Еңбекшіқазақ ауданы бойынша елді-мекен жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2011 жылғы 18 наурыздағы N 48-3 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Еңбекшіқазақ ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 25 сәуірде N 2-8-177 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 қазандағы № 39-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 15.10.2014 № 39-5 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20-маусымдағы N 442 Жер Кодексінің 8-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23-қаңтардағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 13-тармақшасына сәйкес және аудан әкімінің 2011 жылғы 17-наурыздағы N 09-01/577 хатының негізінде Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшіқазақ ауданы бойынша елді-мекен жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешімнің орындалуы аудандық жер қатынастары бөлімінің бастығы Сейіт Оразғұлұлы Құлынбаевқа және аудандық экономика және бюджеттік жоспарлау және кәсіпкерлік бөлімінің бастығы Иманғазы Ахметұлы Ахметовке жүктелсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Мақсат Тоқбергенұлы Бекетаевқа және аудандық мәслихаттың заңдылықты сақтау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихаттың
48-сессиясының төрайымы                    Қ. Дюсембаева
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    Ә. Талқамбаев
КЕЛІСІЛДІ:
Аудан әкімінің
орынбасары                                 Бекетаев Мақсат Тоқбергенұлы
15 наурыз 2011 жыл
"Еңбекшіқазақ ауданының жер
қатынастары бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Құлынбаев Сейіт Оразғұлұлы
15 наурыз 2011 жыл
"Еңбекшіқазақ аудандық
экономика және бюджеттік
жоспарлау және кәсіпкерлік
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Ахметов Иманғазы Ахметұлы
15 наурыз 2011 жыл
Аудандық мәслихат
аппаратының басшысы                        Жаңабаев Қуанышбек Нұрғалиұлы
14 наурыз 2011 жыл
Мәслихат аппаратының
бас маман-заңгер                           Желдікбаева Әйгерім Алшынқызы
14 наурыз 2011 жыл
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 18-наурыздағы N 48-3
"Еңбекшіқазақ ауданы бойынша
елді-мекен жерлерін аймақтарға
бөлу жобасын (схемасын)
бекіту туралы" шешіміне
қосымша
Еңбекшіқазақ ауданы бойынша елді-мекен жерлерін аймақтарға бөлу
жобасы (схемасы)
N
Елді мекендердің
атаулары
Түзету
коэффициенті
Ұсынылатын
түзету
коэффициенті
1 аймақ
1
Ават ауылы
1,51
1,5
2
Бәйтерек ауылы
1,51
2 аймақ
3
Балтабай ауылы

Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель населенных пунктов Енбекшиказахского района
Решение маслихата Енбекшиказахского района Алматинской области от 18 марта 2011 года N 48-3. Зарегистрировано Управлением юстиции Енбекшиказахского района Департамента юстиции Алматинской области 25 апреля 2011 года N 2-8-177. Утратило силу решением Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 15 октября 2014 года № 39-5
Сноска. Утратило силу решением Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 15.10.2014 № 39-5.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
На основании пункта 2 статьи 8 Земельного Кодекса Республики Казахстан N 442 от 20 июня 2003 года, подпункта 13 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан N 148 от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и письма акима района N 09-01/577 от 17 марта 2011 года, Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить на основании приложения проект (схему) зонирования земель населенных пунктов Енбекшиказахского района.
2. Исполнение настоящего решения возложить на начальника районного отдела земельных отношений Кулынбаева Сеита Оразгуловича и начальника районного отдела экономики, бюджетного планирования и предпринимательства Ахметова Имангазы Ахметовича.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Бекетаева Максата Токбергеновича и постоянную комиссию районного маслихата по соблюдению законодательства.
4. Настоящее решение вступает в силу по истечении десяти дней после официального опубликования.
Председатель 48-сессии
районного маслихата                        К. Дюсембаева
Секретарь районного
маслихата                                  А. Талкамбаев
Приложение
к решению Енбекшиказахского
районного маслихата "Об
утверждении проекта (схемы)
зонирования земель населенных
пунктов Енбекшиказахского
района" от 18 марта
2011 года N 48-3
Проект (схема) зонирования земель населенных пунктов
Енбекшиказахского района
N
Наименование населенных
пунктов
Поправочные
коэффициенты
Рекомендуемые
поправочные
коэффициенты
1 зона
1
Село Ават
1,51
1,5
2
Село Байтерек
1,51
2 зона
3
Село Балтабай