Қарасай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 сәуірдегі N 53-3 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Қарасай ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 26 сәуірде N 2-11-104 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 09 қаңтардағы № 66-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 09.01.2012 № 66-3 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106–бабының 2-тармағының 4-тармақшасына және 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағына сәйкес Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-4 (2010 жылғы 31 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2-11-96 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 15 қаңтардағы N 3 "Заман жаршысы" газетінде жарияланған), 2011 жылғы 21 ақпандағы N 50-4 "Қарасай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (2011 жылғы 28 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2-11-98 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 12 наурыздағы N 12 "Заман жаршысы" газетінде жарияланған), 2011 жылғы 18 наурыздағы N 52-3 "Қарасай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (2011 жылғы 7 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2-11-102 нөмірімен тіркелген), шешіміне төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта төмендегі жолдар бойынша:
1) "Кірістер" деген жол бойынша "9130886" саны "9493117" санына ауыстырылсын;
"ресми трансферттерден түсетін түсімдер" деген жол бойынша "5459434" саны "5319704" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" деген жол бойынша "9252493" саны "9614375" санына ауыстырылсын.
3) "Таза бюджеттік кредиттеу" деген жол бойынша "25922" саны "25841" санына ауыстырылсын.
4) "Қаржы активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо" деген жол бойынша "30000" саны "30430" санына ауыстырылсын.
4-тармақтағы:

О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 48-4 "Об районном бюджете Карасайского района на 2011-2013"
Решение маслихата Карасайского района Алматинской области от 14 апреля 2011 года N 53-3. Зарегистрировано Управлением юстиции Карасайского района Департамента юстиции Алматинской области 26 апреля 2011 года N 2-11-104. Утратило силу решением Карасайского районного маслихата Алматинской области от 09 января 2012 года № 66-3
Сноска. Утратило силу решением Карасайского районного маслихата  Алматинской области от 09.01.2012 № 66-3.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2подпунктом 4 статьи 106 и с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карасайского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 48-4 "Об районном бюджете Карасайского района на 2011-2013 год" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов 31 декабря 2010 года за N 2-11-96, опубликовано в газете "Заман Жаршысы" от 15 января 2011 года N 3), в решение Карасайского районного маслихата от 21 февраля 2011 года N 50-4 "О внесении изменении в решение Карасайского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 48-4 "Об районном бюджете Карасайского района на 2011-2013 год" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов 28 февраля 2011 года за N 2-11-98, опубликовано в газете "Заман Жаршысы" от 12 марта 2011 года N 12), в решение Карасайского районного маслихата от 18 марта 2011 года N 52-3 "О внесении изменении в решение Карасайского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 48-4 "Об районном бюджете Карасайского района на 2011-2013 год" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов 7 апреля 2011 года за N 2-11-102), следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифры "9130886" заменить на цифры "9493117";
"поступлениям трансфертов" цифры "5459434" заменить на цифры "5319704".
2) "Затраты" цифры "9252493" заменить на цифры "9614375".
3) "Чистое бюджетное кредитование" цифры "25922" заменить на цифры "25841".
4) "Сальдо по операциям с финансовым активами" цифры "30000" заменить на цифры "30430".
в пункте 4:

"жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтерге" деген жол бойынша "275480" саны "286673" санына ауыстырылсын;
"қорғаныс" деген жол бойынша "1667" саны "2040" санына ауыстырылсын;
"білім беруге" деген жол бойынша "7166621" саны "7178090" санына ауыстырылсын;
"әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыруға" деген жол бойынша "151686" саны "153936" санына ауыстырылсын;
"тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа" деген жол бойынша "931219" саны "958448" санына ауыстырылсын;
"мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістікке" деген жол бойынша "237845" саны "303245" санына ауыстырылсын;
"ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастарына" деген жол бойынша "69822" саны "75187" санына ауыстырылсын;
"көлік және коммуникацияға" деген жол бойынша "308225" саны "544578" санына ауыстырылсын;
"басқалар" деген жол бойынша "51312" саны "52062" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 6-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Қарасай аудандық мәслихатының
сессия төрағасы                            Қ. Қатубаев
Қарасай аудандық
мәслихатының хатшысы                       М. Ахметов
КЕЛІСІЛДІ:
Қарасай аудандық экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімінің бастығы              Азат Нұрхасенұлы Хамитов
14 сәуір 2011 жыл
Қарасай аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 14 сәуірдегі
"Қарасай аудандық мәслихаттың
2011-2013 жылдарға арналған
аудандық бюджеті туралы"
N 48-4 шешіміне өзгерістер
енгізу туралы N 53-3 шешіміне
1-қосымша
Қарасай аудандық мәслихаттың
"Қарасай аудандық мәслихаттың
2011-2013 жылдарға арналған
аудандық бюджеті туралы"
N 48-4 шешіміне
1-қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджеттің ағымдағы бюджеттік
бағдарламаларының тізбесі
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Iшкi сынып
Ерекшелiгi
А Т А У Ы
Кiрiстер

по строке "государственные услуги общего характера" цифры "275480" заменить на цифры "286673";
по строке "оборона" цифры "1667" заменить на цифры "2040";
по строке "образование" цифры "7166621" заменить на цифры "7178090";
по строке "социальная помощь и социальное обеспечение" цифры "151686" заменить на цифры "153936";
по строке "жилищно-коммунальное хозяйство" цифры "931219" заменить на цифры "958448";
по строке "культура, спорт, туризм и информационное пространство" цифры "237845" заменить на цифры "303245";
по строке "сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" цифры "69822" заменить на цифры "75187";
по строке "транспорт и коммуникации" цифры "308225" заменить на цифры "544578";
по строке "прочие" цифры "51312" заменить на цифры "52062".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии Карасайского
районного маслихата                        К. Катубаев
Секретарь Карасайского районного
маслихата                                  М. Ахметов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономики,
бюджетного планирования
и предпринимательства
Карасайского района                         Азат Нурхасенович Хамитов
14 апреля 2011 года
Приложение 1
утвержденное решением маслихата
Карасайского района от 14 апреля
2011 года N 53-3 "О внесении
изменений и дополнений в решение
Карасайского районного маслихата
от 22 декабря 2010 года N 48-4
"О районном бюджете Карасайского
района на 2011-2013 годы"
Приложение 1
к решению маслихата Карасайского
района от 22 декабря 2011 года
N 48-4 "О районном бюджете
Карасайского района на 2011-2013 годы"
Бюджет Карасайского района на 2011 год
Категории
Сомасы
(тыс.
тенге)
класс
под класс
Наименование
Доходы