Ескелді ауданы мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 48-284 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2011 жылғы 12 сәуірдегі N 53-317 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Ескелді ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 21 сәуірде N 2-9-123 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 мамырдағы № 6-35 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 21.05.2012 № 6-35 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4-тармақшасын, 109-бабының 5-тармақтарын басшылыққа ала отырып және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1–тармағының 1-тармақшасына сәйкес, Ескелдi аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ескелді аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-284 (2010 жылдың 30 желтоқсанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2-9-117 енгізілген, 2011 жылдың 21 қаңтардағы аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің N 3 жарияланған), 2011 жылдың 21 ақпанындағы "Ескелді ауданы мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-284 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 50-297 (2011 жылдың 28 ақпанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2-9-121 енгізілген, 2011 жылдың 18 наурыздағы аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің N 12-13 жарияланған), 2011 жылдың 24 наурыздағы "Ескелді ауданы мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-284 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 52-311 шешіміне (2011 жылдың 8 сәуірінде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2-9-122 енгізілген), мынандай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта төмендегі жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "3556029" саны "3606274" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"салықтық түсімдер" "81419" саны "101189" санына ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер" "9820" саны "11820" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері" "3463290" саны "3491765" санына ауыстырылсын.
2)"Шығындар" "3558697" саны "3608942" санына ауыстырылсын.
4-тармақта:

О внесении изменений и дополнений в решение Ескельдинского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 48-284 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Ескельдинского района Алматинской области от 12 апреля 2011 года N 53-317. Зарегистрировано Управлением юстиции Ескельдинского района Департамента юстиции Алматинской области 21 апреля 2011 года N 2-9-123. Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 21 мая 2012 года № 6-35
Сноска. Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 21.05.2012 № 6-35.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4 пунктом 2 статьи 106 и пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ескельдинский районный маслихат Р Е Ш И Л:
1. Внести в решение Ескельдинского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 48-284 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2010 года за N 2-9-117, опубликовано в газете "Заря Семиречья" от 21 января 2011 года N 3), от 21 февраля 2011 года N 50-297 "О внесении изменений и дополнений в решение Ескельдинского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 48-284 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 февраля 2011 года за N 2-9-121, опубликовано в газете "Заря Семиречья" от 18 марта 2011 года  N 12-13), от 24 марта 2011 года N 52-311 "О внесении изменений и дополнений в решение Ескельдинского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 48-284 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8 апреля 2011 года за N 2-9-122) следующие изменения и дополнения:
пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "3556029" заменить на цифру "3606274", в том числе:
"налоговые поступления" цифру "81419" заменить на цифру "101189";
"неналоговые поступления" цифру "9820" заменить на цифру "11820";
"поступления трансфертов" цифру "3463290" заменить на цифру "3491765".
2) "Расходы" цифру "3558697" заменить на цифру "3608942".
В пункте 4:

"Аудан бюджетінде 2011 жылға келесідей нысаналы даму трансферттері" "1007396" саны "998959" санына ауыстырылсын,
"коммуналдық шаруашылықты дамытуға нысаналы трансферттер облыстық бюджеттен" "566500" саны "561500" санына ауыстырылсын;
"инженерлік коммуникациялық жүйесін дамытуға" "30124" саны "26687" санына ауыстырылсын.
5-тармақта:
"Облыстық бюджеттен аудан бюджетіне қарастырылған келесідей ағымдағы нысаналы трансферттер" деген жолдағы "284020" саны "318443" санына ауыстырылсын, келесі мазмұндағы жол толықтырылсын:
"аудан бюджеттеріне әкімшілік-аумақтық бірліктің саяси, экономикалық және әлеуметтік тұрақтылығына, адамдардың өмірі мен денсаулығына қауіп төндіретін табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туындағанда, жалпы республикалық не халықаралық маңызы бар іс-шаралар өткізілген жағдайларда берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 36912 мың теңге".
6-тармақта:
1)"жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтерге" "194080" саны "196226" санына ауыстырылсын.
2) "Қорғанысқа" "17321" саны "67321" санына ауыстырылсын.
4) "Білім беруге" "1869680" саны "1878326" санына ауыстырылсын.
5) "әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыруға" "135508" саны "135898" санына ауыстырылсын.
6) "тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа" "1052347" саны "1037410" санына ауыстырылсын.
7) "мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістікке" "101629" саны "101575" санына ауыстырылсын.
8) "ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастарына" "78703" саны "78774" санына ауыстырылсын.
9) "өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметіне" "6928" саны "6895" санына ауыстырылсын.
10) "көлік және коммуникацияға" "74645" саны "78645" санына ауыстырылсын.
11) "басқаларға" "26727" саны "26743" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 2-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ескелді ауданы мәслихатының
IV шақырылымындағы
LIII сессиясының төрағасы                  Досанов Қосан Садықұлы
Ескелді ауданы
мәслихатының хатшысы                       Тастанбаев Қалабек Тастанбайұлы
КЕЛІСІЛДІ:
Аудандық экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімінің бастығы              Идрисов Даулет Садырұлы
12 сәуір 2011 жыл
Ескелді ауданы мәслихатының
2011 жылғы 12 сәуіріндегі N 53-317
"2010 жылғы 24 желтоқсандағы
"Ескелді ауданының
2011-2013 жылдарға арналған
аудандық бюджеті туралы"
N 48-284 шешіміне өзгерістер
мен толықтырулар енгізу
туралы" шешіміне
1-қосымша
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
"Ескелді ауданының
2011-2013 жылдарға арналған
бюджеті туралы"
48-284 санды шешіміне
1-қосымша
Санаты
Сомасы
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
А Т А У Ы
1
2
3
4
5
КІРІСТЕР

"на 2011 год в районном бюджете предусмотрены следующие целевые трансферты на развитие" цифру "1007396" заменить на "998959";
"целевые текущие трансферты на развитие объектов коммунального хозяйства" цифру "566500" заменить на цифру "561500";
"на развитие инженерно коммуникационных сетей" цифру "30124" заменить на цифру "26687".
В пункте 5:
"с областного бюджета в районный бюджет предусмотрены целевые текущие трансферты" цифру "284020" заменить на "318443";
дополнить строками следующего содержания:
"целевые трансферты в районный бюджет на проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения" с цифрой "36912".
В пункте 6:
1) "государственные услуги общего характера" цифру "194080" заменить на цифру "196226".
2) "оборона" цифру "17321" заменить на цифру "67321".
4) "образование" цифру "1869680" заменить на цифру "1878326".
5) "Социальная помощь и социальное обеспечение" цифру "135508" заменить на цифру "135898".
6) "Жилищно-коммунальное хозяйство" цифру "1052347" заменить на цифру "1037410".
7) "Культура, спорт, туризм и информационное пространство" цифру "101629" заменить на цифру "101575".
8) "сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" цифру "78703" заменить на цифру "78774".
9) "Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность" цифру "6928" заменить на цифру "6895".
10) "Транспорт и коммуникации" цифру "74645" заменить на цифру "78645".
11) "Прочие" цифру "26727" заменить на цифру "26743".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель очередной LІІІ
сессии IV созыва Ескельдинского
районного маслихата                        Досанов Косан Садыкович
Секретарь Ескельдинского
районного маслихата                        Тастанбаев Калабек Тастанбаевич
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела
экономики, бюджетного
планирования и
предпринимательства                        Идрисов Даулет Садырович
12 апреля 2011 года
Приложение 1
к решению маслихата Ескельдинского
района N 53-517 от 12 апреля
2011 года "о внесении изменений
и дополнений в решение Ескельдинского
районного маслихата от 24 декабря
2010 года N 48-284 "О районном
бюджете Ескельдинского района
на 2011-2013 годы"
Приложение 1
к решению N 48-284 от 24 декабря
2010 года "О районном бюджете
Ескельдинского района на
2011-2013 годы"
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
Доходы