Қазақстан Республикасының азаматтарын 2011 жылдың сәуір-маусым және қазан-желтоқсан айларында кезекті әскери қызметке шақыру туралы
Алматы облысы Іле ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 19 сәуірдегі N 3-563 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаменті Іле ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 28 сәуірде N 2-10-144 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Іле ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 11-2306 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Іле ауданы әкімдігінің 31.12.2013 № 11-2306 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы, 1-тармағының 8)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Заңының 19-бабының 3-тармағына, 20-бабының 1-тармағына, 23-бабының 1-тармағына сәйкес және Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 3 наурыздағы N 1163 "Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы" Жарлығына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылдың 11 наурыздағы "Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 3 наурыздағы N 1163 Жарлығын іске асыру туралы" N 250 Қаулысы негізінде, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Кенттік, ауылдық округ әкімдеріне Өтеген батыр кенті, Титов көшесі, N 30 үй мекен жайындағы шақыру учаскесіне "Іле аудандық қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі арқылы әскерге шақыруды кейінге қалдыруға немесе босатуға құқығы жоқ он сегіз жастан жиырма жеті жасқа дейінгі ер азаматтар, сондай-ақ оқу орындарынан шығарылған, жиырма жеті жасқа толмаған және шақыру бойынша белгіленген әскери қызмет мерзімдерін өткермеген азаматтар 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке шақыруды жүргізуді ұйымдастырсын және қамтамасыз етсін.
2. Азаматтарды әскери қызметке шақыруды жүргізу үшін әскерге шақыруды өткізу кезеңіне аудандық шақыру комиссия құрамы 1-қосымшаға сәйкес құрылсын.
3. Азаматтарды әскери қызметке шақыруды өткізу кестесі 2-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Кенттік және ауылдық округ әкімдері 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында өтетін шақыру мерзімінде әскер қатарына шақырылғандарды, олардың шақыру учаскесіне шақырылғандығы туралы хабардар етіп және олардың дер кезінде келуін қамтамасыз етсін.

Об очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную военную службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года
Постановление акимата Илийского района Алматинской области от 19 апреля 2011 года N 3-563. Зарегистрировано Управлением юстиции Илийского района Департамента юстиции Алматинской области 28 апреля 2011 года N 2-10-144. Утратило силу постановлением акимата Илийского района Алматинской области от 31 декабря 2013 года № 11-2306
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Илийского района Алматинской области от 31.12.2013 № 11-2306.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии подпункту 8) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пункта 3 статьи 19, пункта 1 статьи 20, пункта 1 статьи 23 Закона Республики Казахстан "О воинской обязанности и воинской службе" и Указом Президента Республики Казахстан от 3 марта 2011 года N 1163. "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года", на основании Постановления Правительство Республики Казахстан от 11 марта 2011 года N 250 "О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 3 марта 2011 года N 1163", районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Акимам поселковых, сельских округов организовать и обеспечить очередной призыв в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года граждан мужского пола в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет, не имеющих права на отсрочку или освобождение от призыва, а также граждан, отчисленных из учебных заведений, не достигших двадцати семи лет и не выслуживших установленные сроки воинской службы по призыву, через призывной участок Государственного учреждения "Отдел по делам обороны Илийского района Алматинской области " расположенного по адресу поселок Отеген батыр, улица Титова, дом 30.
2. Для проведения призыва граждан на воинскую службу создать районную призывную комиссии согласно приложению 1.
3. Утвердить график проведения призыва граждан на воинскую службу согласно приложению 2.
4. Акимам поселковых, сельских округов в период призыва в ряды Вооруженных сил в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года организовать оповещение и доставку граждан на призывной участок.

5. "Іле аудандық ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығына Құсайынов Мақсат Болатұлы (келісім бойынша), әскери міндеттерін орындаудан жалтарған адамдарды іздестіруді және ұстауды өз құзіреті шегінде ұйымдастырып жүргізсін, ішкі істер органдары әскери қызметке шақырудан жалтарған адамдарды жеткізуді, сондай-ақ әскерге шақырушылардың әскери бөлімдерге жөнелтілуі кезеңде қоғамдық тәртіптің сақталуын қамтамасыз етсін.
6. Іле аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 5 сәуірдегі "2010 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті әскери қызметке шақыру туралы" N 3-499 (Іле аудандық әділет басқармасында 2010 жылдың 22 сәуірде N 2-10-118 нөмірімен Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2010 жылы 21 мамырда "Іле таңы" газетінің 21 санында жарияланған) қаулысының орындалуына байланысты күші жойылды деп танылсын.
7. Осы қаулының орындалуын бақылау, аудан әкімінің орынбасары Файль Виктор Александровичке жүктелсін.
8. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Н.Н. Логутов
КЕЛІСІЛДІ:
Іле ауданының орталық
ауруханасының бас дәрігері                 Тұрсынмұратова Бахытгүл Ескендірқызы
19 сәуір 2011 жыл
Іле аудандық ішкі істер
бөлімінің бастығы,
полиция полковнигі                         Құсайнов Мақсат Болатұлы
19 сәуір 2011 жыл
Іле аудандық қорғаныс істері
жөніндегі бөлім бастығы                    Аширбаев Нұрғанат Өксіханұлы
19 сәуір 2011 жыл
"Қазақстан Республикасының
жылдың сәуір-маусым және
қазан–желтоқсан айларында
кезекті әскери қызметке
шақыру туралы" аудан
әкімдігінің 2011 жылғы
19 сәуірдегі N 3-563 қаулысына
1-қосымша
Аудандық шақыру комиссиясының құрамы:
Комиссия төрағасы:
Аширбаев Нұрқанат Өксіханұлы аудандық қорғаныс істері жөніндегі бөлімнің бастығы;
Комиссия төрағасының орынбасары:
Жарқынбеков Сұлтан Данашұлы аудандық ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің бастығы;
Комиссия мүшелері:
Күштібаев Марат Әлімқұлұлы аудандық ішкі істер басқармасы бастығының орынбасары;
Тұрсынмұратова Бахытгүл Ескендірқызы "Іле аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының бас дәрігері, медициналық комиссияның төрағасы;
Көмекова Гуля Қасабекқызы - медициналық комиссияның хатшысы, "Іле аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының мейірбикесі.
"Қазақстан Республикасының
жылдың сәуір-маусым және
қазан–желтоқсан айларында
кезекті әскери қызметке
шақыру туралы" аудан
әкімдігінің 19.04.2011
жылғы N 3-653 қаулысына
2-қосымша
Азаматтарды әскери қызметке шақыруды өткізу кестесі
N п/п
ауылдық
аймақтың
атауы
шақыру-
шылардың
саны
күнтізбелік кестесі және жасөспірімдердің саны
наурыз
сәуір
мамыр
30
31
1
4
5
6
7
8
11
12
13
14
15
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
2
3
4
1
Ақши

5. Начальнику районного отдела внутренних дел Кусаинову Максату Булатовичу (по согласованию) в пределах своих полномочий организовать поиск и доставку граждан уклоняющихся от исполнения воинских обязанностей организовать работу по охране общественного порядка на призывном участке в период призыва и отправки призванных в ряды Вооруженных Сил Республики Казахстан.
6. Постановление Акима Илийского района от 5 апреля 2010 года N 3-499 "О проведении организации и обеспечении очередного призыва граждан Республики Казахстан на срочную военную службу в апреле-июне и октябре-декабре 2010 года" (зарегистрировано в Управлении юстиции Илийского района в государственном Реестре нормативных правовых актов 22 апреля 2010 года за N 2-10-118 опубликованное в газете "Илийские зори" за N 21 от 21 мая 2010 года) считать как утративший силу в связи с исполнением.
7. Контроль над выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Файль Виктора Александровича.
8. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Н.Н Логутов
СОГЛАСОВАНО:
Главный врач районной
центральной больницы                       Турсынмуратова Бахытгуль Ескендировна
19 апреля 2011 год
Начальник районного управления
внутренних дел, полковник полиции          Кусаинов Максат Булатович
19 апреля 2011 год
Начальник районного отдела
по делам обороны                           Аширбаев Нурканат Оксиханович
19 апреля 2011 год
Приложение 1
к постановлению акимата района
N 3-653 от 19 апреля 2011 года
"Об очередном призыве граждан
Республики Казахстан на срочную
военную службу в апреле-июне и
октябре-декабре 2011 года"
Состав районной призывной комиссии
Председатель комиссии:
Аширбаев Нурканат Окиханович - Начальник районного отдела по делам обороны.
Заместитель председателя комиссии:
Жаркынбеков Султан Данашович - Начальник районного отдела внутреней политики, культуры и развития языков.
Члены комиссии:
Куштыбаев Марат Алимкулович - Заместитель начальника районного отдела внутренних дел;
Турсынмуратова Бахытгуль Ескендировна - Главный врач государственного казенного предприятия "Центральная районная больница Илийского района", председатель медицинской комиссии;
Комекова Гуля Касабековна - Секретарь медицинской комиссии, медицинская сестра государственного казенного предприятия "Центральная районная больница Илийского района".
Утвержденное приложение 2
к постановлению акимата района
N 3-653 от 19 апреля 2011 года
"Об очередном призыве граждан
Республики Казахстан на срочную
военную службу в апреле-июне и
октябре-декабре 2011 года"
График проведения призыва граждан к воинской службе
N п/п
Наименование
поселкового,
сельского
округа
Количес-
тво
призыв-
ников
График дня и количество призывников
март
апрель
май
30
31
1
4
5
6
7
8
11
12
13
14
15
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
2
3
4
1
Ақши