Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 43-1 "Еңбекшіқазақ ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2011 жылғы 11 қарашадағы N 59-1 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Еңбекшіқазақ ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 18 қарашада N 2-8-184 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 сәуірдегі N 6-12 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 19.04.2012 N 6-12 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4)тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына, және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшіқазақ ауданы мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 43-1 шешіміне (2010 жылғы 31 желтоқсанында Еңбекшіқазақ аудандық әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде 2-8-167 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 14 қаңтардағы N 3 "Еңбекшіқазақ" газетінде жарияланған), Еңбекшіқазақ ауданы мәслихатының 2011 жылғы 17 ақпандағы "2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 43-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы N 47-2 (2011 жылғы 25 ақпанында Еңбекшіқазақ аудандық әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде 2-8-171 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 4 наурыздағы N 10 "Еңбекшіқазақ" газетінде жарияланған), Еңбекшіқазақ ауданы мәслихатының 2011 жылғы 18 наурыздағы "2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 43-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы N 48-1 (2011 жылғы 5 сәуірінде Еңбекшіқазақ аудандық әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде 2-8-173 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 8 сәуірдегі N 15 "Еңбекшіқазақ" газетінде жарияланған), Еңбекшіқазақ ауданы мәслихатының 2011 жылғы 15 сәуіріндегі "2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 43-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы N 49-1 (2011 жылғы 22 сәуірінде Еңбекшіқазақ аудандық әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде 2-8-174 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 29 сәуірдегі N 18 "Еңбекшіқазақ" газетінде жарияланған), Еңбекшіқазақ ауданы мәслихатының 2011 жылғы 15 шілдедегі "2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 43-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы N 52-1 (2011 жылғы 28 шілдедегі Еңбекшіқазақ аудандық әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде 2-8-180 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 5 тамыздағы N 32 "Еңбекшіқазақ" газетінде жарияланған), Еңбекшіқазақ ауданы мәслихатының 2011 жылғы 21 қазандағы "2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 43-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы N 57-1 (2011 жылғы 25 қазандағы Еңбекшіқазақ аудандық әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде 2-8-183 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 4 қарашадағы N 45 "Еңбекшіқазақ" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтағы төмендегі жолдар бойынша:

О внесении изменений и дополнений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 43-1 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Енбекшиказахского района Алматинской области от 11 ноября 2011 года N 59-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Енбекшиказахского района Департамента юстиции Алматинской области 18 ноября 2011 года N 2-8-184. Утратило силу решением маслихата Енбекшиказахского района Алматинской области от 19 апреля 2012 года N 6-12
Сноска. Утратило силу решением маслихата Енбекшиказахского района Алматинской области от 19.04.2012 N 6-12.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 22 декабря 2010 года "О бюджете Енбекшиказахского района на 2011-2013 годы" N 43-1 (зарегистрировано в Управлении юстиции Енбекшиказахского района в государственном Реестре нормативных правовых актов 31 декабря 2010 года за N 2-8-167, опубликовано в районной газете "Енбекшиказах" 14 января 2011 года N 3), в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 17 февраля 2011 года "О внесении изменений и дополнений в решение от 22 декабря 2010 года N 43-1 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2011-2013 годы" N 47-2, (зарегистрирован в Управлении юстиции Енбекшиказахского района в государственном Реестре нормативных правовых актов 25 февраля 2011 года за N 2-8-171, опубликовано в районной газете "Енбекшиказах" 4 марта 2011 года N 10), в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 18 марта 2011 года "О внесении изменений и дополнений в решение от 22 декабря 2010 года N 43-1 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2011-2013 годы" N 48-1, (зарегистрирован в Управлении юстиции Енбекшиказахского района в государственном Реестре нормативных правовых актов 5 апреля 2011 года за N 2-8-173, опубликовано в районной газете "Енбекшиказах" 8 апреля 2011 года N 15), в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 15 апреля 2011 года "О внесении изменений и дополнений в решение от 22 декабря 2010 года N 43-1 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2011-2013 годы" N 49-1, (зарегистрировано в Управлении юстиции Енбекшиказахского района в государственном Реестре нормативных правовых актов 22 апреля 2011 года за N 2-8-174, опубликован в районной газете "Енбекшиказах" 29 апреля 2011 года N 18), в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 15 июля 2011 года "О внесении изменений и дополнений в решение от 22 декабря 2010 года N 43-1 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2011-2013 годы" N 52-1, (зарегистрировано в Управлении юстиции Енбекшиказахского района в государственном Реестре нормативных правовых актов 28 июля 2011 года за N 2-8-180, опубликован в районной газете "Енбекшиказах" 5 августа 2011 года N 32), в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 21 октября 2011 года "О внесении изменений и дополнений в решение от 22 декабря 2010 года N 43-1 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2011-2013 годы" N 57-1, (зарегистрировано в Управлении юстиции Енбекшиказахского района в государственном Реестре нормативных правовых актов 25 октября 2011 года за N 2-8-183, опубликован в районной газете "Енбекшиказах" 4 ноября 2011 года N 45) следующие изменения и дополнения:
В пункте 1 по строкам:

1)"Кірістер" "10386694" саны "10545083" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "8146252" саны "8304641" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "10726440" саны "10884829" санына ауыстырылсын.
4-тармақтағы жолдар бойынша:
"Білім беру" "7083273" саны "7134798" санына ауыстырылсын;
"Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру" "460304" саны "452804" санына ауыстырылсын;
"Тұрғын үй коммуналдық-шаруашылық" "1330457" саны "1446422" санына ауыстырылсын;
"Тұрғын үй коммуналдық-шаруашылық" "1330457" саны "1446422" санына ауыстырылсын жолынан кейін ";оның ішінде: республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер есебінен мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу сомасы 146899 мың теңге;" жолымен толықтырылсын;
"Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" "190942" саны "188886" санына ауыстырылсын;
"Басқалар" жолынан кейін "Трансферттер 3383 мың теңге" жолымен толықтырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Б. Мұқанов
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    Ә. Талқамбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Еңбекшіқазақ ауданының
экономика, бюджеттік жоспарлау
және кәсіпкерлік бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Иманғазы Ахметов
11 қараша 2011 жыл
2011 жылғы 11 қарашадағы
N 59-1 "Еңбекшіқазақ ауданы
мәслихатының 2010 жылғы
22 желтоқсандағы N 43-1
"Еңбекшіқазақ ауданының
2011-2013 жылдарға арналған
аудандық бюджеті туралы"
шешіміне өзгертулер мен
толықтырулар енгізу туралы"
1-қосымша
Еңбекшіқазақ ауданы
мәслихатының 2010 жылғы
22 желтоқсандағы
"Еңбекшіқазақ ауданының
2011-2013 жылдарға арналған
аудандық бюджеті туралы"
N 43-1 шешіміне бекітілген
1-қосымша
Санаты
Сомасы
мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
АТАЛУЫ

1) "Доходы" цифру "10386694" заменить на цифру "10545083", в том числе:
"поступление трансфертов" цифру "8146252" заменить на цифру "8304641".
2) "Расходы" цифру "10726440" заменить на цифру "10884829".
В пункте 4 по строкам:
"Образование" цифру "7083273" заменить на цифру "7134798";
"Социальная помощь и социальное обеспечение" цифру "460304" заменить на цифру "452804";
"Жилищно-коммунальное хозяйство" цифру "1330457" заменить на цифру "1446422";
После строки "Жилищно-коммунальное хозяйство" дополнить строкой "в том числе Изъятие земельных участков для государственных нужд за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета сумма 146899 тыс тенге;
"Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" цифру "190942" заменить на цифру "188886";
Дополнить строкой "Трансферты" и цифру "2928" заменить на цифру "3383".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 01 января 2011 года.
Председатель Сессии
районного маслихата                            Муканов Б.
Секретарь
районного маслихата                            Талкамбаев А.
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
"Отдел экономики, бюджетного
планирования и предпринимательства
Енбекшиказахского района"                      Ахметов Имангазы
11 ноября 2011 года
Приложение 1
к решению Енбекшиказахского
районного маслихата "О внесении
изменений и дополнений в решение
Енбекшиказахского районного маслихата
от 22 декабря 2010 года N 43-1 "О бюджете
Енбекшиказахского района на
2011-2013 годы" от 11 ноября
2011 года N 59-1
Приложение 1
к утвержденному решению Енбекшиказахского
районного маслихата от 22 декабря
2010 года N 43-1 "О бюджете
Енбекшиказахского района
на 2011-2013 годы"
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование