Іле ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2011 жылғы 23 желтоқсандағы N 54-226 шешімі. Алматы облысы Әділет департаменті Іле ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 27 желтоқсанда N 2-10-150 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 ақпандағы N 14-71 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 21.02.2013 N 14-71 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Іле аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет тиістісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жыл төмендегі көлемде бекітілсін:
1) Кірістер 36213018 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 26295938 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 38950 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 194500 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 9530970 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 3020011 мың теңге,
нысаналы даму трансферттері 6510959 мың теңге.
2) Шығындар 37028500 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік алулар 21724181 мың теңге.
3) Таза бюджеттік кредит беру 88843 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 92226 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 3383 мың теңге.
4) Қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо 0 теңге.
5) Бюджет тапшылығы (профициті) -899825 мың теңге.
6) Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалануы) 899825 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2012.02.17 N 3-14 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.04.16 N 5-21 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.06.07 N 7-34 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.09.05 N 9-48 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.11.05 N 11-51 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.12.07 N 12-53 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
2. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2012 жылға арналған резерві 10473 мың теңге сомада бекітілсін.
3. 2012 жылға арналған аудандық бюджетінің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

О районном бюджете Илийского района на 2012-2014 годы
Решение маслихата Илийского района Алматинской области от 23 декабря 2011 года N 54-226. Зарегистрировано Управлением юстиции Илийского района Департамента юстиции Алматинской области 27 декабря 2011 года N 2-10-150. Утратило силу решением маслихата Илийского района Алматинской области от 21 февраля 2013 года N 14-71
Сноска. Утратило силу решением маслихата Илийского района Алматинской области от 21.02.2013 года N 14-71.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы согласно приложений 12 и 3 в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) Доходы 36213018 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 26295938 тысяч тенге;
неналоговые поступления 38950 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 194500 тысяч тенге;
поступления трансфертов 9530970 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 3020011 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 6510959 тысяч тенге.
2) Затраты 37028500 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные изъятия 21724181 тысяч тенге.
3) Чистое бюджетное кредитование 88843 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 92226 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 3383 тысяч тенге.
4) Сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге.
5) Дефицит (профицит) бюджета -899825 тысяч тенге.
6) Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 133989 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Илийского района Алматинской области от 17.02.2012 N 3-14 (вводится в действие с 01.01.2012); от 16.04.2012 N 5-21 (вводится в действие с 01.01.2012); от 07.06.2012 N 7-34 (вводится в действие с 01.01.2012); от 05.09.2012 N 9-48 (вводится в действие с 01.01.2012); от 05.11.2012 N 11-51 (вводится в действие с 01.01.2012); от 07.12.2012 N 12-53 (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2012 год в сумме 10473 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень бюджета развития на 2012 год согласно приложению 4.

4. 2012 жылға арналған аудандық бюджеттің орындау барысында секвестрге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат сессиясының
төрайымы                                   Ә. Түстікбаева
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ф. Ыдрышева
КЕЛІСІЛГЕН:
"Іле ауданының экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Кәдір Асқар Кәдірұлы
23 желтоқсан 2011 жыл
Іле аудандық мәслихаттың
2011 жылдың 23 желтоқсандағы
"Іле ауданының 2012-2014
жылдарының бюджеті туралы"

4. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2012 год согласно приложению 5.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        А. Тустукбаева
Секретарь районного
маслихата                                  Ф. Ыдрышева
СОГЛАСОВАНО:
Начальник ГУ "Отдел экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства
Илийского района"                          Кадир Аскар Кадирович
23 декабря 2011 года
Приложение 1
к решению маслихата Илийского
района от 23 декабря 2011 года

30128
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн,
сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал
актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және
азаматтық хал актiлерi жазбаларын
өзгертуге, толықтыруға және қалпына
келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан
бергенi үшiн мемлекеттік баж
4222
05
Шет елге баруға және Қазақстан
Республикасына басқа мемлекеттерден
адамдарды шақыруға құқық беретін
құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ
осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін
мемлекеттік баж

30128
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
4223
05
Государственная пошлина, взимаемая за
оформление документов на право выезда за
границу на постоянное место жительства и
приглашение в Республику Казахстан лиц из
других государств, а также за внесение
изменений в эти документы