Еңбекшіқазақ ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 61-1 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Ескелді ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 28 желтоқсанда 2-8-189 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 14 мамырдағы № 16-8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 14.05.2013 № 16-8 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2012 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 12577039 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2126665 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 24070 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 32000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 10324304 мың теңге, соның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер – 2418820 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері – 2330292 мың теңге;
субвенциялар – 5575192 мың теңге.
2) шығындар – 12763597 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредит беру - 77346 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 307887 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 121584 мың теңге;
4) қаржылық операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге.
5) бюджеттің тапшылығы (профицит)- -263652 мың теңге.
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 263652 мың теңге.
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары - 301257 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2012.02.17 N 4-1 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.04.12 N 5-1 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.06.08 N 7-1 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.09.06 N 10-1 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.11.05 N 11-1 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.12.05 N 13-1 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2012 жылға арналған резерві 19157 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2012 жылға арналған аудандық бюджетінің даму бағдарламаларының тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

О районном бюджете Енбекшиказахского района на 2012-2014 годы
Решение маслихата Енбекшиказахского района Алматинской области от 20 декабря 2011 года N 61-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Енбекшиказахского района Департамента юстиции Алматинской области 28 декабря 2011 года N 2-8-189. Утратило силу решением Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 14 мая 2013 года № 16-8
Сноска. Утратило силу решением Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 14.05.2013 № 16-8.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы, согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 12577039 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2126665 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 24070 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала – 32000 тысяч тенге;
поступление трансфертов – 10324304 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты - 2418820 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие – 2330292 тысяч тенге;
субвенции – 5575192 тысяч тенге.
2) расходы - 12763597 тысяч тенге.
3) чистое бюджетное кредитование – 77346 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 307887 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 121584 тысяч тенге.
4) сальдо по операциям с финансовыми активами -0 тысяч тенге.
5) дефицит (профицит) бюджета- -263652 тысяч тенге.
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 263652 тысяч тенге.
используемые остатки бюджетных средств - 301257 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата  Енбекшиказахского района Алматинской области от 17.02.2012 N 4-1 (вводится в действие с 01.01.2012); от 12.04.2012 N 5-1 (вводится в действие с 01.01.2012); от 08.06.2012 N 7-1 (вводится в действие с 01.01.2012); от 06.09.2012 N 10-1 (вводится в действие с 01.01.2012); от 05.11.2012 N 11-1 (вводится в действие с 01.01.2012); от 05.12.2012 N 13-1 (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2012 год в сумме - 19157 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень бюджетных программ развития на 2012 год согласно приложению 4.

4. 2012 жылға арналған аудандық бюджетті орындау процесіне секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалар тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. Осы шешім 2012 жылғы 01 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Ж. Желеуов
Аудандық мәслихат
хатшысының м.а.                            Қ. Дюсембаева
КЕЛІСІЛДІ:
Экономика, бюджеттік
жоспарлау және кәсіпкерлік
бөлім бастығы                              Ахметов Иманғазы
20 желтоқсан 2011 жыл
Еңбекшіқазақ аудандық
мәслихатының 2011 жылғы
20 желтоқсандағы
"Еңбекшіқазақ ауданының

4. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащие секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2012 год, согласно приложению 5.
5. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Желеуов Ж
и.о Секретаря
районного маслихата.                       Дюсембаева К.
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства                        Ахметов Имангазы
20 декабря 2011 года
Приложение 1
к утвержденному решению
Енбекшиказахского районного
маслихата от 20 декабря
2011 года N 61-1 "О районном
бюджете Енбекшиказахского

441530
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы
трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы
(түзету), дарынды балалар үшін
мамандандырылған, жетім балалар мен
ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін
балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп
интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды
бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік
санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
1651
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында
мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға

441530
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную
категорию воспитателям детских садов,
мини-центров, школ-интернатов: общего типа,
специальных (коррекционных),
специализированных для одаренных детей,
организаций образования для детей-сирот и
детей, оставшихся без попечения родителей,
центров адаптации несовершеннолетних за счет
трансфертов из республиканского бюджета
1651
040
Реализация государственного образовательного
заказа в дошкольных организациях образования

2012-2014 жылдарға арналған
аудандық бюджеті туралы"
N 61-1 шешімімен бекітілген
4-қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджетінің даму бағдарламаларының
тізбесі
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
01
Тұрғын үй шаруашылығы
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс
бөлімі
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын
үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
019
Тұрғын үй салу
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау,
салу және (немесе) сатып алу
Коммуналдық шаруашылық
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және
автомобиль жолдары бөлімі
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
029
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
Еңбекшіқазақ аудандық
мәслихатының 2011 жылғы
20 желтоқсандағы
"Еңбекшіқазақ ауданының
2012-2014 жылдарға арналған
аудандық бюджеті туралы"
N 61-1 шешімімен бекітілген
5-қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджетті орындау процесінде
секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалар
тізбесі
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2012.06.08 N 7-1 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
Функционалдық топ
Ішкі функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
04
Білім беру
02
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру

района на 2012-2014 годы"
Перечень бюджетных программ развития на 2012 год
Функц.группа
Подфункция
Администратор бюджетных программ
Программа
Инвестиционные проекты
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
01
Жилищное хозяйство
467
Отдел строительства района (города областного
значения)
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение
жилья государственного коммунального жилищного фонда
019
Строительство жилья
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или)
приобретение инженерно-коммуникационной
инфраструктуры
Коммунальное хозяйство
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского
транспорта и автомобильных дорог района (города
областного значения)
028
Развитие коммунального хозяйства
029
Развитие системы водоснабжения
Приложение 5
к утвержденному решению
Енбекшиказахского районного
маслихата от 20 декабря
2011 года N 61-1 "О районном
бюджете Енбекшиказахского
района на 2012-2014 годы"
Перечень районных бюджетных программ, не подлежащих
секвестированию в процессе исполнения районного бюджета на
2012 год
Сноска. Приложение 5 в редакции решения маслихата  Енбекшиказахского района Алматинской области от 08.06.2012 N 7-1 (вводится в действие с 01.01.2012).
Функциональная группа
функц подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
04
Образование
02
Начальное, основное среднее и общее среднее
образование