Жамбыл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 46-212 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 қазандағы N 60-275 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Жамбыл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 25 қазандағы N 2-7-122 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 26 наурыздағы № 4-47 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 26.03.2012 № 4-47 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексiнің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына және 4-тармағына, 109- бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихат ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 46-212 шешіміне (нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу Тізілiмінде 2010 жылдың 31 желтоқсанында 2-7-113 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 22 қаңтарында "Атамекен" газетінің 4 (5533) нөмірінде жарияланған), Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 17 ақпандағы "Жамбыл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 46-212 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 49-223 (нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу Тізілiмінде 2011 жылдың 21 ақпанында 2-7-116 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 26 ақпанында "Атамекен" газетінің 9 (5538) нөмірінде жарияланған), Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 30 наурыздағы "Жамбыл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 46-212 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 51-228 (нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу Тізілiмінде 2011 жылдың 31 наурызында 2-7-118 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 16 сәуірінде "Атамекен" газетінің 15 (5544) нөмірінде жарияланған), Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 сәуірдегі "Жамбыл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 46-212 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 52-232 (нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу Тізілiмінде 2011 жылдың 22 сәуірінде 2-7-119 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 28 мамырында "Атамекен" газетінің 21 (5550) нөмірінде жарияланған), Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 18 шілдедегі "Жамбыл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 46-212 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 56-255 (нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу Тізілiмінде 2011 жылдың 26 шілдесінде 2-7-121 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 6 тамызында "Атамекен" газетінің 30 (5559) нөмірінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы:

О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 46-212 "О районном бюджете Жамбылского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Жамбылского района Алматинской области от 21 октября 2011 года N 60-275. Зарегистрировано Управлением юстиции Жамбылского района Департамента юстиции Алматинской области 25 октября 2011 года N 2-7-122. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 26 марта 2012 года № 4-47
Сноска. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 26.03.2012 № 4-47.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии подпункта 4) пункта 2 статьи 106, пункта 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменения в решение Жамбылского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 46-212 "О районном бюджете Жамбылского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов от 31 декабря 2010 года N 2-7-113, опубликовано в районной газете "Атамекен" от 22 января 2011 года N 4(5533), Жамбылского районного маслихата от 17 февраля 2011 года N 49-223 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 46-212 "О районном бюджете Жамбылского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов от 21 февраля 2011 года N 2-7-116, опубликовано в районной газете "Атамекен" от 26 февраля 2011 года N 9(5538), Жамбылского районного маслихата от 30 марта 2011 года N 51-228 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 46-212 "О районном бюджете Жамбылского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов от 31 марта 2011 года N 2-7-118, опубликовано в районной газете "Атамекен" от 16 апреля 2011 года N 15 (5544), Жамбылского районного маслихата от 14 апреля 2011 года N 52-232 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 46-212 "О районном бюджете Жамбылского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов от 22 апреля 2011 года N 2-7-119, опубликовано в районной газете "Атамекен" от 28 мая 2011 года N 21 (5550), Жамбылского районного маслихата от 18 июля 2011 года N 56-255 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 46-212 "О районном бюджете Жамбылского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов от 26 июля 2011 года N 2-7-121, опубликовано в районной газете "Атамекен" от 6 августа 2011 года N 30 (5559) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

1) "Кiрiстер" "9403022" саны "9829716" санына ауыстырылсын;
"салықтық түсімдер" "1006298" саны "1032968" санына ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер" "13750" саны "18080" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсiмдері" "8326424" саны "8722118" санына ауыстырылсын;
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "1369264" саны "1721023" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" "2978229" саны "3022164" санына ауыстырылсын.
2) "шығындар" "9428389" саны "9855083" санына ауыстырылсын.
3) "таза бюджеттік кредиттеу" "31438" саны "44315" санына ауыстырылсын.
5) "бюджет тапшылығы (профициті)" "-124588" саны "-138328" санына ауыстырылсын.
6) "бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" "124588" саны "138328" санына ауыстырылсын.
4-тармақтағы:
білім беру объектілерін салу және реконструкциялауға арналған нысаналы даму трансферттері" "835005" саны "807607" санына ауыстырылсын.
6-тармақтағы:
"инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыруға арналған нысаналы даму трансферттері" "152750" саны "152734" санына ауыстырылсын.
7-тармақтағы:
"сумен жабдықтау жүйесін дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері" "1792265" саны "1878259" санына ауыстырылсын.
9-тармақтағы:
"жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер" "292092" саны "294275" санына ауыстырылсын.
"қорғаныс" "84487" саны "113416" санына ауыстырылсын.
"бiлiм беру" "5218002" саны "5338442" санына ауыстырылсын.
соның ішінде "жалпы бiлiм беру" "3721371" саны "3810501" санына ауыстырылсын.
"әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру" "249031" саны "235966" санына ауыстырылсын.
"тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы" "2321315" саны "2516911" санына ауыстырылсын.
"мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiк" "640734" саны "643647" санына ауыстырылсын.
"ауыл, су, орман, балық шаруашылығы ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" "180180" саны "182855" санына ауыстырылсын.
"өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі" "7026" саны "7269" санына ауыстырылсын.
"көлік және коммуникация" "385645" саны "470645" санына ауыстырылсын.
"басқалар" "43425" саны "44955" санына ауыстырылсын.
10-тармақтағы:
"білім беру ұйымдарының күрделі жөндеу жұмыстары мен материалды-техникалық базасын нығайту бойынша Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға арналған шығындар" "846207" саны "871207" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияға баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияға баяндалсын.

1) "Доходы" цифру "9403022" заменить на цифру "9829716";
"налоговые поступления" цифру "1006298" заменить на цифру "1032968";
"неналоговые поступления" цифру "13750" заменить на цифру "18080";
"поступления трансфертов" цифру "8326424" заменить на цифру "8722118";
"целевые текущие трансферты" цифру "1369264" заменить на цифру "1721023";
"целевые трансферты на развитие" цифру "2978229" заменить на цифру "3022164".
2) "затраты" цифру "9428389" заменить на цифру "9855083".
3) "чистое бюджетное кредитование" цифру "31438" заменить на цифру "44315".
5) "дефицит (профицит) бюджета" цифру "-124588" заменить на цифру "-138328".
6) "финансирование дефицита (использование профицита)" цифру "124588" заменить на цифру "138328".
в пункте 4:
"целевые трансферты на развитие строительство и реконструкция объектов образования" цифру "835005" заменить на цифру "807607".
в пункте 6:
"целевые трансферты на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры" цифру "152750" заменить на цифру "152734".
в пункте 7:
"целевые трансферты на развитие системы водоснабжения" цифру "1792265" заменить на цифру "1878259".
в пункте 9:
"государственные услуги общего характера" цифру "292092" заменить на цифру "294275";
"оборона" цифру "84487" заменить на цифру "113416";
"образование" цифру "5218002" заменить на цифру "5338442", в том числе "общеобразовательное обучение" цифру "3721371" заменить на цифру "3810501";
"социальная помощь и социальное обеспечение" цифру "249031" заменить на цифру "235966";
"жилищно-коммунальное хозяйство" цифру "2321315" заменить на цифру "2516911";
"культура, спорт, туризм и информационное пространство" цифру "640734" заменить на цифру "643647";
"сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" цифру "180180" заменить на цифру "182855";
"промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность" цифру "7026" заменить на цифру "7269";
"транспорт и коммуникации" цифру "385645" заменить на цифру "470645";
"прочие" цифру "43425" заменить на цифру "44955".
в пункте 10:
"капитальный ремонт и материально-техническое оснащение объектов образования" цифру "846207" заменить на цифру "871207".
2. Приложение 1 к указанному решению, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 4 к указанному решению, изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.