2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджетін бекіту туралы" № 48-4 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Қарасай ауданы мәслихатының 2011 жылғы 21 ақпандағы N 50-4 шешімі. Алматы облысы Қарасай ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 28 ақпанда N 2-11-98 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 09 қаңтардағы № 66-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 09.01.2012 № 66-3 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4 және 5 тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару" Заңының 6 бабының 1 тармағына сәйкес Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы “Қарасай ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджетін бекіту туралы” шешіміне (Қарасай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы “Қарасай ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы” № 48-4 шешімі аудандық әділет басқармасында 2010 жылдың 31 желтоқсанда № 2-11-96 нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне енгізілді) өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта төмендегі жолдар бойынша:
1) «Кірістер» "7412363" деген саны "7522275" санына ауыстырылсын:
"Ресми трансферттерден түсетін түсімдер" "3740911" деген саны "3850823" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
Білім беру объектілерін дамытуға 112000 мың теңге (Тамабай ауылына 120 орынды орта мектеп құрылысы мен ЖСҚ даярлауға -70000 мың теңге, "Премьера" ТК-де 120 орынды орта мектеп құрылысының ЖСҚ даярлауға–30000 мың теңге, "Премьера" ТК-де 320 орынды бала бақша құрылысының ЖСҚ даярлауға – 12000 мың теңге).
2) «Шығындар» "7412363" деген саны "7625274" санына ауыстырылсын;
3) «Таза бюджеттік кредиттеу» "25875" деген саны "25841" санына ауыстырылсын; оның ішінде
4) «Қаржы активтемен жасалатын операциялар бойынша сальдо» "0" деген саны "30000" санына өзгертілсін;
5) «Бюджет тапшылығы (профицит)» "-25875" деген саны "-158840" санына ауыстырылсын;
6) «Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)» "25875" деген саны "158840" санына ауыстырылсын.
3 тармақтағы:
"жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша өткізілетін ветеринариялық іс-шаралар" "2222" деген саны "989" санына ауыстырылсын;
"балапан бағдарламасы бойынша материалдық-техникалық жабдықтау" "2555" деген саны "1700" санына ауыстырылсын.
4 тармақтағы:

О внесении изменений и дополнений в решение Карасайского районного Маслихата от 22 декабря 2010 года N 48-4 "О районном бюджете Карасайского района на 2011-2013 годы"
Решение Карасайского районного маслихата от 21 февраля 2011 года N 50-4. Зарегистрировано Карасайским районным управлением юстиции от 28 февраля 2011 года за N 2-11-98. Утратило силу решением Карасайского районного маслихата от 09 января 2012 года № 66-3
Сноска. Утратило силу решением Карасайского районного маслихата от 09.01.2012 № 66-3.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2, подпунктом 4, 5 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан» Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карасайского районного Маслихата от 22 декабря 2010 года № 48-4 «О районном бюджете Карасайского района на 2011-2013 год» (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов 31 декабря 2010 года за № 2-11-96, решение Карасайского районного Маслихата от 22 декабря 2010 года № 48-4 «О районном бюджете Карасайского района на 2011-2013 год») следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 по строкам:
1) «Доходы» цифры «7412363» заменить на цифры «7522275»;
«поступлениям трансфертов» цифры «3740911» заменить на цифры «3850823», в том числе:
на развитие объектов образования 112000 тыс.тенге (строительство и ПСД средней школы на 120 мест в с.Тамабай, ПСД средней школы на 1200 мест в ЖК "Премьера", ПСД детской сада на 320 мест в ЖК "Премьера");
2) «Затраты» цифры «7412363» заменить на цифры «7625274».
3) «Чистое бюджетное кредитование» цифры «25875» заменить на цифры «25841», в том числе:
4) "Сальдо по операциям с финансовым активами" цифры "0" заменит на цифры "30000".
5) «дефицит» цифры «-25875» заменить на цифры «-158840».
6) "Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифры "25875" заменить на цифры "158840".
в 3 пункте:
"проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных" цифру "2222" заменить на цифру "989";
"материально техническое снабжение" по программе "Балапан" цифру "2555" заменить на цифру "1700".
в 4 пункте:

"Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер" деген жол бойынша "267070" саны "275480" санына ауыстырылсын;
"Білім беру" деген жол бойынша "5540810" саны "5652810" санына ауыстырылсын;
"Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру" деген жол бойынша "154897" саны "150685" санына ауыстырылсын;
"Тұрғын үй коммуналдық шаруашылық" деген жол бойынша "726464" саны "820464" санына ауыстырылсын;
"Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік" деген жол бойынша "242155" саны "237845" санына ауыстырылсын;
"Ауыл, су орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" деген жол бойынша "69403" саны "68170" санына ауыстырылсын;
"Басқалар" "45700" деген саны "51312" санына ауыстырылсын;
"Трансферттер" деген жол бойынша "3144" саны енгізілсін;
"Қарыздарды өтеу" деген жол бойынша "58031" саны енгізілсін;
"Бос қалдықтар қозғалысы" деген жол бойынша "190199" саны енгізілсін.
2. Көрсетілген шешімнің 1-ші қосымшасы осы шешімнің 1-ші қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 6-шы қосымшасы осы шешімнің 6-шы қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс 50-шы сессиясының төрағасы          Қ. О. Қатубаев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                 М. Т.Ахметов
Қарасай аудандық мәслихаттың
2011 жылғы "21" ақпандағы
"Қарасай аудандық мәслихаттың

по строке «государственные услуги общего характера» цифры «267070» заменить на цифры «275480»;
по строке «образование» цифры «5540810» заменить на цифры «5652810»;
по строке «социальная помощь и социальное обеспечение» цифры «154897» заменить на цифры «150685»;
по строке "жилищно-коммунального хозяйства" цифры "726464" заменить на цифры "820464";
по строке "культуры, спорта, туризма и информационного пространства" цифры "242155" заменить на цифры "237845";
по строке «сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения» цифры «69403» заменить на цифры «68170»;
«прочие» цифры «45700» заменить на цифры «51312»;
добавить строку:
«трансферты» "3144" тысяч тенге.
"погашение займов" "58031" тысяч тенге;
"свободные остатки бюджетных средств" 190199 тысяч тенге.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 6 к настоящему решению.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
Карасайского районного
маслихата                        Катубаев Канат Умирбаевич
Секретарь Карасайского
районного маслихата              Ахметов Макен Тосекбаевич
Приложение 1
утвержденное решением
Маслихата Карасайского района
от 21 февраля 2011 года № 50-4
"О внесении изменений и дополнений
в решение Карасайского районного
Маслихата от 22 декабря 2010 года № 48-4
"О районном бюджете Карасайского

80000
Қаскелең қаласындағы, Құрылысшы ықшам аудынының ауыз су жүйелерінің құрылысы мен жаңғыртуына
62175
Үшқоңыр ауылындағы ауыз су жүйелерінің құрылысы мен жаңғыртуына
130000
70000
Қаскелең қаласындағы, Южный ықшам ауданындағы ауыз су жүйелерінің құрылысы мен жаңғыртуына
102000
Ерменсай ауылындағы ауыз су жүйелерінің құрылысы мен жаңғыртуына
100000
Сауыншы ауылындағы ауыз су жүйелерінің құрылысы мен жаңғыртуына
80000
Көксай ауылындағы ауыз су жүйелерінің құрылысы мен жаңғыртуына
120000
Ақжар ауылындағы ауыз су жүйелерінің құрылысы мен жаңғыртуына
145000
Ақжар ауылындағы Ақсай бас су ағызғы жүйелерінің құрылысы мен жаңғыртуына
80000
Іргелі ауылындағы Ақсай бас су ағызғы жүйелерінің құрылысы мен жаңғыртуына
3155
Қарағайлы ауылындағы ауыз су жүйелерінің құрылысы мен жаңғыртуына
90144
Жандосов ауылындағы ауыз су жүйелерінің құрылысы мен жаңғыртуына
360329
Көкшоқы ауылындағы ауыз су жүйелерінің құрылысы мен жаңғыртуына
75000
Қырғауылды ауылындағы ауыз су жүйелерінің құрылысы мен жаңғыртуына
90000
Жанатұрмыс ауылындағы ауыз су жүйелерінің құрылысы мен жаңғыртуына
100000
Қошмамбет ауылындағы ауыз су жүйелерінің құрылысы мен жаңғыртуына
120000
Үшқоңыр ауылындағы ауыз су жүйелерінің құрылысы мен жаңғыртуына
300000
300000
Инженерлік-коммуникациялық жүйелердің дамуына
100000
100000
Қаскелең қаласының канализация жүйелеріне
7000
Мемлекеттік жалгерлік тұрғын үй қоры
85983
85772
Алмалыбақ ауылында мемлекеттік мұрағат ғимаратының құрылысы мен жаңғыртуына
100000
438805
"Жасыл Даму" бағдарламасы бойынша Қаскелең қаласындағы ауыз су жүйелерінің құрылысы мен жаңғыртуына
400000
350000
Инженерлік коммуникациялық жүйелердің құрылысына
30000
Тұрғын үй құрылысына жергілікті атқарушы органдардың бюджеттік кредиті
159120
Білім беру объектілері қазандықтарын шығару
60400
3 мал қорымы орындарының құрылысына
11900
Қаскелең қаласында стадионмен бірге спорттық кешеннің құрылысы
1500000

80000
Реконструкция и строительство системы водоснабжения г. Каскелен, мкр Курлысшы
62175
Реконструкция и строительство системы водоснабжения с. Ушкону
130000
70000
Реконструкция и строительство системы водоснабжения г. Каскелен, мкр. Южный
102000
Реконструкция и строительство системы водоснабжения с. Ерменсай
100000
Реконструкция и строительство системы водоснабжения с. Сауыншы
80000
Реконструкция и строительство системы водоснабжения с. Коксай
120000
Реконструкция и строительство системы водоснабжения с.Акжар
145000
Строительство и реконструкция Аксайского водовода с.Акжар
80000
Строительство и реконструкция Аксайского водовода с.Иргели
3155
Реконструкция и строительство системы водоснабжения с.Карагайлы
90144
Реконструкция и строительство системы водоснабжения с.Жандосов
360329
Реконструкция и строительство системы водоснабжения с.Кокшокы
75000
Реконструкция и строительство системы водоснабжения с.Кыргауылды
90000
Реконструкция и строительство системы водоснабжения с.Жанатурмыс
100000
Реконструкция и строительство системы водоснабжения с.Кошманбет
120000
Реконструкция и строительство системы водоснабжения с.Ушконур
300000
300000
Развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
100000
100000
Канализация г.Каскелен
7000
Строительство жилья государственного арендного жилищного фонда
85983
85772
Строительство здания государственного архива Алматинской области в п. Алмалыбак
100000
438805
Реконструкция и строительство системы водоснабжения г.Каскелен по программе "Жасыл даму"
400000
350000
Строительство инженерно-коммуникационных сетей
30000
Бюджетных кредитование местных исполнительных органов на строительство жилья
159120
Вынос котельных объектов образования
60400
Строительство 3 скотомогильников в Карасайском районе
11900
Строительство спортивного комплекса со стадионом в г.Каскелен
1500000