірімен тіркелген, аудандық "Ақсу Өңірі" газетінің 2011 жылғы 5 наурыздағы N 10(9549) жарияланған), Ақсу аудандық мәслихатының 2011 жылғы 18 наурыздағы "Ақсу аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 40-253 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 44-269 (Ақсу ауданының әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 31 наурызда 2-4-130 нөмірімен тіркелген, аудандық "Ақсу Өңірі" газетінің 2011 жылғы 9 сәуірдегі N 15(9553) жарияланған), Ақсу аудандық мәслихатының 2011 жылғы 12 сәуірдегі "Ақсу аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 40-253 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 45-274 (Ақсу ауданының әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 22 сәуірде 2-4-131 нөмірімен тіркелген, аудандық "Ақсу өңірі" газетінің 2011 жылғы 14 мамырдағы N 21-22(9554) жарияланған), Ақсу аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 шілдедегі "Ақсу аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 40-253 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 47-286 (Ақсу ауданының әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 27 шілдеде 2-4-133 нөмірімен тіркелген, аудандық "Ақсу өңірі" газетінің 2011 жылғы 12 тамыздағы N 34(9565) жарияланған) төмендегі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "3840555" саны "3622331" санына ауыстырылсын:

О внесении изменении в решение Аксуского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 40-253 "О районном бюджете Аксуского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Аксуского района Алматинской области от 21 октября 2011 года N 50-301. Зарегистрировано Управлением юстиции Аксуского района Департамента юстиции Алматинской области 25 октября 2011 года N 2-4-137. Утратило силу решением маслихата Аксуского района Алматинской области от 17 февраля 2012 года № 2-10
Сноска. Утратило силу решением маслихата Аксуского района Алматинской области от 17.02.2012 № 2-10.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 и пункта 4 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 "Бюджетного Кодекса Республики Казахстан" от 4 декабря 2008 года, пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Аксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение "Аксуского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 40-253 "О районном бюджете Аксуского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2010 года N 2-4-124, опубликовано в районной газете "Ақсу өңірі" N 2-3 (9542), Аксуского районного маслихата от 22 февраля 2011 года N 43-266 "О внесении изменении и дополнений в решение Аксуского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 40-253 "О районном бюджете Аксуского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 февраля 2011 года N 2-4-128, опубликовано в районной газете "Ақсу өңірі" от 5 марта 2011 года N 10 (9549), Аксуского районного маслихата от 18 марта 2011 года N 44-269 "О внесении изменений и дополнений в решение Аксуского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 40-253 "О районном бюджете Аксуского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 31 марта 2011 года N 2-4-130, опубликовано в районной газете "Ақсу өңірі" от 9 апреля 2011 года N 15 (9553), Аксуского районного маслихата от 12 апреля 2011 года N 45-274 "О внесении изменении и дополнений в решение Аксуского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 40-253 "О районном бюджете Аксуского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 22 апреля 2011 года N 2-4-131, опубликовано в районной газете "Ақсу өңірі" от 14 мая 2011 года N 21-22 (9554), Аксуского районного маслихата от 15 июля 2011 года N 47-286 "О внесении изменений и дополнений в решение Аксуского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 40-253 "О районном бюджете Аксуского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 27 июля 2011 года N 2-4-133, опубликовано в районной газете "Ақсу өңірі" от 12 августа 2011 года N 34 (9565) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
"Доходы" цифру "3840555" заменить на цифру "3622331":

"салықтық түсімдер" "76991" саны "72742" санына ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер" "3680" саны "7600" санына ауыстырылсын;
"негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер" "870" саны "1199" санына ауыстырылсын;
"трансферттер түсімдері" "3758183" саны "3540558" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "3914092" саны "3687395" санына ауыстырылсын.
3) "Таза бюджеттік несие беру" "22030" саны "13557" санына ауыстырылсын:
"бюджеттік несиелер" "22862" саны "13790" санына ауыстырылсын;
"бюджеттік несиелерді өтеу" "832" саны "232" санына ауыстырылсын.
5) "Бюджет тапшылығы (профициті)" "-73537" саны "-65064" санына ауыстырылсын.
6) "Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" "73537" саны "65064" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Мәслихат хатшысы                           С. Серпербаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Ақсу аудандық экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімі мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Жандосова Гүлнара Жандосқызы
21 қазан 2011 жыл
Ақсу аудандық мәслихатының
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
"Ақсу ауданының 2011-2013 жылдарға
арналған аудандық бюджеті
туралы" 40-253 шешімінің
1-қосымшасы
Ақсу аудандық мәслихатының
2011 жылғы 21 қазандағы
"Ақсу аудандық мәслихатының
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
"Ақсу ауданының 2011-2013
жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" 40-253 шешіміне
өзгерістер мен толықтырулар
енгізу туралы" 50-301
шешімінің 1-қосымшасы
Ақсу ауданының 2011 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
I. Кірістер

"налоговые поступления" цифру "76991" заменить на цифру "72742";
"неналоговые поступления" цифру "3680" заменить на цифру "7600";
"поступления от продажи основного капитала" цифру "870" заменить на цифру "1199";
"поступления трансфертов" цифру "3758183" заменить на цифру "3540558".
2)"Затраты" цифру "3914092" заменить на цифру "3687395".
3) "Чистое бюджетное кредитование" цифру "22030" заменить на цифру "13557":
"бюджетные кредиты" цифру "22862" заменить на цифру "13790";
"погашение бюджетных кредитов" цифру "832" заменить на цифру "232".
5) "Дефицит" ("профицит") бюджета" цифру "-73537" заменить на цифру "-65064".
6) "Финансирование дефицита бюджета" (использование профицита) цифру "73537" заменить на цифру "65064".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии,
Секретарь маслихата                        С. Серпербаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник ГУ "Аксуский
районный отдел экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства                        Жандосова Гульнара Жандосовна
21 октября 2011 года
Приложение N 1 к решению
Аксуского районного
маслихата от 24 декабря
2010 года N 40-253
"О районном бюджете
Аксуского района на
2011-2013 годы"
Приложение N 1 к решению
Аксуского районного
маслихата от 21 октября
2011 года N 50-301
"О внесении изменений и
дополнений в решение
Аксуского районного
маслихата от 24 декабря
2010 года N 40-253
"О районном бюджете
Аксуского района на
2011-2013 годы"
Районный бюджет Аксуского района на 2011 год
Категория
Сумма
тыс
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы