Балқаш ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы N 56-260 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Балқаш ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 23 желтоқсанда N 2-6-89 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2013 жылғы 22 сәуірдегі № 16-75 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 22.04.2013 № 16-75 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2012-2014 жылдарға арналған Балқаш ауданының бюджеті N 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2012 жылға төмендегі көлемде бекітілсін:
1) Кірістер - 3072109 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 49522 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 1862 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 15307 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 3002418 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер - 705565 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері - 366221 мың теңге;
субвенция - 1930632 мың теңге.
2) Шығындар - 3085521 мың теңге.
3) Таза бюджеттік несиелендіру - 38041 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер - 41259 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу - 3218 мың теңге;
4) Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
5) Бюджет тапшылығы (профициті)- -103600 теңге;
6) Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 103600 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2012.02.20 N 2-14 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.04.13 N 4-27 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.06.08 N 5-32 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.09.07 N 8-45 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.11.07 N 11-53 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.12.06 N 12-56 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
2. Ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 1308 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. Балқаш ауданының 2012 жылға арналған ағымдағы бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Балқаш ауданының 2012 жылға арналған бюджетінің атқарылуы барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

О районном бюджете Балхашского района на 2012-2014 годы
Решение маслихата Балхашского района Алматинской области от 21 декабря 2011 года N 56-260. Зарегистрировано Управлением юстиции Балхашского района Департамента юстиции Алматинской области 23 декабря 2011 года N 2-6-89. Утратило силу решением Балхашского районного маслихата Алматинской области от 22 апреля 2013 года № 16-75
Сноска. Утратило силу решением Балхашского районного маслихата Алматинской области от 22.04.2013 № 16-75.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Балхашского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) Доходы - 3072109 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 49522 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 1862 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 15307 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 3002418 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты - 705565 тысяча тенге;
целевые трансферты на развитие - 366221 тысяч тенге;
субвенции - 1930632 тысячи тенге.
2) Затраты - 3085521 тысяч тенге.
3) Чистое бюджетное кредитование - 38041 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 41259 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 3218 тысяч тенге.
4) Сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге.
5) Дефицит (профицит) бюджета - -103600 тысяча тенге.
6) Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 103600 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Балхашского района Алматинской области от 20.02.2012 N 2-14 (вводится в действие с 01.01.2012); от 13.04.2012 N 4-27 (вводится в действие с 01.01.2012); от 08.06.2012 N 5-32 (вводится в действие с 01.01.2012); от 07.09.2012 N 8-45 (вводится в действие с 01.01.2012); от 07.11.2012 N 11-53 (вводится в действие с 01.01.2012); от 06.12.2012 N 12-56 (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа Балхашского района на 2012 год в сумме - 1308 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень текущих бюджетных программ Балхашского района на 2012 год согласно приложению 4.
4. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестированию в процессе исполнения бюджета Балхашского района на 2012 год согласно приложению 5.