Ескелді ауданы мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 48-284 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 шілдедегі N 55-326 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Ескелді ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 27 шілдеде N 2-9-126 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 мамырдағы № 6-35 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 21.05.2012 № 6-35 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылдың 04 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4)–тармақшасына және 4–тармағына, 109-бабының 5-тармағын және Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1–тармағының 1-тармақшасына сәйкес, Ескелдi аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ескелді аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-284 (2010 жылдың 30 желтоқсанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-9-117 енгізілген, 2011 жылдың 21 қаңтардағы аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің N 3 жарияланған), 2011 жылдың 21 ақпанындағы "Ескелді ауданы мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-284 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 50-297 (2011 жылдың 28 ақпанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-9-121 енгізілген, 2011 жылдың 18 наурыздағы аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің N 12-13 жарияланған), 2011 жылдың 24 наурыздағы "Ескелді ауданы мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-284 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 52-311 (2011 жылдың 8 сәуірінде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-9-122 енгізілген, 2011 жылдың 22 сәуірдегі аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің N 17 жарияланған), 2011 жылдың 15 сәуірдегі "Ескелді ауданы мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-284 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 53-317 (2011 жылдың 21 сәуірінде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-9-123 енгізілген, 2011 жылдың 6 мамырдағы аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің N 19 жарияланған) төмендегідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта төмендегі жолдар бойынша:

О внесении изменений и дополнений в решение Ескельдинского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 48-284 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Ескельдинского района Алматинской области от 15 июля 2011 года N 55-326. Зарегистрировано Управлением юстиции Ескельдинского района Департамента юстиции Алматинской области 27 июля 2011 года N 2-9-126. Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 21 мая 2012 года № 6-35
Сноска. Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 21.05.2012 № 6-35.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4 пунктом 2 и пунктом 4 статьи 106 и пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года и подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ескельдинского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 48-284 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2010 года за N 2-9-117, опубликовано в газете "Заря Семиречья" от 21 января 2011 года N 3), от 21 февраля 2011 года N 50-297 "О внесении изменений и дополнений в решение Ескельдинского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 48-284 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 февраля 2011 года за N 2-9-121, опубликовано в газете "Заря Семиречья" от 18 марта 2011 года N 12-13), от 24 марта 2011 года N 52-311 "О внесении изменений и дополнений в решение Ескельдинского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 48-284 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8 апреля 2011 года за N 2-9-122, опубликовано в газете "Заря Семиречья" от 22 апреля 2011 года N 17 ), от 15 апреля 2011 года N 52-311 "О внесении изменений и дополнений в решение Ескельдинского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 48-284 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 21 апреля 2011 года за N 2-9-123, опубликовано в газете "Заря Семиречья" от 6 мая 2011 года N 19) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 по строкам:

1) "Кірістер" "3606274" саны "3729970" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"салықтық түсімдер" "101189" саны "124965" санына ауыстырылсын; "салықтық емес түсімдер" "11820" саны "12444" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері" "3491765" саны "3591061" санына ауыстырылсын.
2)"Шығындар" "3608942" саны "3732614" санына ауыстырылсын.
3) "таза бюджеттік кредит беру" "36319" саны "66209" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
бюджеттік кредит" "37150" саны "67040" санына ауыстырылсын.
5) "бюджет тапшылығы" "-59987" саны "-89853" санына ауыстырылсын.
6)"бюджет тапшылығын қаржыландыру" "59987" саны "89853" санына ауыстырылсын.
4-тармақта:
"Аудан бюджетінде 2011 жылға келесідей нысаналы даму трансферттері" "998959" саны "1004400" санына ауыстырылсын,
"коммуналдық шаруашылықты дамытуға нысаналы трансферттер облыстық бюджеттен" "561500" саны "570028" санына ауыстырылсын;
"сумен жабдықтау жүйесін дамытуға" "67286" саны "54790" санына ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының шеңберінде инженерлік коммуникациялық жүйесін дамытуға нысаналы трансферттер 9409 мың теңге".
5-тармақта:
"Облыстық бюджеттен аудан бюджетіне қарастырылған келесідей ағымдағы нысаналы трансферттер" деген жолдағы "318443" саны "414787" санына ауыстырылсын,
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"жолдарды ағымдағы жөндеуге ағымдағы нысаналы трансферттер 15000 мың теңге";
"Қайнарлы ауылының мәдениет үйін күрделі жөндеуден өткізуге ағымдағы нысаналы трансферттер 71970 мың теңге";
"жұмыспен қамту 2020 бағдарлама шеңберінде тұрғын үй құрылысына ағымдағы нысаналы трансферттер 400 мың теңге";
"Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын іске асыруға республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 6485 мың теңге".
6-тармақта:
1)"жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтерге" "196226" саны "197004" санына ауыстырылсын.
4) "Білім беруге" "1878326" саны "1895720" санына ауыстырылсын.
5) "әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыруға" "135898" саны "144023" санына ауыстырылсын.
6) "тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа" "1037410" саны "1038101" санына ауыстырылсын.
7) "мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістікке" "101575" саны "182059" санына ауыстырылсын.
8) "ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастарына" "78774" саны "79474" санына ауыстырылсын.
9) "өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметіне" "6895" саны "7395" санына ауыстырылсын.
10) "көлік және коммуникацияға" "78645" саны "91105" санына ауыстырылсын.

1) "Доходы" цифру "3606274" заменить на цифру "3729970";
в том числе:
"налоговые поступления" цифру "101189" заменить на цифру "124965";
"неналоговые поступления" цифру "11820" заменить на цифру "12444";
"поступления трансфертов" цифру "3491765" заменить на цифру "3591061".
2) "Расходы" цифру "3608942" заменить на цифру "3732614".
3) "чистое бюджетное кредитование" цифру "36319" заменить на цифру "66209" "в том числе: бюджетный кредит" цифру "37150" заменить на цифру "67040".
5) "Дефицит" "-59987" заменить на цифру "-89853".
6) "Финансирование дефицита бюджета" цифры "59987" заменить на цифру "89853".
В пункте 4:
"на 2011 год в районном бюджете предусмотрены следующие целевые трансферты на развитие" цифру "998959" заменить на "1004400";
"целевые текущие трансферты на развитие объектов коммунального хозяйства" цифру "561500" заменить на цифру "570028";
"целевые текущие трансферты на развитие системы водоснабжения" цифру "67286" заменить на цифру "54790";
"целевые трансферты на развитие инженерно-коммуникационных сетей в рамках Программы занятости 2020 - 9409 тысяч тенге".
В пункте 5:
"с областного бюджета в районный бюджет предусмотрены целевые текущие трансферты" цифру "318443" заменить на "414787";
дополнить строками следующего содержания:
"целевые трансферты на текущий ремонт дорог - 15000 тысяч тенге";
"целевые трансферты на капитальный ремонт зданий Кайнарлинского сельского дома культуры - 71940 тысяч тенге";
"целевые трансферты на строительства жилых домов в рамках Программы занятости 2020 - 400 тысяч тенге":
"Целевые трансферты с республиканского бюджета на реализацию в рамках Программы занятости 2020 - 6485 тысяч тенге".
В пункте 6:
1) "государственные услуги общего характера" цифру "196226" заменить на цифру "197004".
4)"образование" цифру "1878326" заменить на цифру "1895720".
5)"Социальная помощь и социальное обеспечение" цифру "135898" заменить на цифру "144023".
6)"Жилищно-коммунальное хозяйство" цифру "1037410" заменить на цифру "1038101".
7)"Культура, спорт, туризм и информационное пространство" цифру "101575" заменить на цифру "182059".
8)"сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" цифру "78774" заменить на цифру "79474".
9)"Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность" цифру "6895" заменить на цифру "7395".
10)"Транспорт и коммуникации" цифру "78645" заменить на цифру "91105".