Қаратал ауданы елді мекендерінің жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін және елді мекендердегі бағалау аймақтарының шекараларын бекіту туралы
Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2011 жылғы 29 желтоқсандағы N 61-267 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Қаратал ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 16 қаңтарда N 2-12-185 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы "Жер Кодексінің" 11-бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына сәйкес Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратал ауданы елді мекендерінің жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін мен елді мекендердегі бағалау аймақтардың шекаралары қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешімнің орындалуы "Қаратал ауданының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы Дәулеткелді Ғалымбайұлы Ұзақбайға жүктелсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Айбек Сапарбекұлы Қонақбаевқа және Қаратал аудандық мәслихатының жоспарлау, бюджет, шаруашылық қызмет, құрылыс, жерді пайдалану мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасына Базархан Ізмұханұлы Байтаевқа жүктелсін.
4. Осы шешім Әділет органынан мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы:                           Б. Смайылов
Мәслихат хатшысы:                          С. Дәркенбаева
КЕЛІСІЛДІ:
"Қаратал ауданының жер
қатынастары бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Ұзақбай Дәулеткелді Ғалымбайұлы
29 желтоқсан 2011 жыл
"Қаратал ауданы елді мекендерінің
жер учаскелері үшін төлемақының
базалық ставкаларына түзету
коэффициенттерін және елді
мекендердегі бағалау аймақтарының
шекараларын бекіту туралы"
2011 жылғы 29 желтоқсандағы
N 61-267 мәслихат шешіміне
N 1-қосымша
Алматы облысы Қаратал ауданы Үштөбе қаласы жер учаскелері үшін
төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін
белгілеу
N п/п
Елді–мекенінің бағалау кварталының атауы
Аймақ нөмірі
Ұсынылатын
түзету коэффициенті
1
2
3
4
1

Об утверждении границ ценовых зон и поправочных коэффициентов к базавой ставок платы за земельные участки в населенных пунктах Каратальского района
Решение маслихата Каратальского района Алматинской области от 29 декабря 2011 года N 61-267. Зарегистрировано Управлением юстиции Каратальского района Департамента юстиции Алматинской области 16 января 2012 года N 2-12-185
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 11 "Земельного Кодекса" Республики Казахстан от 20 июля 2003 года и подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Каратальский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить границы ценовых зон и поправочные коэффициенты к базовой ставке платы за земельные участки Каратальского района согласно приложения.
2. Исполнение настоящего решения возложить на начальника ГУ "Отдел земельных отношений Каратальского района" Ұзақбай Дәулеткелді Ғалымбайұлы.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на заместителя акима района Конакбаеву Айбеку Сапарбековичу и на постоянную комиссию Каратальского районного маслихата по вопросам плана, бюджета, хозяйственной деятельности, транспорта и связи, землепользования, охраны природы и рационального использования природных ресурсов председателю Байтаеву Базархану Измухановичу.
4. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии:                       Б. Смайылов
Секретарь маслихата:                       С. Даркенбаева
СОГЛАСОВАНО:
Начальник ГУ "Отдел земельных
отношений Каратальского района"            Узакбай Даулеткелди Галымбайулы
29 декабря 2011 года
Приложение N 1
к решению маслихата
N 61-267 от 29 декабря 2011 года
"Об утверждении границ ценовых
зон и поправочных коэффициентов
к базовой ставке платы за земельные
участки в населенных пунктах
Каратальского района"
Определение поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы
за земельные участки города Уштобе Каратальского района
Алматинской области
N
п/п
Наименование оценочного квартала
населенного пункта
Номер
зоны
Рекомендуемый
поправочный
коэффициент
1
2
3
4
1

270-011 (Байсақов көшесі, Қабанбай батыр көшесі, Мақатаев көшесі, темір жол өлшеу белдеуі), 259-090 (темір жол өлшеу белдеуі)
I
(>5.0)
1.2
2
270-010 (Мақатаев көшесі, Қабанбай батыр көшесі, Пронин көшесі, Жолбарыс батыр көшесі, Кузнецов көшесі, Байсеитова көшесі, Үштөбе көшесі, Қонаев проспектісі)
II
(4.0-5.0)
1.0
3
270-012 ( Жамбыл көшесі, Байтуғанов көшесі, Шорабаев көшесі, Жолбарыс батыр көшесі, Пронин көшесі, Қабанбай батыр көшесі)
4
270-009 ( Үштөбе көшесі, Байсеитова көшесі, Кузнецов көшесі, Жолбарыс батыр көшесі, Рысқұлов көшесі, Фурманов көшесі, Тоқаев көшесі, Қарасай батыр көшесі, Попов көшесі)
5
270-008 ( Мақатаев көшесі, Қонаев проспектісі, Үштөбе көшесі, Попов көшесі, Қарасай батыр көшесі, Фрунзе көшесі, Исаев көшесі, Момышұлы көшесі, темір жол өлшеу белдеуі), 259-090 (темір жол өлшеу белдеуі)
6
270-013 ( Совхоз көшесі, Жолбарыс батыр көшесі, Шорабаев көшесі, Байтуғанов көшесі, Жамбыл көшесі, Қабанбай батыр көшесі, Байсақов көшесі, темір жол өлшеу белдеуі), 259-090 (темір жол өлшеу белдеуі)
7
270-014 ( Жолбарыс батыр көшесі, Сәтбаев көшесі, Совхоз көшесі)
III
(3.0-4.0)
0.8
8

270-011 (ул. Байсакова, ул. Кабанбай батыра, ул. Макатаева, полоса отвода железной дороги), 259-090 (полоса отвода железной дороги)
I
(>5.0)
1.2
2
270-010 (ул. Макатаева, ул. Кабанбай батыра,
ул. Пронина, пер. Жолбарыс батыра,
ул. Кузнецова, ул. Байсеитовой,
пер. Уштобинский, пр. Конаева)
II
(4.0-5.0)
1.0
3
270-012 (ул. Жамбыла,
ул. Байтуганова, ул. Шорабаева, ул. Жолбарыс батыра, ул. Пронина, ул. Кабанбай батыра)
4
270-009 (пер. Уштобинский, ул. Байсеитовой,
ул. Кузнецова, пер. Жолбарыс батыра,
ул. Рыскулова, ул. Фурманова, ул. Токаева,
ул. Карасай батыра, ул. Попова)
5
270-008 (ул. Макатаева,
пр. Конаева, пер. Уштобинский, ул. Попова,
ул. Карасай батыра, ул. Фрунзе, пер. Исаева,
ул. Момышулы, полоса отвода железной дороги), 259-090 (полоса отвода железной дороги)
6
270-013 (ул. Совхозная,
пер. Жолбарыс батыра,ул. Шорабаева,
ул. Байтуганова, ул. Жамбыла, ул. Кабанбай батыра, ул. Байсакова, полоса отвода железной дороги), 259-090 (полоса отвода железной дороги)
7
270-014 (пер. Жолбарыс батыра, ул. Сатпаева,
ул. Совхозная)
III
(3.0-4.0)
0.8
8

270-005 (Еткомбинатының аумағы, темір жол өлшеу белдеуі, Маяковский көшесі, Котовский көшесі, Үштөбе қаласының батыс селитебтік шекарасы)
9
270-006 (Котовский көшесі, Маяковский көшесі, темір жол өлшеу белдеуі, Мүсрепов көшесі, Құрманғазы көшесі, Бонивур көшесі, Жаңа көшесі)
10
270-004 (Үштөбе қаласының батыс селитебтік шекарасы, Жалменді би көшесі, темір жол өлшеу белдеуі, еткомбинаты аумағы)
11
270-002 (Үштөбе қаласының батыс селитебтік шекарасы, Андропов көшесі, Төлеуқұл батыр көшесі, Ауезов көшесі, Линейная көшесі)
12
270-007 (Бонивур көшесі, Құрманғазы көшесі, Мүсрепов көшесі, темір жол өлшеу белдеуі, Исаев көшесі, Момышұлы көшесі, Чкалов көшесі, Қалдаяқов көшесі, темір жол өлшеу белдеуі, Үштөбе қаласының оңтүстік-батыс селитебтік шекарасы), 259-090 (темір жол өлшеу белдеуі)
IV

270-005 (территория мясокомбината, полоса отвода железной дороги, ул. Маяковского,
ул. Котовского, западная граница селитебной территории г. Уштобе)
9
270-006 (ул. Котовского, ул. Маяковского, полоса отвода железной дороги, пер. Мусрепова,
ул. Курмангазы, ул. Бонивура, ул. Новая)
10
270-004 (западная граница селитебной территории г. Уштобе, ул. Жалменди би, полоса отвода железной дороги, территория мясокомбината)
11
270-002 (западная граница селитебной территории г. Уштобе, ул. Андропова, ул. Толеукул батыра, пер. Ауэзова, ул. Линейная)
12
270-007 (ул. Бонивура, ул. Курмангазы, пер. Мусрепова, полоса отвода железной дороги, пер. Исаева, ул. Момышулы, ул. Чкалова,
ул. Калдаякова, полоса отвода железной дороги, юго-западная граница селитебной территории г. Уштобе),
259-090 (полоса отвода железной дороги)
IV