Қазақстан Республикасының Парламент Мәжілісі және мәслихат депутаттығына үміткерлерінің үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Алматы облысы Іле ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 15 желтоқсандағы N 11-2187 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаменті Іле ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 15 желтоқсанда N 2-10-148 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28-бабының 6-тармағын басшылыққа ала отырып және кандидаттардың тең құқығын қамтамасыз ету мақсатында, Іле аудандық сайлау комиссиясы мен бірлесе отырып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Барлық үміткерлер үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Кенттік және ауылдық округ әкімдері (Көпбаева Тілеукен Отыншықызы, Советханов Алмас Советханұлы, Сәлімбаев Мұрат Орынбайұлы, Мұсабеков Бейбіт Қанапияұлы, Жақашев Еркін Әбілханұлы, Базарбаев Қуат Әбдреұлы Поротиков Виктор Николаевич, Кәрібаев Мұхит Бахытұлы, Берекетов Бекболат Саламатұлы, Қонырбаев Данияр Төлеуханұлы, Өгізбаев Даниял Рахымбайұлы) Іле аудандық сайлау комиссиясымен бірігіп белгіленген орындарды стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Іле ауданы әкімінің орынбасары Тұрымбетов Ерболат Сапарұлына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Н. Логутов
КЕЛІСІЛДІ:
Іле аудандық сайлау
комиссиясының төрайымы                     Чинаева Галина Евгеньевна
15 желтоқсан 2011 жыл
"Қазақстан Республикасының
Парламент Мәжілісі және маслихат
депутаттығына үміткерлерінің
үгіттік баспа материалдарын
орналастыру үшін орындарды
белгілеу туралы" аудан әкімдігінің
15 желтоқсандағы 2011 жылғы
№ 11-2187 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасының Парламент Мәжілісі және маслихат
депутаттығына үміткерлерінің үгіттік баспа материалдарын
орналастыру үшін орындар
Ауылдық,кенттік аймақтың атауы
Іле ауданындағы Үгіт-насихат құралдарының орналасу орындары
1
Энергетикалық ауылдық округі
Өтеген батыр кенті
1. Жансугуров көшесі, "Саяхат" аялдама кешенінің оң жанындағы стенд
2. Батталханов көшесі, "Биля" дүкенінің кіре беріс есігінің жаны
3. "Арман" ықшам ауданы, "Арман" дүкенінің кіре беріс есігінің жанындағы стенд
4. Жансүгіров көшесі, МАИ бекеті аялдама кешені, "Ольга" дүкенінің кіре беріс есігінің жанындағы стенд

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан и маслихатов
Постановление акимата Илийского района Алматинской области от 15 декабря 2011 года N 11-2187. Зарегистрировано Управлением юстиции Илийского района Департамента юстиции Алматинской области 15 декабря 2011 года N 2-10-148
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Руководствуясь нормами пункта 6 статьи 28 Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республики Казахстан", а также в целях обеспечения равноправия кандидатов, совместно с избирательной комиссией Илийского района, акимат Илийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложения.
2. Акимам поселковых и сельских округов (Копбаева Тлеукен Отыншиевна, Советханов Алмас Советханович, Салимбаев Мурат Орынбаевич, Мусабеков Бейбут Канапиянович, Джакашев Еркин Абылханович, Базарбаев Куат Абдреевич, Поротиков Виктор Николаевич, Карибаев Мухит Бахытович, Берекетов Бекболат Саламатович, Конурбаев Данияр Толеуханович, Огизбаев Даниял Рахимбаевич) с избирательной комиссией Илийского района оснастить определенные места стендами, щитами, тумбами.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Илийского района Турымбетова Ерболата Сапаровича.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Н. Логутов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель
избирательной комиссии
Илийского района                           Чинаева Галина Евгеньевна
15 декабря 2011 года
Приложение к постановлению
акимата района № 11-2187
от 15 декабря 2011 года
"Об определении
мест для размещения агитационных
печатных материалов кандидатов
депутаты Мажилиса Парламента
Республики Казахстан и маслихатов"
Места для размещения агитационных печатных материалов
кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан
и маслихатов
Наименование
поселкового,
сельского округа
Места размещения агитационных печатных материалов в сельских и поселковых округах Илийского района
1
Энергетический
поселок Отеген батыра
1. улица Жансугурова, стенд на правой стороне остановочного комплекса "Саяхат";
2. улица Батталханова стенд у центрального входа магазина "Биля";
3. микрорайон Арман, стенд у центрального входа магазина "Арман";
4. улица Жансугурова, остановка пост ГАИ, стенд у центрального входа магазина "Ольга";

5. "Гүлдер" ықшам ауданындағы "Әдемі" дүкенінің кіре беріс есігінің жанындағы стенд
Қарасу ауылы
6. "Елена" дүкенінің кіре беріс есігінің жанындағы стенд
Покровка ауылы
7. "Аспан" дүкенінің кіре беріс есігінің жанындағы стенд
2
Байсерке ауылдық округі
Байсерке ауылы
1. Арқабай көшесімен Школьная көшесінің қиылысындағы стенд
2. Қонаев көшесі, "Байсерке Агро"ЖШС –ның кіре беріс есігінің жанындағы стенд
3. № 12 мектептің кіре беріс есігінің жанындағы стенд
Көктерек ауылы
4. "Көктерек" дүкенінің кіре беріс есігінің жанындағы стенд
5. Битанов жеке кәсіпкер дүкенінің кіре беріс есігінің жанындағы стенд
Жаңа-Талап ауылы
6. Колхозная көшесі, "Қарасай" кафесінің кіре беріс есігінің жанындағы стенд
Жаңа-Дәуір ауылы
7. Болысбаева көшесі, "Дана" дүкенінің кіре беріс есігінің жанындағы стенд
Ынтымақ ауылы
8. № 30 мектептің кіре беріс есігінің жанындағы стенд
Әли ауылы
9. Беделбаев көшесі, аялдама жанындағы стенд
3
Жетіген ауылдық округі
Жетіген ауылы
1. Құдайбергенов көшесі, "Наурыз" әмбебап базарының кіре беріс есігінің жанындағы стенд
2. Уалиханов көшесі, "Достар" дүкенінің кіре беріс есігінің жанындағы стенд
3 Уалиханов көшесі мен Заводская көшесінің қиылысындағы стенд
Құйған ауылы
4. Жеке кәсіпкер Айжанова дүкенінің кіре беріс есігінің жанындағы стенд
Жаңа-арна ауылы
5. Жеке кәсіпкер Баяхметов дүкенінің кіре беріс есігінің жанындағы стенд
Еңбек ауылы
6. Жеке кәсіпкер Төлебаев дүкенінің кіре беріс есігінің жанындағы стенд
Қайрат станциясы
7. Темір жол станциясы конторының кіре беріс есігінің жанындағы стенд
4
Қараой ауылдық округі
Қараой ауылы
1. Отарбаева көшесімен Тың дала көшесінің қиылысындағы стенд
Тілендиев ауылы
2. Арман көшесі мен Исаев көшесінің қиылысы, Жеке кәсіпкер Қорытов кафесінің кіре беріс есігінің жанындағы стенд
Қосөзен ауылы
3. Жильников көшесі, Жеке кәсіпкер Кошалко дүкенінің кіре беріс есігінің жанындағы стенд
5
Чапаев ауылдық округі
Чапаев ауылы
1. Гагарин көшесімен Мира көшесінің қиылысы "Рахатгүл" дүкенінің кіре беріс есігінің жанындағы стенд
6
Междуречинск ауылдық округі
Междуреченск ауылы
1. Ленин көшесі, Мәдениет үйінің кіре беріс есігінің жанындағы стенд
Екпінді ауылы
2. Алғазиев көшесі, "Заман" дүкенінің кіре беріс есігінің жанындағы стенд
Жауғашты ауылы
3. Центральная көшесі, "Алишер" дүкенінің кіре беріс есігінің жанындағы стенд
7
КазЦИК кенті КазЦИК ауылы
1. Сейдалиев көшесімен А.Қисанов көшесінің қиылысындағы стенд
Комсомол ауылы
2. Кушелеков көшесі, Жеке кәсіпкер Мухамеджановтың сыртқы ауласындағы стенд
8
Ащыбұлақ кенті Түймебаев ауылы
1. Аптечная көшесімен Тәуелсіздік көшесінің қиылысындағы стенд
Жапек батыр ауылы

5. микрорайон Гулдер, стенд у центрального входа магазина "Адема";
село Карасу
6. стенд у центрального входа магазина "Елена";
село Покровка
7. стенд у центрального входа магазина "Аспан";
2
Байсеркенский
село Байсерке
1. стенд по улице Аркабая-угол улицы Школьная;
2. улица Конаева, стенд у центрального входа здания ТОО "Байсерке Агро";
3. стенд у центрального входа средней школы № 12;
село Коктерек
4. стенд у центрального входа магазина "Коктерек";
5. стенд у центрального входа магазина частного предпринимателя Битанова;
село Жана Талап
6. улица Колхозная, стенд у центрального входа кафе "Карасай";
село Жана Даур
7. улица Болыспаева, стенд у центрального входа магазина "Дана";
село Ынтымак
8. стенд у центрального входа магазина средней школы № 30;
село Али
9. улица Беделбаева, стенд на правой стороне остановочного комплекса;
3
Жетыгенский
село Жетыген
1. улица Кудайбергенова, стенд у центрального входа рынка "Наурыз";
2. улица Валиханова, стенд у центрального входа магазина "Достар";
3. стенд по улице Заводская, угол ул.Валиханова;
село Куйган
4. стенд у центрального входа магазина частного предпринимателя Айжанова;
село Жанаарна
5. стенд у центрального входа магазина частного предпринимателя Баяхметова;
село Енбек
6. стенд у центрального входа магазина частного предпринимателя Толебаева;
станция Кайрат
7. стенд у центрального входа здание железнодорожной станции;
4
Караойский
село Караой
1. стенд по улице Тын дала-угол улицы Отарбаева;
село Тлендиева
2. стенд по улице Арман – угол улицы Исаева, у центрального входа кафе частного предпринимателя Корытовой;
село Косозен
3. улица Жильникова, стенд у центрального входа магазина частного предпринимателя Кошалко;
5
Чапаевский
село Чапаева
1. улица Гагарина-угол улицы Мира, стенд у центрального входа магазина "Рахатгүл";
6
Междуреченский
село Междуреченск
1. улица Ленина, стенд у центрального входа Дома Культуры;
село Екпенди
2. улица Алгазиева, стенд у центрального входа магазина "Заман";
село Жаугашты
3. улица Центральная, стенд у центрального входа магазина "Алишер";
7
КазЦИКовский
село КазЦИК
1. стенд по улице Сейдалиева- угол улицы Кисанова;
село Комсомол
2. улица Кушелекова, стенд на территории комплекса частного предпринимателя Мухамеджанова;
8
Ащибулакский
село Туймебаев
1. стенд по улице Аптечная-угол улицы Тауелсиздик;
село Жапек батыр

2. Алтаев көшесі № 68, Жәпек батыр дәрігерлік амбулаториясының кіре беріс есігінің жанындағы стенд
Көкқайнар ауылы
3. Астана көшесі № 3, № 29 орта мектептің кіре беріс есігінің жанындағы стенд
9
Күрті кенті
Акши ауылы
1. Қонаев көшесімен Белағаш Ақұлы көшесі, ескі Пошта ғимаратының кіре беріс есігінің жанындағы стенд
10
Боралдай кенттік округі
Боралдай кенті
1. "Водник - 1" ықшам ауданы, Алатау көшесімен Абылайхан көшесінің қиылысындағы стенд.
2. Космонавтов көшесі, "Әсем" дүкенінің кіре беріс есігінің жаны
3. Аэродромная көшесі, "Удобный" дүкенінің кіре беріс есігінің жанындағы стенд
4. Космонавтов көшесі, "Арзан" дүкенінің кіре беріс есігінің жанындағы стенд
11
Первомай кенттік округі Первомайский ауылы
1. Пошта ғимаратының кіре беріс есігінің жанындағы стенд
2. "Дом быта" ғимаратының кіре беріс есігінің жанындағы стенд
Қоян-Құс ауылы
3. Абай көшесі № 66, "Гүльрайхан" дүкенінің кіре беріс есігінің жанындағы стенд

2. улица Алтаева, дом № 68, стенд у центрального входа врачебной амбулатории;
село Коккайнар - 3
3. улица Астана, стенд у центрального входа СШ № 29;
9
Куртинский
село Акши
1. стенд по улице Кунаева- угол улицы Белагаш Акулы;
10
Боралдайский
поселок Боралдай
1. микрорайон Водник – 1, стенд по улице Алатау-угол улицы Абылайхана;
2. улица Космонавтова, стенд у центрального входа "Асем";
3. улица Аэродромная, стенд у центрального входа "Удобный";
4. улица Космонавтова, стенд у центрального входа "Арзан";
11
Первомайский
поселок Первомайский
1. стенд у центрального входа здания Почты;
2. стенд у центрального входа здания Дома быта;
село Коян-Кус
3. улица Абая, стенд у центрального входа магазина "Гульрайхан";