Балқаш аудандық мәслихатының 2010 жылғы 27 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 41-192 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 шілдедегі N 49-230 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Балқаш ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 28 шілдеде N 2-6-86 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 сәуірдегі № 4-30 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 13.04.2012 № 4-30 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4)-тармақшасына және 4-тармағына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағына сәйкес Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Балқаш аудандық мәслихатының 2010 жылғы 27 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 41-192 (2010 жылғы 31 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-6-78 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 8 қаңтардағы N 3 "Балқаш өңірі" газетінде жарияланған), 2011 жылғы 9 наурыздағы N 43-204 "Балқаш аудандық мәслихатының 2010 жылғы 27 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 41-192 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (2011 жылғы 16 наурыздағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-6-80 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 2 сәуірдегі N 13 "Балқаш өңірі" газетінде жарияланған), 2011 жылғы 6 сәуірдегі N 45-213 "Балқаш аудандық мәслихатының 2010 жылғы 27 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 41-192 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (2011 жылғы 12 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-6-82 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 23 сәуірдегі N 16 "Балқаш өңірі" газетінде жарияланған), 2011 жылғы 15 сәуірдегі N 46-216 "Балқаш аудандық мәслихатының 2010 жылғы 27 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 41-192 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (2011 жылғы 19 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-6-85 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 30 сәуірдегі N 17 "Балқаш өңірі" газетінде жарияланған), шешіміне төмендегідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта төмендегі жолдар бойынша:

О внесении изменений и дополнений в решение Балхашского районного маслихата от 27 декабря 2010 года N 41-192 "О районном бюджете Балхашского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Балхашского района Алматинской области от 20 июля 2011 года N 49-230. Зарегистрировано Управлением юстиции Балхашского района Департамента юстиции Алматинской области 28 июля 2011 года N 2-6-86. Утратило силу решением Балхашского районного маслихата Алматинской области от 13 апреля 2012 года № 4-30
Сноска. Утратило силу решением Балхашского районного маслихата Алматинской области от 13.04.2012 № 4-30.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 и пункта 4 статьи 106, пункта 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" от 23 января 2001 года Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Балхашского районного маслихата от 27 декабря 2010 года N 41-192 "О районном бюджете Балхашского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 31 декабря 2010 года за N 2-6-78, опубликовано в газете "Балқаш өңірі " от 8 января 2011 года N 3), в решение Балхашского районного маслихата от 9 марта 2011 года N 43-204 "О внесении изменений и дополнений в решение Балхашского районного маслихата от 27 декабря 2010 года N 41-92 "О районном бюджете Балхашского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 16 марта 2011 года за N 2-6-80, опубликовано в газете "Балқаш өңірі" от 2 апреля 2011 года N 13), в решение Балхашского районного маслихата от 6 апреля 2011 года N 45-213 "О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 27 декабря 2010 года N 41-192 "О районном бюджете Балхашского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 12 апреля 2011 года за N 2-6-82 опубликовано в газете "Балқаш өңірі" от 23 апреля 2011 года N 16), в решение Балхашского районного маслихата от 15 апреля 2011 года N 46-216 "О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 27 декабря 2010 года N 41-192 "О районном бюджете Балхашского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 19 апреля 2011 года за N 2-6-85, опубликовано в газете "Балқаш өңірі" от 30 апреля 2011 года N 7) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 по строкам:

1) "Кірістер" "3012121" саны "3085922" санына ауыстырылсын; "салықтық түсімдер" "46708" саны "53823" санына ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер" "1652" саны "3157" санына ауыстырылсын;
"негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер" "8916" саны "14296" санына ауыстырылсын;
"трансферттерден түсетін түсімдер" "2904422" саны "2938813" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "524981" саны "550454" санына ауыстырылсын.
1-тармақтың 1)-тармақшасының:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "524981" саны "550454" санына ауыстырылсын деген сөзден кейін, келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету 6851 мың теңге".
"дамытуға арналған нысаналы трансферттер" "327450" саны "336368" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы" "122166" саны "122866" санына ауыстырылсын;
"инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру" "194311" саны "186401" санына ауыстырылсын;
"Төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою" "23364" саны "35364" санына ауыстырылсын;
"сумен жабдықтау жүйесін дамыту" "11000" саны "13000" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "3012121" саны "3085922" санына ауыстырылсын.
3) "Таза бюджеттік кредиттеу" "24720" деген саны "24622" санына ауыстырылсын.
5) "Бюджет тапшылығы (профициті)" "-40720" деген саны "-40622" санына ауыстырылсын.
6) "Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалануы)" "40720" саны "40622" санына ауыстырылсын.
5-тармақтағы:
"мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы" "122166" саны "122866" санына ауыстырылсын;
"инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру" "194311" саны "186401" санына ауыстырылсын;
"Төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою" "23364" саны "35364" санына ауыстырылсын;
"сумен жабдықтау жүйесін дамыту" "11000" саны "13000" санына ауыстырылсын.
6-тармағы:
келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету 6851 мың теңге".
7-тармақтағы:
"Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер" "218369" саны "223811" санына ауыстырылсын;
"Қорғаныс" "24299" саны "36154" санына ауыстырылсын;
"Білім беру" "1790100" саны "1803037" санына ауыстырылсын;
"Тұрғын үй коммуналдық шаруашылық" деген жол бойынша "473083" саны "506411" санына ауыстырылсын;
"Басқалар" "42093" саны "41867" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрағасы
Ш. Байсынов
Балқаш аудандық
мәслихаттың хатшысы
М. Қамаубаев
КЕЛІСІЛДІ:
Экономика, бюджеттік жоспарлау
және кәсіпкерлік
бөлімінің бастығы
Нұрланбек Рахатұлы Рақышев
20 шілде 2011 жыл
Балқаш аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 20 шілдедегі
"Балқаш аудандық мәслихаттың

1) "Доходы" цифру "3012121" заменить на цифру "3085922";
"налоговые поступления" цифру "46708" заменить на цифру "53823";
"неналоговые поступления" цифру "1652" заменить на цифру "3157";
"поступления от продажи основного капитала" цифру "8916" заменить на цифру "14296";
"поступлениям трансфертов" цифру "2904422" заменить на цифру "2938813", в том числе:
"текущие трансферты" цифру "524981" заменить на цифру "550454".
Подпункт 1) пункта 1 после слов "текущие трансферты" цифру "524981" заменить на цифру "550454" дополнить строкой следующего содержания:
"обеспечение деятельности центров занятости 6851 тысяч тенге".
"трансферты на развитие" цифру "327450" заменить на цифру "336368", в том числе:
"строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда" цифру "122166" заменить на цифру "122866";
"развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры" цифру "194311" заменить на цифру "186401";
"Предупреждения и ликвидация чрезвычайных ситуации" цифру "23364" заменить на цифру "35364";
"развитие системы водоснабжения" цифру "11000" заменить на цифру "13000".
2)"Затраты" цифру "3012121" заменить на цифру "3085922".
3) "Чистое бюджетное кредитование" цифры "24720" заменить на цифры "24622".
5) "Дефицит (профицит) бюджета" цифру "-40720" заменить на цифру "-40622".
6) "Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "40720" заменить на цифру "40622".
в пункте 5:
"строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда" цифру "122166" заменить на цифру "122866";
"развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры" цифру "194311" заменить на цифру "186401";
"Предупреждения и ликвидация чрезвычайных ситуации" цифру "23364" заменить на цифру "35364";
"развитие системы водоснабжения" цифру "11000" заменить на цифру "13000".
в пункте 6, дополнить строкой следующего содержания:
"обеспечение деятельности центров занятости 6851 тысяч тенге".
в пункте 7:
"государственные услуги общего характера" цифру "218369" заменить на цифру "223811";
"оборона" цифру "24299" заменить на цифру "36154";
"образование" цифру "1790100" заменить на цифру "1803037";
"социальная помощь и социальное обеспечение" цифру "110491" заменить на цифру "120632";
"жилищно-коммунальное хозяйство" цифру "473083" заменить на цифру "506411";
"прочие" цифру "42093" заменить на цифру "41867";
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии Балхашского
районного маслихата
Ш. Байсынов
Секретарь Балхашского районного
маслихата
М. Камаубаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономики,
бюджетного планирования
и предпринимательства
Балхашского района:
Нурланбек Рахатулы Ракышев
20 июля 2011 года
Приложение 1
утвержденное решением маслихата
Балхашского района от 20 июля
2011 года N 49-230 О внесении
изменений в решение Балхашского
районного маслихата от 27 декабря
2010 года N 41-192 О районном
бюджете Балхашского