Балқаш аудандық мәслихатының 2010 жылғы 27 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 41-192 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2011 жылғы 06 сәуірдегі N 45-213 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Балқаш ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 12 сәуірде N 2-6-82 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 сәуірдегі № 4-30 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 13.04.2012 № 4-30 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 104-бабының 5-тармақшасына, 109-бабының 5-тармақшасына сәйкес Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Балқаш аудандық мәслихатының 2010 жылы 27 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 41-192 шешіміне (Балқаш аудандық мәслихатының 2010 жылғы 27 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 41-192 шешімі аудандық әділет басқармасында 2010 жылдың 31 желтоқсанда N 2-6-78 нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне енгізілді), Балқаш аудандық мәслихатының 2011 жылы 9 наурыз күнгі "Балқаш аудандық мәслихатының 2010 жылғы 27 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы " N 43-204 шешіміне (аудандық әділет басқармасында 2011 жылдың 16 наурызда N 2-6-80 нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне енгізілді) төмендегі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта төмендегі жолдар бойынша:
1) "Кірістер барлығы" деген жол бойынша "2894343" саны "2945836" санына ауыстырылсын;
"Ресми трансферттерден түсетін түсімдер" деген жол жол бойынша "2796075" саны "2842037" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
Республикалық бюджеттен түсетін нысаналы ағымдағы трансферттер" деген жол бойынша "446424" саны "462569" санына ауыстырылсын
"Дамытуға арналған мақсатты трансферттер" деген жол бойынша "297660" саны "327477" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" деген жол бойынша "2894343" деген саны "2945836" санына ауыстырылсын.
4-тармақтағы:
"Білім беру" деген жол бойынша "1756720" саны "1770054" санына ауыстырылсын;
"Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру" деген жол бойынша "110396" саны "110448" санына ауыстырылсын;
"Тұрғын үй коммуналдық шаруашылық" деген жол бойынша "443293" саны "473110" санына ауыстырылсын;
"Ауыл, су орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" деген жол бойынша "124620" саны "131818" санына ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 27 декабря 2010 года N 41-192 "О районном бюджете Балхашского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Балхашского района Алматинской области от 06 апреля 2011 года N 45-213. Зарегистрировано Управлением юстиции Балхашского района Департамента юстиции Алматинской области 12 апреля 2011 года N 2-6-82. Утратило силу решением Балхашского районного маслихата Алматинской области от 13 апреля 2012 года № 4-30
Сноска. Утратило силу решением Балхашского районного маслихата Алматинской области от 13.04.2012 № 4-30.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 5 статьи 104, с подпунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Балхашского районного маслихата от 27 декабря 2010 года N 41-192 "О районном бюджете Балхашского района на 2011-2013 год" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов 31 декабря 2010 года за N 2-6-78, решение Балхашского районного маслихата от 27 декабря 2010 года N 41-192 "О районном бюджете Балхашского района на 2011-2013 год"), внесении в решение маслихата Балхашского района от 9 марта 2011 года N 43-204, (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов 16 марта 2011 года за N 2-6-80) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифры "2894343" заменить на цифры "2945836";
"Поступления трансфертов" цифры "2796075"заменить на цифры "2842037", в том числе:
"Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета" цифры "446424" заменить на цифры "462569";
"Целевые трансферты на развитие" цифры "297660" заменить на цифры "327477".
2) "Затраты" цифры "2894343" заменить на цифры "2945836".
4 пункте:
по строке "образование" цифры "1756720" заменить на цифры "1770054";
по строке "социальная помощь и социальное обеспечение" цифры "110396" заменить на цифры "110448";
по строке "жилищно-коммунального хозяйства" цифры "443293" заменить на цифры "473110";
по строке "сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" цифры "124620" заменить на цифры "131818".