Ескелді ауданы мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 48-284 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2011 жылғы 24 наурыздағы N 52-311 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Ескелді ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 08 сәуірде 2-9-122 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 мамырдағы № 6-35 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 21.05.2012 № 6-35 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 104-бабының 5-тармағына, 106-бабының 2-тармағының 4-тармақшасына, 109-бабының  5-тармағын басшылыққа ала отырып және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1–тармағының 1-тармақшасына сәйкес, Ескелдi аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ескелді аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-284 (2010 жылдың 30 желтоқсанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2-9-117 енгізілген, 2011 жылдың 21 қаңтардағы аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің N 3 жарияланған), 2011 жылдың 21 ақпанындағы "Ескелді ауданы мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-284 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 50-297 шешіміне (2011 жылдың 28 ақпанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2-9-121 енгізілген, 2011 жылдың 18 наурыздағы аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің N 12-13 жарияланған), келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта төмендегі жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "3528875" саны "3556029" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "3436136" саны "3463290" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "3529925" саны "3558697" санына ауыстырылсын.
5) "бюджет тапшылығы" "-58369" саны "-59987" санына ауыстырылсын.
6)"бюджет тапшылығын қаржыландыру" "58369" саны "59987" санына ауыстырылсын;
"Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" "22050" саны "23668" санына ауыстырылсын.
5-тармақта:
"Облыстық бюджеттен аудан бюджетіне қарастырылған келесідей ағымдағы нысаналы трансферттер" "256866" саны "284020"санына ауыстырылсын,
"эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге арналған ағымдағы нысаналы трансферттер республикалық бюджеттен" "46498" саны "53460" санына ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдар толықтырылсын:
"мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға нысаналы ағымдағы трансферттер 15902 мың теңге";

О внесении изменений и дополнений в решение Ескельдинского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 48-284 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Ескельдинского района Алматинской области от 24 марта 2011 года N 52-311. Зарегистрировано Управлением юстиции Ескельдинского района Департамента юстиции Алматинской области 08 апреля 2011 года N 2-9-122. Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 21 мая 2012 года № 6-35
Сноска. Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 21.05.2012 № 6-35.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, с подпунктом 4 пунктом 2 статьи 106 и пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ескельдинский районный маслихат Р Е Ш И Л:
Внести в решение Ескельдинского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 48-284 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2010 года за N 2-9-117, опубликовано в газете "Заря Семиречья" от 21 января 2011 года N 3), от 21 февраля 2011 года N 50-297 "О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 48-284 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 февраля 2011 года за N 2-9-121, опубликовано в газете "Заря Семиречья" от 18 марта 2011 года N 12-13) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "3528875" заменить на цифру "3556029";
"поступления трансфертов" цифру "3436136" заменить на цифру "3463290".
2) "Расходы" цифру "3529925" заменить на цифру "3558697".
5) "Дефицит" цифру "-58369" заменить на цифру "-59987".
6) "Финансирование дефицита бюджета" цифру "58369" заменить на цифру "59987";
"используемые остатки бюджетных средств" цифру "22050" заменить на цифру "23668".
В пункте 5:
"с областного бюджета в районный бюджет предусмотрены целевые текущие трансферты" цифру "256866" заменить на "284020";
"целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на проведение противоэпизоотических мероприятий" цифру "46498" заменить на "53460";
Дополнить строками следующего содержания:
"целевые текущие трансферты на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования - 15902 тыс. тенге";

"жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасының іс шараларын іске асыруға – жалақының ішінара субсидиялануға нысаналы ағымдағы трансферттер 4290 мың теңге".
6-тармақта:
4) тармақшадағы: "Білім беруге" "1852160" саны "1869680" санына ауыстырылсын.
5) тармақшадағы: "әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыруға" "131218" саны "135508" санына ауыстырылсын.
8) тармақшадағы: "ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастарына" "71741" саны "78703" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ескелді ауданы мәслихатының
IV шақырылымындағы
LII сессиясының төрағасы                   Соболенко Александр Александрович
Ескелді ауданы
мәслихатының хатшысы                       Тастанбаев Қалабек Тастанбайұлы
КЕЛІСІЛДІ:
Аудандық экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімінің бастығы              Идрисов Даулет Садырұлы
24 наурыз 2011 жыл
Ескелді ауданы мәслихатының
2011 жылғы 24 наурызындағы
N 52-311 "2010 жылғы
24 желтоқсандағы "Ескелді ауданының
2011-2013 жылдарға арналған
аудандық бюджеті туралы"
N 48-284 шешіміне өзгерістер
мен толықтырулар енгізу
туралы" шешіміне
1-қосымша
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
"Ескелді ауданының
2011-2013 жылдарға арналған
бюджеті туралы"
48-284 санды шешіміне
1-қосымша
Санаты
Сомасы
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
А Т А У Ы
1
2
3
4
5
КІРІСТЕР

"целевые текущие трансферты на оказание мер государственной поддержки участникам Программы занятости 2020 - 4290 тыс. тенге".
В пункте 6:
4) "образование" цифру "1852160" заменить на цифру "1869680".
5) "Социальная помощь и социальное обеспечение" цифру "131218" заменить на цифру "135508".
8) "сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" цифру "71741" заменить на цифру "78703".
1. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель очередной LІІ
сессии IV созыва Ескельдинского
районного маслихата                        Соболенко Александр Александрович
Секретарь Ескельдинского
районного маслихата                        Тастанбаев Калабек Тастанбаевич
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства                        Идрисов Даулет Садырович
24 марта 2011 года
Приложение 1
к решению маслихата Ескельдинского
района N 52-311 от 24 марта
2011 года "о внесении изменений и
дополнений в решение Ескельдинского
районного маслихата от 24 декабря
2010 года N 48-284 "О районном
бюджете Ескельдинского района
на 2011-2013 годы"
Приложение 1
к решению N 48-284 от 24 декабря
2010 года "О районном бюджете
Ескельдинского района на
2011-2013 годы"
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
Доходы