Ескелді ауданы мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-284 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 қазандағы N 59-342 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Ескелді ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 25 қазанда 2-9-129 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 мамырдағы № 6-35 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 21.05.2012 № 6-35 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылдың 04 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4)–тармақшасына және 4–тармағына, 109-бабының 5-тармағын және Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1–тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Ескелдi аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ескелді аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-284 (2010 жылдың 30 желтоқсанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-9-117 енгізілген, 2011 жылдың 21 қаңтардағы аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің N 3 жарияланған), 2011 жылдың 21 ақпанындағы "Ескелді ауданы мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-284 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 50-297 (2011 жылдың 28 ақпанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-9-121 енгізілген, 2011 жылдың 18 наурыздағы аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің N 12-13 жарияланған), 2011 жылдың 24 наурыздағы "Ескелді ауданы мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-284 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 52-311 (2011 жылдың 8 сәуірінде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-9-122 енгізілген, 2011 жылдың 22 сәуірдегі аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің N 17 жарияланған), 2011 жылдың 15 сәуірдегі "Ескелді ауданы мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-284 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 53-317 (2011 жылдың 21 сәуірінде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-9-123 енгізілген, 2011 жылдың 6 мамырдағы аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің N 19 жарияланған), 2011 жылдың 15 шілдедегі "Ескелді ауданы мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-284 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 55-326 (2011 жылдың 27 шілдеде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-9-126 енгізілген, 2011 жылдың 12 тамыздағы аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің N 33 жарияланған) шешіміне төмендегідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта төмендегі жолдар бойынша:

О внесении изменений и дополнений в решение Ескельдинского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 48-284 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Ескельдинского района Алматинской области от 21 октября 2011 года N 59-342. Зарегистрировано Управлением юстиции Ескельдинского района Департамента юстиции Алматинской области 25 октября 2011 года N 2-9-129. Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 21 мая 2012 года № 6-35
Сноска. Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 21.05.2012 № 6-35.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4 пунктом 2 и пунктом 4 статьи 106 и пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года и подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ескельдинского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 48-284 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2010 года за N 2-9-117, опубликовано в газете "Заря Семиречья" от 21 января 2011 года N 3), от 21 февраля 2011 года N 50-297 "О внесении изменений и дополнений в решение Ескельдинского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 48-284 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 февраля 2011 года за N 2-9-121, опубликовано в газете "Заря Семиречья" от 18 марта 2011 года N 12-13), от 24 марта 2011 года N 52-311 "О внесении изменений и дополнений в решение Ескельдинского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 48-284 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8 апреля 2011 года за N 2-9-122, опубликовано в газете "Заря Семиречья" от 22 апреля 2011 года N 17 ), от 15 апреля 2011 года N 52-311 "О внесении изменений и дополнений в решение Ескельдинского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 48-284 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 21 апреля 2011 года за N 2-9-123, опубликовано в газете "Заря Семиречья" от 6 мая 2011 года N 19), от 15 июля 2011 года N 55-326 "О внесении изменений и дополнений в решение Ескельдинского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 48-284 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 27 июля 2011 года за N 2-9-126, опубликовано в газете "Заря Семиречья" от 12 августа 2011 года N 33) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 по строкам:

1) "Кірістер" "3729970" саны "4176338" санына ауыстырылсын,оның ішінде:
"салықтық түсімдер" "124965" саны "122433" санына ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер" "12444" саны "14956" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері" "3591061" саны "4037449" санына ауыстырылсын;
2)"Шығындар" "3732614" саны "4178982" санына ауыстырылсын;
3) "таза бюджеттік кредит беру" "66209" саны "41114" санына ауыстырылсын, "оның ішінде: бюджеттік кредит" "67040" саны "41686" санына ауыстырылсын;
"бюджеттік кредиттерді өтеу" "831" саны "572" санына ауыстырылсын;
5) "бюджет тапшылығы" "-89853" саны "-64758" санына ауыстырылсын;
6)"бюджет тапшылығын қаржыландыру" "89853" саны "64758" санына ауыстырылсын.
4 тармақта төмендегі жолдар бойынша:
"Аудан бюджетінде 2011 жылға келесідей нысаналы даму трансферттері" "1004400" саны "1337724" санына ауыстырылсын,
"коммуналдық шаруашылықты дамытуға нысаналы трансферттер облыстық бюджеттен" "570028" саны "921569" санына ауыстырылсын;
"сумен қамтамасыз ету объектілерін дамытуға нысаналы трансферт облыстық бюджеттен" "61286" саны "53890" санына ауыстырылсын;
"коммуналдық шаруашылық объектілерін дамытуға нысаналы трансферттер облыстық бюджеттен" "158705" саны "143000" санына ауыстырылсын;
"инженерлік коммуникациялық жүйесін дамытуға нысаналы трансферттер" "26687" саны "26133" санына ауыстырылсын;
"дамытуға арналған нысаналы трансферттер (тұрғын үй салуға) облыстық бюджеттен" "136517" саны "134059" санына ауыстырылсын;
"жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының шеңберінде инженерлік коммуникациялық жүйесін дамытуға насаналы трансферттер" "9409" саны "10809" санына ауыстырылсын.
5 тармақта төмендегі жолдар бойынша:
"Облыстық бюджеттен аудан бюджетіне қарастырылған келесідей ағымдағы нысаналы трансферттер" "414787" саны "527451" санына ауыстырылсын,
тұрғын үй көмегін беруге ағымдағы нысаналы трансферттер облыстық бюджеттен" "8989" саны "4819" санына ауыстырылсын;
"облыс әкімінің грантына облыстық бюджеттен" "4399" саны "4918" санына ауыстырылсын;
"жылжымайтын мүлікті бағалау облыстық бюджеттен" "611" саны "289" санына ауыстырылсын;
"жұмыспен қамту 2020 бағдарлама шеңберінде тұрғын үй құрылысына ағымдағы нысаналы трансферттер" "400" саны "1600" санына ауыстырылсын;
"жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы күтіп ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне ағымдағы нысаналы трансферттер республикалық бюджеттен" "12398" саны "15241" санына ауыстырылсын;
"ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға арналған нысаналы ағымдағы трансферттер республикалық бюджеттен" "5608" саны "5766" санына ауыстырылсын;

1) "Доходы" цифру "3729970" заменить на цифру "4176338";
в том числе:
"налоговые поступления" цифру "124965" заменить на цифру "122433";
"неналоговые поступления" цифру "12444" заменить на цифру "14956";
"поступления трансфертов" цифру "3591061" заменить на цифру "4037449";
2) "Расходы" цифру "3732614" заменить на цифру "4178982";
3) "чистое бюджетное кредитование" цифру "66209" заменить на цифру "41114";
"в том числе: бюджетный кредит" цифру "67040" заменить на цифру "41686"
"погашение бюджетных кредитов" "831" заменить на цифру "572".
5) "Дефицит" "-89853"заменить на цифру "-64758".
6) "Финансирование дефицита бюджета" цифры "89853" заменить на цифру "64758".
В пункте 4:
"на 2011 год в районном бюджете предусмотрены следующие целевые трансферты на развитие" цифру "1004400" заменить на "1337724";
"целевые текущие трансферты на развитие объектов коммунального хозяйства" цифру "570028" заменить на цифру "921569";
"целевые текущие трансферты на развитие системы водоснабжения" цифру "61286" заменить на цифру "53890";
"целевые текущие трансферты на развитие коммунального хозяйства" цифру "158705" заменить на цифру "143000";
"целевые текущие трансферты на развитие инженерно - коммуникационной инфраструктуры" цифру "26687" заменить на цифру "26133";
"целевые трансферты на развитие с областного бюджета (на строительство домов)" цифру "136517" заменить на "134059";
"целевые трансферты на развитие инженерно-коммуникационных сетей в рамках Программы занятости 2020" цифру "9409" заменить на цифру "10809";
В пункте 5:
"целевые текущие трансферты с областного бюджета на жилищную помощь" цифру "8989" заменить на "4819";
"с областного бюджета на грант областного Акима" цифру "4399" заменить на "4918";
"целевые текущие трансферты на проведение оценки имущества с областного бюджета" цифру "611" заменить на "289";
"целевые трансферты на строительства жилых домов в рамках Программы занятости 2020" цифру "400" заменить на цифру "1600";
"целевые текущие трансферты на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей" цифру "12398" заменить на цифру "15241";
"целевые текущие трансферты на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета" цифру "5608" заменить на цифру "5766";

"Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын іске асыруға республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 6485 мың теңге" деген жолдан кейін келесідей жолдармен толықтырылсын:
"ағымдағы нысаналы трансферттер 40000 мың теңге";
"білім беру мекемелеріне нысаналы ағымдағы трансферттер 22836 мың теңге";
"төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі іс-шараларға нысаналы ағымдағы трансферттер 50000 мың теңге".
6 тармақта төмендегі жолдар бойынша:
1) "жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтерге" "197004" саны "201640" санына ауыстырылсын;
2) "қорғаныс" "67321" саны "117026" санына ауыстырылсын;
3) "қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық - атқару қызметіне" "1031" саны "900" санына ауыстырылсын;
4) "білім беруге" "1895720" саны "1905593" санына ауыстырылсын;
5) "әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыруға" "144023" саны "138372" санына ауыстырылсын;
6) "тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа" "1038101" саны "1420656" санына ауыстырылсын;
7) "мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістікке" "182059" саны "185335" санына ауыстырылсын;
8) "ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастарына" "79474" саны "80092" санына ауыстырылсын;
10) "көлік және коммуникацияға" "91105" саны "90948" санына ауыстырылсын;
11) "басқаларға" "29283" саны "30927" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 2 қосымшасы осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ескелді ауданы мәслихатының
IV шақырылымындағы
LIX сессиясының төрағасы                   Есдаулетов Қуат Райқұлұлы
Ескелді ауданы
мәслихатының хатшысы                       Тастанбаев Қалабек Тастанбайұлы
КЕЛІСІЛДІ:
Аудандық экономика,
бюджеттік жоспарлау
және кәсіпкерлік
бөлімінің бастығы                          Идрисов Даулет Садырұлы
21 қазан 2011 жыл
Ескелді ауданы мәслихатының
2011 жылғы N 59-342
"2010 жылғы 24 желтоқсандағы
"Ескелді ауданының
2011-2013 жылдарға арналған
аудандық бюджеті туралы"
N 48-284 шешіміне өзгерістер
мен толықтырулар енгізу
туралы" шешіміне
1-қосымша
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
"Ескелді ауданының
2011-2013 жылдарға арналған
бюджеті туралы"
48-284 санды шешіміне
1-қосымша
Санаты
Сомасы
мың
теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
КІРІСТЕР

После строки "целевые трансферты с республиканского бюджета реализацию в рамках Программы занятости 2020 - 6485 тыс. тенге" дополнить следующими строками:
"целевые текущие трансферты - 40000 тыс. тенге".
"целевые текущие трансферты на учреждения образования - 22836 тыс тенге";
"целевые текущие трансферты на предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций - 50000 тыс.тенге".
В пункте 6:
1) "государственные услуги общего характера" цифру "197004" заменить на цифру "201640";
2) "Оборона" цифру "67321" заменить на цифру "117026";
3) "Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность" цифру "1031" заменить на цифру "900";
4) "образование" цифру "1895720" заменить на цифру "1905593";
5) "Социальная помощь и социальное обеспечение" цифру "144023" заменить на цифру "138372";
6) "Жилищно-коммунальное хозяйство" цифру "1038101" заменить на цифру "1420656";
7) "Культура, спорт, туризм и информационное пространство" цифру "182059" заменить на цифру "185335";
8) "сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" цифру "79474" заменить на цифру "80092";
10) "Транспорт и коммуникации" цифру "91105" заменить на цифру "90948";
11) "Прочие" цифру "29283" заменить на цифру "30927".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель очередной LIX
сессии IV созыва Ескельдинского
районного маслихата
Абдуллин Ришат Кабдрасулович
Секретарь Ескельдинского
районного маслихата
Тастанбаев Калабек Тастанбаевич
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела
экономики, бюджетного
планирования и
предпринимательства
Идрисов Даулет Садырович
Приложение 1
к решению маслихата Ескельдинского
района N 59-342 от 2011 года "о внесении
изменений и дополнений в решение
Ескельдинского районного маслихата
т 24 декабря 2010 года N 48-284"О районном
бюджете Ескельдинского района
на 2011-2013 годы"
Приложение 1
к решению N 48-284 от 24 декабря
2010 года "О районном бюджете
Ескельдинского района на
2011-2013 годы"
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Доходы