Ескелді ауданы мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 48-284 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 ақпандағы N 50-297 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Ескелді ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 28 ақпанда 2-9-121 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 мамырдағы № 6-35 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 21.05.2012 № 6-35 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 104-бабының 5–тармағына, 109-бабының 5-тармағын басшылыққа ала отырып және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1–тармағының 1-тармақшасына сәйкес, Ескелдi аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ескелді аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-284 шешіміне, (2010 жылдың 30 желтоқсанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2-9-117 енгізілген, 2011 жылдың 21 қаңтардағы аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің N 3 жарияланған), мынандай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1)-тармақшасындағы: "Кірістер" деген жол бойынша "2927102" саны "3528875" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" деген жол бойынша "2834363" саны "3436136" санына ауыстырылсын.
2)-тармақшасындағы: "Шығындар" деген жол бойынша "2927102" саны "3529925" санына ауыстырылсын.
3)-тармақшасындағы: "таза бюджеттік кредит беру" деген жолдағы "35667" саны "36319" санына ауыстырылсын, "оның ішінде:
бюджеттік кредит" деген жолдағы "36498" саны "37150" санына ауыстырылсын.
4)-тармақшасындағы: "қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо" деген жол бойынша "0" саны "21000" санына ауыстырылсын.
5)-тармақшасындағы: "бюджет тапшылығы" деген жол бойынша "-35667" саны "-58369" санына ауыстырылсын.
6)-тармақшасындағы: "бюджет тапшылығын қаржыландыру" деген жол бойынша "35667" саны "58369" санына ауыстырылсын;
"Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" деген жол "22050" санымен енгізілсін.
4-тармақтағы: "Аудан бюджетінде 2011 жылға келесідей нысаналы даму трансферттері" деген жолдағы "507396" саны "1007396", оның ішінде:
"коммуналдық шаруашылықты дамытуға нысаналы трансферттер облыстық бюджеттен" деген жолдағы "66500" саны "566500" санына ауыстырылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение Ескельдинского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 48-284 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Ескельдинского района Алматинской области от 21 февраля 2011 года N 50-297. Зарегистрировано Управлением юстиции Ескельдинского района Департамента юстиции Алматинской области 28 февраля 2011 года N 2-9-121. Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 21 мая 2012 года № 6-35
Сноска. Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 21.05.2012 № 6-35.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ескельдинский районный маслихат Р Е Ш И Л:
1. Внести в решение Ескельдинского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 48-284 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2010 года за N 2-9-117, опубликовано в газете "Заря Семиречья" от 21 января 2011 года N 3;) внести следующие изменения и дополнения:
В пункте 1:
В подпункте 1) строке "Доходы" цифру "2927102" заменить на цифру "3528875";
в том числе:
в строке "поступления трансфертов" цифру "2834363" заменить на цифру "3436136";
в подпункте 2) в строке "Расходы" цифру "2927102" заменить на цифру "3529925";
в подпункте 3) в строке "чистое бюджетное кредитование" цифру "35667" заменить на цифру "36319"
в строке "в том числе: бюджетный кредит" цифру "36498" заменить на цифру "37150"
в подпункте 4) в строке "Сальдо по операциям с финансовыми активами" цифры "0" заменить на цифры "21000";
в подпункте 5) в строке "Дефицит" "-35667" заменить на цифру "-58369"
в подпункте 6) в строке "Финансирование дефицита бюджета" цифры "35667" заменить на цифру "58369";
включить строку "используемые остатки бюджетных средств" с цифрой "22050";
в пункте 4 в строке "в районном бюджете на 2011 год предусмотреть следующие целевые трансферты на развитие" цифру "507396" заменить на цифру "1007396";
в том числе:
в строке "целевые текущие трансферты на развитие объектов коммунального хозяйства" цифру "66500" заменить на цифру "566500";

5-тармақтағы: "Облыстық бюджеттен аудан бюджетіне қарастырылған келесідей ағымдағы нысаналы трансферттер" деген жолдағы "155093" саны "256866", оның ішінде:
"жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізуге арналған нысаналы ағымдағы трансферттер" деген жолдағы "1988" саны "1029" санына ауыстырылсын;
"мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын материалдық-техникалық базасын нығайтуға және күрделі жөндеуге ағымдағы нысаналы трансферттер облыстық бюджеттен" деген жолдағы "13555" саны "108203" санына ауыстырылсын;
"ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға арналған нысаналы ағымдағы трансферттер республикалық бюджеттен" деген жолдағы "5524" саны "5608" санына ауыстырылсын;
"төтенше жағдайлардың алдын алуға нысаналы ағымдағы трансферттер облыстық бюджеттен" деген жол "8000" санымен енгізілсін.
6-тармақтағы:
1)-тармақшадағы: "Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер көрсету" деген жол бойынша "193480" саны "194080" санына ауыстырылсын.
2)-тармақшадағы: "Қорғанысқа" деген жол бойынша "9321" саны "17321" санына ауыстырылсын.
4)-тармақшадағы: "Білім беруге" деген жол бойынша "1757160" саны "1852160" санына ауыстырылсын.
6)-тармақшадағы: "тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа" деген жол бойынша "552347" саны "1052347" санына ауыстырылсын.
8)-тармақшадағы: "ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастарына" деген жол бойынша "72616" саны "71741" санына ауыстырылсын.
12)-тармақша "Трансферттер" деген жол 98 мың теңге сомасымен енгізілсін.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 2-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ескелді ауданы мәслихатының
IV шақырылымындағы
L сессиясының төрағасы                     Өмірхалықов Мұрат Батырханұлы
Ескелді ауданы
мәслихатының хатшысы                       Тастанбаев Қалабек Тастанбайұлы
КЕЛІСІЛДІ:
Аудандық экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімінің бастығы              Идрисов Даулет Садырұлы
21 ақпан 2011 жыл
Ескелді ауданы мәслихатының
2011 жылғы 21 ақпандағы
N 50-297 "2010 жылғы
24 желтоқсандағы "Ескелді ауданының
2011-2013 жылдарға арналған
аудандық бюджеті туралы"
N 48-284 шешіміне өзгерістер
мен толықтырулар енгізу
туралы" шешіміне
1-қосымша
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
"Ескелді ауданының
2011-2013 жылдарға арналған
бюджеті туралы"
48-284 санды шешіміне
1-қосымша
Санаты
Сомасы
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
КІРІСТЕР

в пункте 5 в строке "с областного бюджета в районный бюджет предусмотрены целевые текущие трансферты" цифру 155093" заменить на "256866";
в том числе:
в строке "целевые текущие трансферты на проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных" цифру "1988" заменить на цифру "1029";
в строке "целевые текущие трансферты на укрепление материально-технической базы и на капитальные ремонты в учреждениях детского дошкольного образования" цифру "13555" заменить на цифру "108203";
в строке "Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета" цифру "5524" заменить на цифру "5608";
добавить строку "целевые текущие трансферты на предупреждение и ликвидации чрезвычайных ситуаций масштаба района с областного бюджета" с цифрой "8000".
В пункте 6:
в подпункте 1) "государственные услуги общего характера" цифру "193480" заменить на цифру "194080";
в подпункте 2) "оборона" цифру "9321" заменить на цифру "17321";
в подпункте 4) "образование" цифру "1757160" заменить на цифру "1852160";
в подпункте 6) "Жилищно-коммунальное хозяйство" цифру "552347" заменить на цифру "1052347";
в подпункте 8) "сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" цифру "72616" заменить на цифру "71741";
дополнить подпунктом 12) трансферты в сумме 98 тыс. тенге.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель очередной L сессии
IV созыва Ескельдинского
районного маслихата                        Умиркаликов Мурат Батырханович
Секретарь Ескельдинского
районного маслихата                        Тастанбаев Калабек Тастанбаевич
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства                        Идрисов Даулет Садырович
21 февраля 2011 года
Приложение 1
к решению маслихата Ескельдинского
района N 50-297 от 21 февраля
2010 года "о внесении изменений и
дополнений в решение Ескельдинского
районного маслихата от 24 декабря
2010 года N 48-284 "О районном
бюджете Ескельдинского района
на 2011-2013 годы"
Приложение 1
к решению N 48-284 от 24 декабря
2010 года "О районном бюджете
Ескельдинского района
на 2011-2013 годы
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
Доходы