Қаратал аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 42-206 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2011 жылғы 24 наурыздағы N 46-221 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Қаратал ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 06 сәуірде N 2-12-170 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2012 жылғы 11 сәуірдегі N 4-32 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2012.04.11 N 4-32 Шешімімен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4-тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағына сәйкес Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратал аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 42-206 (2010 жылғы 30 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2-12-166 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 7 қаңтардағы N 2 "Қаратал" газетінде жарияланған), 2011 жылғы 23 ақпандағы N 45-218 "Қаратал аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 42-206 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (2011 жылғы 28 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2-12-169 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 11 наурыздағы N 12 "Қаратал" газетінде жарияланған), шешіміне төмендегідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта төмендегі жолдар бойынша:
1) "Кірістер" деген жол бойынша "2872061" саны "2890952" санына ауыстырылсын;
"трансферттерден түсетін түсімдер" деген жол бойынша "2767977" саны "2786868" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" деген жол бойынша "178726" саны "197617" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге" деген жол бойынша "43099" саны "50061" санына ауыстырылсын;
"мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайту 11214 мың теңге" және "жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларға мемлекеттік қолдау шараларын көрсету 715 мың теңге" деген жолдармен толықтырылсын.
2) "Шығындар" деген жол бойынша "2878638" саны "2897529" санына ауыстырылсын.
4-тармақтағы:
"мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайту 11214 мың теңге" деген жолмен толықтырылсын.
6-тармақтағы:

О внесении изменений и дополнений в решение Каратальского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 42-206 "О районном бюджете Каратальского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Каратальского района Алматинской области от 24 марта 2011 года N 46-221. Зарегистрировано Управлением юстиции Каратальского района Департамента юстиции Алматинской области 06 апреля 2011 года N 2-12-170. Утратило силу - Решением маслихата Каратальского района Алматинской области от 11 апреля 2012 года N 4-32
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата Каратальского района Алматинской области от 11.04.2012 N 4-32
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106, пункта 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" Каратальский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратальского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 42-206 "Об районном бюджете Каратальского района на 2011-2013 год" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов 30 декабря 2010 года за N 2-12-166, опубликовано в газете "Каратал" от 7 января 2011 года N 2), внесены изменения решениями Каратальского районного маслихата от 23 февраля 2011 года N 45-418 "О внесении изменений и дополнений в решение Каратальского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 42-206 "Об районном бюджете Каратальского района на 2011-2013 год" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов 28 февраля 2011 года за N 2-12-169, опубликовано в газете "Каратал" от 11 марта 2011 года N 12), следующие изменения идополнения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "2872061" заменить на цифру "2890952";
"поступлениям трансфертов" цифру "2767977" заменить на цифру "2786868", в том числе:
"текущие трансферты" цифру "178726" заменить на цифру "197617", в том числе:
"проведение противоэпизоотических мероприятий" цифру "43099" заменить на цифру "50061".
добавить строки:
"увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования – 11214 тысяч тенге" и "оказание мер государственной поддержки участникам Программы занятости 2020 – 715 тысяч тенге".
2) "Затраты" цифру "2878638" заменить на цифру "2897529".
в пункте 4:
добавить строку:
"увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования – 11214 тысяч тенге".
в пункте 6:

"эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге" деген жол бойынша "43099" саны "50061" санына ауыстырылсын;
"жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларға мемлекеттік қолдау шараларын көрсету 715 мың теңге" деген жолымен толықтырылсын.
7-тармақтағы:
"білім беруге" деген жол бойынша "1675215" саны "1686429" санына ауыстырылсын;
"әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыруға" деген жол бойынша "133069" саны "133784" санына ауыстырылсын;
"ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастарына" деген жол бойынша "77829" саны "84791" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Қаратал аудандық
мәслихатының сессия төрағасы:              Б. Байтаев
Қаратал аудандық
мәслихатының хатшысы:                      М.Рақымбаев
КЕЛІСІЛДІ:
Қаратал аудандық экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімінің бастығы:             Ертай Нұрпазылұлы Нұрпазылов
24 наурыз 2011 жыл
Қаратал аудандық мәслихатының
2011 жылғы 24 наурыздағы N 46-221
"Қаратал аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
"Қаратал ауданының 2011-2013
жылдарға арналған аудандық бюджеті
туралы" N 42-206 шешіміне
өзгерістер мен толықтырулар
енгізу туралы" шешіміне
1-қосымша
Қаратал аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
N 42-206 "Қаратал ауданының
2011-2013 жылдарға арналған
аудандық бюджеті туралы
шешіміне
1-қосымша
Қаратал ауданының 2011 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
А Т А У Ы

"проведение противоэпизоотических мероприятий" цифру "43099" заменить на цифру "50061".
добавить строку:
"оказание мер государственной поддержки участникам Программы занятости 2020 – 715 тысяч тенге".
в пункте 7:
по строке "образование" цифру "1675215" заменить на цифру "1686429";
по строке "социальная помощь и социальное обеспечение" цифру "133069" заменить на цифру "133784";
по строке "сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" цифру "77829" заменить на цифру "84791".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
Каратальского районного
маслихата:                                 Б. Байтаев
Секретарь Каратальского
районного маслихата:                       М. Рахимбаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономики,
бюджетного планирования
и предпринимательства
Каратальского района:                      Ертай Нурпазилович Нурпазилов
24 марта 2011 год
Приложение 1
утвержденное решением маслихата
Каратальского района от 24 марта
2011 года N 46-221 "О внесении
изменений и дополнений в решение
Каратальского районного маслихата
от 22 декабря 2010 года N 42-206
"Об районном бюджете Каратальского
района на 2011-2013 годы"
Приложение 1
к от 22 декабря 2010 года
N 42-206 "Об районном
бюджете Каратальского района
на 2011-2013 годы"
Районный бюджет Каратальского района на 2011 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование