Ескелді ауданы мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-284 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 қарашадағы N 60-347 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Ескелді ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 18 қарашада 2-9-130 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 мамырдағы № 6-35 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 21.05.2012 № 6-35 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылдың 04 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4)–тармақшасына, 109-бабының 5-тармағын және Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1–тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Ескелдi аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ескелді аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-284 (2010 жылдың 30 желтоқсанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-9-117 енгізілген, 2011 жылдың 21 қаңтардағы аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің N 3 жарияланған), 2011 жылдың 21 ақпанындағы "Ескелді ауданы мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-284 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 50-297 (2011 жылдың 28 ақпанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-9-121 енгізілген, 2011 жылдың 18 наурыздағы аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің N 12-13 жарияланған), 2011 жылдың 24 наурыздағы "Ескелді ауданы мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-284 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 52-311 (2011 жылдың 8 сәуірінде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-9-122 енгізілген, 2011 жылдың 22 сәуірдегі аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің N 17 жарияланған), 2011 жылдың 15 сәуірдегі "Ескелді ауданы мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-284 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 53-317 (2011 жылдың 21 сәуірінде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-9-123 енгізілген, 2011 жылдың 6 мамырдағы аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің N 19 жарияланған), 2011 жылдың 15 шілдедегі "Ескелді ауданы мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-284 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 55-326 (2011 жылдың 27 шілдеде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-9-126 енгізілген, 2011 жылдың 12 тамыздағы аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің N 33 жарияланған),2011 жылдың 21 қазанындағы "Ескелді ауданы мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-284 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 59-342 (2011 жылдың 25 қазанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-9-129 енгізілген, 2011 жылдың 11 қазандағы аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің N 46 жарияланған) шешіміне төмендегідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта төмендегі жолдар бойынша:

О внесении изменений и дополнений в решение Ескельдинского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 48-284 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Ескельдинского района Алматинской области от 14 ноября 2011 года N 60-347. Зарегистрировано Управлением юстиции Ескельдинского района Департамента юстиции Алматинской области 18 ноября 2011 года N 2-9-130. Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 21 мая 2012 года № 6-35
Сноска. Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 21.05.2012 № 6-35.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пунктом 2 статьи 106 и пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ескельдинского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 48-284 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2010 года за N 2-9-117, опубликовано в газете "Заря Семиречья" от 21 января 2011 года N 3), от 21 февраля 2011 года N 50-297 "О внесении изменений и дополнений в решение Ескельдинского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 48-284 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 февраля 2011 года за N 2-9-121, опубликовано в газете "Заря Семиречья" от 18 марта 2011 года  N 12-13), от 24 марта 2011 года N 52-311 "О внесении изменений и дополнений в решение Ескельдинского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 48-284 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8 апреля 2011 года за N 2-9-122, опубликовано в газете "Заря Семиречья" от 22 апреля 2011 года N 17 ), от 15 апреля 2011 года N 53-317 "О внесении изменений и дополнений в решение Ескельдинского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 48-284 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 21 апреля 2011 года за N 2-9-123, опубликовано в газете "Заря Семиречья" от 6 мая 2011 года N 19), от 15 июля 2011 года N 55-326 "О внесении изменений и дополнений в решение Ескельдинского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 48-284 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 27 июля 2011 года за N 2-9-126, опубликовано в газете "Заря Семиречья" от 12 августа 2011 года N 33), от 21 октября 2011 года N 59-342 "О внесении изменений и дополнений в решение Ескельдинского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 48-284 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 25 октября 2011 года за N 2-9-129, следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 по строкам:

1) "кірістер" "4176338" саны "4171874" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "4037449" саны "4032985" санына ауыстырылсын.
2)"шығындар" "4178982" саны "4174518" санына ауыстырылсын.
4-тармақта:
"Аудан бюджетінде 2011 жылға келесідей нысаналы даму трансферттері" "1337724" саны "1328515" санына ауыстырылсын;
"жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының шеңберінде инженерлік коммуникациялық жүйесін дамытуға нысаналы трансферттер" "10809" саны "1600" санына ауыстырылсын.
5-тармақта:
"Облыстық бюджеттен аудан бюджетіне қарастырылған келесідей ағымдағы нысаналы трансферттер" "527451" саны "532196" санына ауыстырылсын;
"лингафондық және мультимедиялық кабинет сатып алуға республикалық бюджеттен" "11082" саны "10817" санына ауыстырылсын;
"физика, химия және биология кабинеттерін оқу-жабдықтарымен жарақтандыруға республикалық бюджеттен" "8194" саны "8140" санына ауыстырылсын;
"жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы күтіп ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне ағымдағы нысаналы трансферттер республикалық бюджеттен" "15241" саны "15278" санына ауыстырылсын;
"эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге арналған ағымдағы нысаналы трансферттер республикалық бюджеттен" "38180" саны "53213" санына ауыстырылсын;
"мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға нысаналы ағымдағы трансферттер" "15902" саны "19928" санына ауыстырылсын;
"төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі іс шараларға нысаналы ағымдағы трансферттер 50000 мың теңге" деген жолдан кейін келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"республикалық бюджеттен трансферттер есебінен 1248 мың теңге".
6-тармақта:
1) "жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтерге" "201640" саны "199280" санына ауыстырылсын.
4) "білім беруге" "1905593" саны "1910585" санына ауыстырылсын.
6) "тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа" "1420656" саны "1413727" санына ауыстырылсын.
7) "мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістікке" "185335" саны "185575" санына ауыстырылсын.
8) "ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастарына" "80092" саны "79885" санына ауыстырылсын.
11) "басқаларға" "30927" саны "30727" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 2-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ескелді ауданы мәслихатының
IV шақырылымындағы
LX сессиясының төрағасы                    Досанов Қосан Садықұлы
Ескелді ауданы
мәслихатының хатшысы                       Тастанбаев Қалабек Тастанбайұлы
КЕЛІСІЛДІ:
Аудандық экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімінің бастығы              Идрисов Даулет Садырұлы

1) "доходы" цифру "4176338" заменить на цифру "4171874";
в том числе:
"поступления трансфертов" цифру "4037449" заменить на цифру "4032985";
2) "расходы" цифру "4178982" заменить на цифру "4174518".
В пункте 4:
"На 2011 год в районном бюджете предусмотрены следующие целевые трансферты на развитие" цифру "1337724" заменить на "1328515";
"целевые трансферты на развитие инженерно-коммуникационных сетей в рамках Программы занятости 2020" цифру "10809" заменить на цифру "1600".
В пункте 5:
"С областного бюджета в районный бюджет предусмотрены целевые текущие трансферты" цифру "527451" заменить на "532196";
в том числе:
"на приобретение лингофонного и мультимедийного кабинета с республиканского бюджета" цифру "11082" заменить на цифру "10817";
"на оснащение учебными материалами кабинетов физики, химии и биологии с республиканского бюджета" цифру "8194" заменить на цифру "8140";
"целевые текущие трансферты на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей" цифру "15241" заменить на цифру "15278";
"целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на проведение противоэпизоотических мероприятий" цифру "38180" заменить на "53213";
"целевые текущие трансферты на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования" цифру "15902" заменить на цифру "19928";
после строки "целевые текущие трансферты на предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций - 50000 тысяч тенге" дополнить строку следующего содержания:
"за счет трансфертов с республиканского бюджета - 1248 тысяч тенге".
В пункте 6:
1) "государственные услуги общего характера" цифру "201640" заменить на цифру "199280";
4) "образование" цифру "1905593" заменить на цифру "1910584";
6) "Жилищно-коммунальное хозяйство" цифру "1420656" заменить на цифру "1413717";
7) "Культура, спорт, туризм и информационное пространство" цифру "185335" заменить на цифру "185575";
8) "сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" цифру "80092" заменить на цифру "79885";
11) "Прочие" цифру "30927" заменить на цифру "30727".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель очередной LX
сессии IV созыва Ескельдинского
районного маслихата                        Досанов Косан Садыкович
Секретарь Ескельдинского
районного маслихата                        Тастанбаев Калабек Тастанбаевич
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела
экономики, бюджетного
планирования и
предпринимательства                        Идрисов Даулет Садырович