Іле аудандық мәслихатының 2010 жылдың 27 желтоқсандағы "Іле ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 39-157 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2011 жылғы 19 шілдедегі N 48-201 шешімі. Алматы облысы Әділет департаменті Іле ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 27 шілдеде N 2-10-145 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 қаңтардағы N 1-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2012.01.24 N 1-6 Шешімімен
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылдың 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4)-тармақшасының және 4-тармағына 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасы 2001 жылдың 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағына сәйкес, Іле аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Іле аудандық мәслихатының 2010 жылғы 27 желтоқсандағы "Іле ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 39-157 шешіміне (2010 жылғы 31 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-10-137 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 14 қаңтардағы N 3 (4374) "Іле таңы" газетінде жарияланған), Іле аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 18 ақпандағы N 43-179 "Іле аудандық мәслихатының 2010 жылғы 27 желтоқсандағы "Іле ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 39-157 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (2011 жылғы 28 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-10-139 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 11 наурыздағы N 12 (4383) "Іле таңы" газетінде жарияланған), Іле аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 24 наурыздағы N 45-184 "Іле аудандық мәслихатының 2010 жылғы 27 желтоқсандағы "Іле ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 39-157 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (2011 жылғы 8 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-10-140 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 15 сәуірдегі N 18 (4389) "Іле таңы" газетінде жарияланған), Іле аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 15 сәуірдегі N 46-190 "Іле аудандық мәслихатының 2010 жылғы 27 желтоқсандағы "Іле ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 39-157 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (2011 жылғы 25 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-10-141 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 13 мамырдағы N 22 (4393) "Іле таңы" газетінде жарияланған) төмендегі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта төмендегі жолдар бойынша:

О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 27 декабря 2010 года N 39-157 "О районном бюджете Илийского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Илийского района Алматинской области от 19 июля 2011 года N 48-201. Зарегистрировано Управлением юстиции Илийского района Департамента юстиции Алматинской области 27 июля 2011 года N 2-10-145. Утратило силу - Решением маслихата Илийского района Алматинской области от 24 января 2012 года N 1-6
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата Илийского района Алматинской области от 24.01.2012 N 1-6
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 и пункта 4 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат Илийского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Илийского районного маслихата от 27 декабря 2010 года N 39-157 "О районном бюджете Илийского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актах 31 декабря 2010 года N 2-10-137, опубликовано в газете "Илийские зори" от 14 января 2011 года N 3 (4374), в решение Илийского районного маслихата от 18 февраля 2011 года N 43-179 "О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 27 декабря 2010 года N 39-157 "О районном бюджете Илийского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актах 28 февраля 2011 года N 2-10-139, опубликовано в газете "Илийские зори" от 11 марта 2011 года N 12 (4383), в решение Илийского районного маслихата от 24 марта 2011 года N 45-184 "О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 27 декабря 2010 года N 39-157 "О районном бюджете Илийского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актах 8 апреля 2011 года N 2-10-140, опубликовано в газете "Илийские зори" от 15 апреля 2011 года N 18 (4389), в решение Илийского районного маслихата от 15 апреля 2011 года N 46-190 "О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 27 декабря 2010 года N 39-157 "О районном бюджете Илийского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актах 25 апреля 2011 года за N 2-10-141, опубликовано в газете "Илийские зори" от 13 мая 2011 года N 22 (4393) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

1) "Кірістер" "26120161" саны "26557561" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"трансферттердің түсімдері бойынша" "4434591" саны "5380991" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "27628149" саны "27663439" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"білім беру" жолы бойынша "4606078" саны "4696166" санына ауыстырылсын;
"әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру" жолы бойынша "279206" саны "291824" санына ауыстырылсын;
"тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" жолы бойынша "5563558" саны "5390931" санына ауыстырылсын;
"мәдениет,спорт,туризм және ақпараттық кеңістік" жолы бойынша "248807" саны "249871" санына ауыстырылсын;
"ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастар" жолы бойынша "90740" саны "93195" санына ауыстырылсын;
"көлік және коммуникация" жолы бойынша "263224" саны "363224" санына ауыстырылсын.
3) "бюджет тапшылығы (профицит)" "-1585523" саны "-1516263" санына ауыстырылсын.
4) "бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" "1585523" саны "1516263" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат сессиясының
төрайымы                                   Ш. Қағазбаева
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ф. Ыдрышева
КЕЛІСІЛГЕН:
"Іле ауданының экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Кәдір Асқар Кәдірұлы
19 шілде 2011 жыл
Іле аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 19 шілдедегі
"Іле аудандық мәслихатының
2010 жылдың 27 желтоқсандағы
"Іле ауданының 2011-2013
жылдарының бюджеті туралы"
N 46-190 шешіміне өзгерістер
енгізу туралы" N 48-201
шешімімен бекітілген
1-қосымша
"Іле аудандық мәслихатының

1) "Доходы" цифру "26120161" заменить на цифру "26557561";
в том числе:
"поступлениям трансфертов" цифру "4434591" заменить на цифру "5380991".
2) "Затраты" цифру "27628149" заменить на цифру "27663439";
в том числе:
"образования" цифру "4606078" заменить на цифру "4696166";
"социальная помощь и социальное обеспечение" цифру "279206" заменить на цифру "291824";
"жилищно-коммунального хозяйства" цифру "5563558" заменить на цифру "5390931";
"культура, спорт, туризм и информационное пространство" цифру "248807" заменить на цифру "249871";
"сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, особо охраняемых природных территорий, охраны окружающей среды и животного мира, земельных отношений" цифру "90740" заменить на цифру "93195";
"транспорт и коммуникация" цифру "263224" заменить на цифру "363224".
3) "дефицит (профицит) бюджета" цифру "-1585523" заменить на цифру "-1516263".
4) "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "1585523" заменить на цифру "1516263".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 к настоящему решению.
3. Данное решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        Ш. Кагазбаева
Секретарь районного
маслихата                                  Ф. Ыдрышева
СОГЛАСОВАНО:
Начальник ГУ "Отдел экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства
Илийского района"                          Кадир Аскар Кадирулы
19 июля 2011 года
К решению маслихата Илийского
района от 24 марта 2011 года
"О районном бюджете Илийского
района на 2011-2013 годы" от
27 декабря 2010 года N 39-157
с изменениями и
дополнениями N 48-201
Приложение 1
К решению маслихата Илийского

3000
5
Ойын бизнесіне салық
3150
2
Тіркелген салық
3150
8
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
41517
1
Мемлекеттiк баж
41517
2
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығы
35400
4
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
2485
5
Шет елге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
600
6
Шетелдiктердiң паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергенi үшiн мемлекеттік баж
200
7
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтiру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресiмдегенi үшін мемлекеттік баж
700
8
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
1750
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі
82
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
300
2
Салықтық емес түсiмдер
30792
1
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
8400
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
8400
4
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
8400
4
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
16392
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар
16392
5
Жергілікті мемлекеттік органдар салатын әкімшілік айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
16392
6
Басқа да салықтық емес түсімдер
6000
1
Басқа да салықтық емес түсімдер
6000
9
Жергілікті бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
6000
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
69432
3
Жерді және материалдық емес активтерді сату
69432
1
Жерді сату
69432
1
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
69432
4
Трансферттердің түсімдері
5380991
2
Мемлекеттік басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер
5380991
2
Облыстық бюджеттен түсетін трансферттер
5380991
1
Ағымдағы нысаналы трансферттер

3000
5
Налог на игорный бизнес
3150
2
Фиксированный налог
3150
8
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
41517
1
Государственная пошлина
41517
2
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
35400
4
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
2485
5
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
600
6
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу на территории Республики Казахстан визы к паспортам иностранцев и лиц без гражданства или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
200
7
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
700
8
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
1750
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
82
12
Государственная пошлина за выдачу разрешении на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
300
2
Неналоговые поступления
30792
1
Доходы от государственной собственности
8400
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
8400
4
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
8400
4
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
16392
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
16392
5
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые местными государственными учреждениями финансируемыми из местного бюджета
16392
6
Прочие неналоговые поступления
6000
1
Прочие неналоговые поступления
6000
9
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
6000
3
Поступления от продажи основного капитала
69432
3
Продажа земли и нематериальных активов
69432
1
Продажа земли
69432
1
Поступления от продажи земельных участков
69432
4
Поступления трансфертов
5380991
2
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
5380991
2
Трансферты из областного бюджета
5380991
1
Целевые текущие трансферты