Кербұлақ ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы облысы Кербұлақ ауданы әкімінің 2011 жылғы 21 желтоқсандағы N 10 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Кербұлақ ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 06 қаңтарда N 2-13-148 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 10 қарашадағы № 07 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Кербқлақ аудандық әкімдігінің 10.11.2014 № 07 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23-бабына сәйкес және Кербұлақ аудандық сайлау комиссиясымен келісе отырып, аудан әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Кербұлақ ауданының аумағында сайлау учаскелерінің бекітілген шекараларында осы шешімнің қосымшасына сәйкес, сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Серік Михайлұлы Мұстафановқа жүктелсін.
3. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Н. Жантілеуов
КЕЛІСІЛДІ:
Аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы                     Бураханов Жанат Махметұлы
21 желтоқсан 2011 жыл
Кербұлақ аудан әкімінің
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
"Кербұлақ ауданының аумағында
сайлау учаскелерін құру
туралы" N 10 шешіміне
қосымша
Кербұлақ ауданы сайлау учаскелерінің тізбесі
N 455 сайлау учаскесі
Орталығы: Самен ауылы, дүкен.
Шекарасы: Самен ауылы, Көктөбе жәйілім учаскесі, Арқарлы асуы.
N 456 сайлау учаскесі
Орталығы: Жоламан ауылы, Мырзакәрімов көшесі 1, Жоламан орта мектебі, телефон: 35142
Шекарасы: Жоламан ауылы, Дала бекеті, Арқарлы, Алтындала, Сайлы разъездері.
N 457 сайлау учаскесі
Орталығы: Жоламан бекеті, теміржол казармасының ғимараты.
Шекарасы: Жоламан бекеті.
N 458 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарашоқы ауылы, Набережная көшесі 12, Қарашоқы орта мектебі, телефон: 96953
Шекарасы: Қарашоқы ауылы, 1, 2, 3 жәйілім учаскелері.
N 459 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызылжар ауылы, Алтынсарин көшесі 27, Жапаров атындағы орта мектебі, телефон: 42638
Шекарасы: Қызылжар ауылы, 15 шақырым жол жөндеу учаскесі.
N 460 сайлау учаскесі
Орталығы: Шилісу ауылы, Алтынсарин көшесі 17/2, Шилісу ауылдық клубы, телефон: 97570
Шекарасы: Шилісу ауылы.
N 461 сайлау учаскесі
Орталығы: Желдіқара ауылы, Желдіқара атындағы бастауыш мектебі, телефон: 42544
Шекарасы: Желдіқара ауылы.
N 462 сайлау учаскесі

Об образовании избирательных участков на территории Кербулакского района
Решение акима Кербулакского района Алматинской области от 21 декабря 2011 года N 10. Зарегистрировано Управлением юстиции Кербулакского района Департамента юстиции Алматинской области 06 января 2012 года N 2-13-148. Утратило силу постановлением Кербулакского районного акимата Алматинской области от 10 ноября 2014 года № 07
Сноска. Утратило силу постановлением Кербулакского районного акимата Алматинской области от 10.11.2014 № 07.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и по согласованию с районной избирательной комиссией, аким района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Кербулакского района, в установленных границах согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на руководителя аппарата акима района Мустафанова Серика Михайловича.
3. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Н. Жантылеуов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель районной
избирательной комиссии                     Бураханов Жанат Махметович
21 декабря 2011 года
Приложение
к решению акима Кербулакского
района от 21 декабря 2011 года
N 10 "Об образовании избирательных
участков на территории
Кербулакского района"
Перечень избирательных участков Кербулакского района
N 455 избирательный участок
Центр: село Самен, магазин.
В границах: село Самен, отгонный участок Коктобе, перевал Архарлы.
N 456 избирательный участок
Центр: село Жоламан, улица Мырзакаримова 1, Жоламанская средняя школа, телефон: 35142
В границах: село Жоламан, станция Дала, разъезды Архарлы, Алтындала, Сайлы.
N 457 избирательный участок
Центр: станция Жоламан, здание казармы железнодорожных путей.
В границах: станции Жоламан.
N 458 избирательный участок
Центр: село Карашокы, улица Набережная 12, Карашокинская средняя школа, телефон: 96593
В границах: село Карашокы, 1,2,3 отгонные участки.
N 459 избирательный участок
Центр: село Кызылжар, улица Алтынсарина. 28, средняя школа имени Жапарова, телефон: 42638
В границах: село Кызылжар, 15 километр дорожно-эксплуатационный участок.
N 460 избирательный участок
Центр: село Шилису, улица Алтынсарина. 17/2, сельский клуб, телефон: 97570
В границах: село Шилису.
N 461 избирательный участок
Центр: село Желдикара, Желдикаринская начальная школа, телефон: 42544
В границах: село Желдыкара.
N 462 избирательный участок

Орталығы: Сарыбастау ауылы, Әубәкіров көшесі 1, Сарыбастау орта мектебі, телефон: 39073
Шекарасы: Сарыбастау ауылы, жәйілім учаскелері.
N 463 сайлау учаскесі
Орталығы: Арқарлы ауылы. Қызылқұдық бастауыш мектебі, телефон: 940310
Шекарасы: Арқарлы ауылы, жәйілім учаскелері.
N 464 сайлау учаскесі
Орталығы: Арқарлы кеніші, Жұмабаев көшесі 1, Арқарлы орта мектебі, телефон: 940510
Шекарасы: Арқарлы кеніші, жәйілім учаскелері.
N 465 сайлау учаскесі
Орталығы: Малайсары ауылы.фельдшерлік пункті, телефон: 941810
Шекарасы: Малайсары ауылы, жәйілім учаскелері.
N 466 сайлау учаскесі
Орталығы: Малайсары бекеті, Малайсары орта мектебі.
Шекарасы: Малайсары, Тары бекеттері.
N 467 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағаш ауылы, Абай көшесі 1, Сарыбұлақ орта мектебі, телефон: 96327
Шекарасы: Қарағаш ауылы.
N 468 сайлау учаскесі
Орталығы: Шилісу ауылы, Сарыбұлақ бастауыш мектебі, телефон: 96331
Шекарасы: Шилісу ауылы.
N 469 сайлау учаскесі
Орталығы: Қазынсу ауылы, Қазынсу бастауыш мектебі, телефон: 96345
Шекарасы: Қазынсу, Сарыбұлақ ауылдары.
N 470 сайлау учаскесі
Орталығы: Қоянкөз ауылы, Аманкелді көшесі 1, Құлыбеков атындағы орта мектебі, телефон: 38041
Шекарасы: Қоянкөз ауылы.
N 471 сайлау учаскесі
Орталығы: Шанханай ауылы, Шоқан көшесі, Шанханай ауылдық мәдениет үйі; телефон: 42070
Шекарасы: Шанханай ауылы, 47 және Бесапан жәйілім учаскелері.
N 472 сайлау учаскесі
Орталығы: Майтөбе ауылы, Центральная көшесі 3, Шанханай орта мектебі, телефон: 42305
Шекарасы: Майтөбе ауылы.
N 473 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыөзек кенті, Оразбеков көшесі 14, N 49 орта мектебінің ғимараты, телефон: 31533
Шекарасы: Сарыөзек кенті, көшелері: Рысқұлов N 20-дан N 74-ке дейін (жұп жағы), N 21-ден N 47-ге дейін (тақ жағы), Оразбеков, Әл-Фараби, Менделеев толығымен, Майлин N 41-ден N 65-ке дейін (тақ жағы), N 38-ден N 52-ге дейін (жұп жағы), Жібек жолы, N 2-ден N 74-ке дейін (жұп жағы), Бигелдинов N 23-тен N 33-ке дейін (тақ жағы), N 24-тен N 32-ге дейін (жұп жағы), Крупская, Мақатаев, N 29-дан N 41-ге дейін (тақ жағы),  N36-дан N 48-ге дейін (жұп жағы), Молдағалиев N 20-дан N 24-ке дейін (жұп жағы), N 37-ден N 43-ке дейін (тақ жағы).
N 474 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыөзек кенті, Оразбеков көшесі 14, N 49 орта мектебінің ғимараты, телефон: 31576
Шекарасы: Сарыөзек кенті, көшелері: Аймауытов, Гоголь, Мұстафин, Пушкин, Аронұлы, Бақтыбай ақын, Байсейітов, Желтоқсан толығымен, Жібек жолы N 1-ден N 75-ке дейін (тақ жағы), Аманжолов, Мұқанов, Торайғыров N 1-ден N 49-ға дейін (тақ жағы), Бейбітшілік, N 2-ден N 22-ге дейін (жұп жағы), N 1-ден N 31-ге дейін (тақ жағы), Мақатаев, N 1-ден N 27-ге дейін (тақ жағы), N 2-ден N 24-ке дейін (жұп жағы), Молдағалиев, N 2-ден N 18-ге дейін (жұп жағы), N 1-ден N 31-ге дейін (тақ жағы), Жандосов, Асфендияров, Бигелдинов N 2-ден N 22-ге дейін (жұп жағы).
N 475 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыөзек кенті, Мәметова көшесі 8, Қонаев атындағы орта мектебінің
ғимараты, телефон: 31355

Центр: село Сарыбастау, улица Аубакирова. 1, Сарыбастауская средняя школа, телефон: 39073
В границах: село Сарыбастау, отгонные участки.
N 463 избирательный участок
Центр: село Архарлы, Кызылкудыкская начальная школа, телефон: 940310
В границах: село Архарлы, отгонные участки.
N 464 избирательный участок
Центр: рудник Архарлы, улица Жумабаева 1, Архарлинская средняя школа, телефон: 940510
В границах: рудник Архарлы, отгонные участки.
N 465 избирательный участок
Центр участка: село Малайсары, фельдшерский пункт, телефон: 941810
В границах: село Малайсары, отгонные участки.
N 466 избирательный участок
Центр: станция Малайсары, Малайсаринская средняя школа.
В границах: станция Малайсары, станция Тары.
N 467 избирательный участок
Центр: село Карагаш, улица Абая 1, Сарыбулакская средняя школа, телефон: 96327
В границах: село Карагаш.
N 468 избирательный участок
Центр: село Шилису, Сарыбулакская начальная школа, телефон: 96331
В границах: село Шилису.
N 469 избирательный участок
Центр: село Казынсу, Казынсуская начальная школа, телефон: 96345
В границах: села Казынсу и Сарыбулак.
N 470 избирательный участок
Центр: село Коянкоз, улица Амангелды 1, средняя школа имени Кулыбекова,. телефон: 38041
В границах: село Коянкоз.
N 471 избирательный участок
центр: село Шанханай, улица Шокана 41, телефон: 42070
В границах: село Шанханай, участок 47 и Бесапан.
N 472 избирательный участок
Центр: село Майтобе, улица Центральная 3, средняя школа Шанханай, телефон: 42305
В границах: село Майтобе.
N 473 избирательный участок
Центр: поселок Сарыозек, улица Оразбекова. 14, средняя школа N 49, телефон: 31533
В границах: улицы: Рыскулова с N 20 по N 74 (четная сторона), с N 21 по N 47(нечетная сторона), Оразбекова, Аль-Фараби, Менделеева полностью, Майлина с N 41 по N 65 (нечетная сторона), с N 38 по N 52 (четная сторона), Жибек жолы с N 2 по N 74 (четная сторона), Бигельдинова с N 23 по N 33 (нечетная сторона), с N 24 по 32 ( четная сторона), Крупская, Макатаева с N 29 по N 41 (нечетная сторона), с N 36 по N 48 (четная сторона) Молдагалиева с N 20 по N 24 (четная сторона), с N 37 по N 43 (нечетная сторона).
N 474 избирательный участок
Центр: поселок Сарыозек, улица Оразбекова 14, средняя школа N 49, телефон: 31576
В границах: улицы: Аймаутова, Гоголя, Мустафина, Пушкина полностью, Жибек жолы с N 1 по N 75 (нечетная сторона), Аманжолова, Муканова, Торайғырова с N 1 по N 49 (нечетная сторона), Аронулы, Бактыбай ақын, Байсейтова, Желтоксан полностью, Бейбитшилик с N 2 по N 22 (четная сторона), с N 1 по N 31 (нечетная сторона), Макатаева с N 1 по N 27 (нечетная сторона), с N 2 по N 24 (четная сторона), Молдагалиева с N 2 по N 18 (четная сторона), с N 1 по N 31 (нечетная сторона), Жандосова, Асфендиярова, Бигелдинова с N 2 по N 22 (четная сторона).
N 475 избирательный участок
Центр: поселок Сарыозек, улица Маметова 8, средняя школа имени Конаева, телефон: 31355

Шекарасы: Сарыөзек кенті, көшелері: Гвардия, Бокин, Құрманғазы, Молдағұлова, Түрксіб, Амангелді, Құлжабай би, Шоқан, Төлебаев, Әуезов, Жамбыл, Мұратбаев, Луганский, Вожакин, Нұрпейісова, Жарболов, Қайсенов, Балпық би, Кутузов толығымен, Қабанбай батыр N 1-ден N 65-ке дейін (тақ жағы).
N 476 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыөзек кенті, Момышұлы көшесі 25, Сарыбаев атындағы аудандық мәдениет үйі, телефон: 32372
Шекарасы: Сарыөзек кенті, көшелері: Момышұлы, Ақын Сара, Маметова, Масанов, Тимирязев, Абай, Суханбаев, Дүйсенбаев, Жангелдин, Жастар, Совет толығымен, Қабанбай батыр N 66-дан N 120-ға дейін (жұп жағы), Дос, Балғалы разъездері
N 477 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыөзек кенті, Рысқұлова көшесі 20, Аудандық аумақтық инспекция ғимараты, телефон: 32207
Шекарасы: Сарыөзек кенті, көшелері: Мәдибекұлы,Жетісу, Байтұрсынов, Сейфуллин, Малайсары батыр, Сарыбаев, Тоқтаров, Мүсірепов, Жансүгіров, Ескелді би, Сәтпаев, Железнодорожная, Нагорная толығымен, Жібек жолы, N 1-ден N 17-ге дейін (тақ жағы), Рысқұлов N 1-ден N 19-ға дейін, N 49-дан N 99-ға дейін (тақ жағы), N 2-ден N 18-ге дейін (жұп жағы), Қойқырыққан, Майтөбе разъездері
N 478 сайлау учаскесі
Орталығы: Басши ауылы, Асқарбек көшесі 23, Райымбек атындағы орта мектебі, телефон: 45244
Шекарасы: Басши ауылы, Кіші Басши ауылы, 65-ші шақырым учаскесі.
N 479 сайлау учаскесі
Орталығы: Нұрым ауылы, Школьная көшесі 1, Нұрым орта мектебі, телефон: 45165
Шекарасы: Нұрым ауылы.
N 480 сайлау учаскесі
Орталығы: Аралтөбе ауылы, Школьная көшесі 4, Аралтөбе орта мектебі, телефон: 45146
Шекарасы: Аралтөбе ауылы.
N 481 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыөзек кенті, Әскери қалашық,
Сарыөзек орта мектебінің ғимараты, телефон: 32010
Шекарасы: Әскери қалашық.
N 483 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыөзек кенті, Әскери қалашық, Әскери гарнизонның клубы, телефон: 32204
Шекарасы: N 12740 және N 29108 әскери бөлімшелері (жабық).
N 487 сайлау учаскесі
Орталығы: Көксу ауылы, Алтынсарин көшесі 20, Көксу орта мектебі, телефон: 93306
Шекарасы: Көксу ауылы.
N 488 сайлау учаскесі
Орталығы: Беріктас ауылы, Беріктас орта мектебі, телефон: 93783
Шекарасы: Беріктас ауылы.
N 490 сайлау учаскесі
Орталығы: Қосағаш ауылы, Қосағаш орта мектебі, телефон: 50001
Шекарасы: Қосағаш ауылы.
N 491 сайлау учаскесі
Орталығы: Көктал ауылы, Алтынсарин көшесі 9, Көктал толық қамтылмаған орта мектебі, телефон: 50320
Шекарасы: Көктал ауылы.
N 492 сайлау учаскесі
Орталығы: Шұбар ауылы, Абай көшесі 63, Шұбар орта мектебі, телефон: 50083
Шекарасы: Шұбар ауылы.
N 493 сайлау учаскесі

В границах: улицы: Гвардейская, Бокина, Курмангазы, Молдагуловой, Турксиба, Амангелды, Кулжабай би, Шокана, Толебаева, Ауезова, Жамбыла, Муратбаева, Луганского, Вожакина, Нурпейсова, Жарболова, Кайсенова, Балпык би, Кутузова полностью, Кабанбай батыра с N 1 по N 65 (нечетная сторона).
N 476 избирательный участок
Центр: поселок Сарыозек, улица Момышулы 25, районный Дом культуры имени Сарыбаева, телефон: 32372
В границах: улицы Момышулы, Акын Сара, Маметовой, Масанова, Тимирязева, Абая, Суханбаева, Дуйсенбаева, Жангельдина, Жастар, Советская полностью, Кабанбай батыра с N 66 по N 120 (четная сторона), разъезды Дос, Балгалы.
N 477 избирательный участок
Центр: поселок Сарыозек, улица Рыскулова 20, здание районной территориальной инспекции, телефон: 32207
В границах: улицы: Мадибекулы, Жетысу, Байтурсынова, Сейфуллина, Малайсары батыра, Сарыбаева, Тохтарова, Мусрепова, Жансугурова, Ескелды би, Сатпаева, Железнодорожная, Нагорная полностью, Жибек жолы с N 1 по N 17 (нечетная сторона), Рыскулова с N 1 по N 19 (нечетная сторона), с N 49 по N 99 (нечетная сторона), с N 2 по N 18 (четная сторона), разъезды Койкырыккан, Майтобе.
N 478 избирательный участок
Центр: село Басши, улица Аскарбека 23, средняя школа имени Райымбека,
телефон: 45244
В границах: село Басши, село малый Басши, участок N 65 километр,N 479 избирательный участок
Центр: село Нурум, улица Школьная 1, Нурумская средняя школа, телефон: 45165
В границах: село Нурум.
N 480 избирательный участок
Центр: село Аралтобе, улица Школьная 4, Аралтобинская средняя школа, телефон: 45146
В границах: село Аралтобе
N 481 избирательный участок
Центр: поселок Сарыозек, Военный городок, Сарыозекская средняя школа, телефон: 32010
В границах: Военный городок.
N 483 избирательный участок
Центр: поселок Сарыозек, Военный городок, Гарнизонный офицерский клуб, телефон: 32204
В границах: Воинские части N 12740 и N 29108 (закрытый).
N 487 избирательный участок
Центр: село Коксу, улица Алтынсарина 20, Коксуская средняя школа, телефон: 993306
В границах: село Коксу.
N 488 избирательный участок
Центр: село Бериктас, Бериктасская средняя школа, телефон: 993783
В границах: село Бериктас.
N 490 избирательный участок
Центр: село Косагаш, Косагашская средняя школа, телефон: 50001
В границах: село Косагаш.
N 491 избирательный участок
Центр: село Коктал, улица Алтынсарина 9, Коктальская неполная средняя школа, телефон: 50320
В границах: село Коктал.
N 492 избирательный участок
Центр: село Шубар, улица Абая 63, Шубарская средняя школа, телефон: 50083
В границах: село Шубар.
N 493 избирательный участок

Орталығы: Онжас ауылы, Балхашев көшесі, 56, Ақжар орта мектебі, телефон: 50441
Шекарасы: Онжас ауылы.
N 494 сайлау учаскесі
Орталығы: Аралтөбе ауылы, Киров көшесі, 12, Аралтөбе орта мектебі, телефон: 50434
Шекарасы: Аралтөбе ауылы, Киров, Құлжабай би, Бақтыбай би, Пограничная көшелері.
N 495 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдыбұлақ ауылы, Абай көшесі 3, Алтынсарин атындағы орта мектебі, телефон: 93841
Шекарасы: Талдыбұлақ, Терісаққан ауылдары.
N 496 сайлау учаскесі
Орталығы: Бостан ауылы, Әлмұқамбетов көшесі 3, Әлмұқамбетов атындағы орта мектебі, телефон: 92041
Шекарасы: Бостан ауылы.
N 497 сайлау учаскесі
Орталығы: Қоғалы ауылы, Желтоқсан көшесі 64, Қоғалы орта мектебі, телефон: 91736
Шекарасы: Қоғалы ауылы, Масанчи, Бондаренко, Айманов, Шәкәрім, Желтоқсан, N 1-ден N 158-ге дейін, Тілеулес, Амангелді, Жамбыл, Кенесары, Жансүгіров, сүт-тауар фермасының учаскесі.
N 498 сайлау учаскесі
Орталығы: Қоғалы ауылы, Момышұлы көшесі 52, Панфилов атындағы орта мектебі, телефон: 91291
Шекарасы: Қоғалы ауылы, Желтоқсан, Әуезов, Момышұлы, Абылайхан, Жансүгіров, N 39-дан N 63-ке дейін (тақ жағы), N 40-тан N 72-ге дейін (жұп жағы), Тобаяқов, Тлепбай, Бокин, Жандосов, Аронұлы, Молдағұлова, Құрманғазы, Иманбаев, Панфилов, Мақатаев көшелері.
N 499 сайлау учаскесі
Орталығы: Күреңбел ауылы, Күреңбел бастауыш мектебі, телефон: 91387
Шекарасы: Күреңбел ауылы.
N 500 сайлау учаскесі
Орталығы: Тастыөзек ауылы, Тастыөзек орта мектебі, телефон: 91395
Шекарасы: Тастыөзек ауылы.
N 501 сайлау учаскесі
Орталығы: Шаған ауылы, Дутов атындағы орта мектебі, телефон: 96030
Шекарасы: Шаған ауылы.
N 502 сайлау учаскесі
Орталығы: Көкбастау ауылы, Көкбастау бастауыш мектебі, телефон: 91751
Шекарасы: Көкбастау ауылы.
N 503 сайлау учаскесі
Орталығы: Жайнақ батыр ауылы, Ескелді көшесі 31, Тобаяқов атындағы орта мектебі, телефон: 97210
Шекарасы: Жайнақ батыр ауылы.
N 504 сайлау учаскесі
Орталығы: Доланалы ауылы, Ақылбеков көшесі 52, Доланалы орта мектебі, телефон: 97838
Шекарасы: Доланалы ауылы.
N 505 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақбастау ауылы, Малайсары көшесі 47, Ақбастау негізгі мектебі, телефон: 97690
Шекарасы: Ақбастау ауылы.
N 506 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңалық ауылы, Уалиханова көшесі 78, Жаналық орта мектебі, телефон: 97295
Шекарасы: Жаңалық ауылы.
N 507 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарымсақ ауылы, Киров көшесі 26, Қарымсақ орта мектебі, телефон: 97750
Шекарасы: Қарымсақ ауылы.
N 508 сайлау учаскесі
Орталығы: Алтынемел ауылы, Қабанбай батыр көшесі 2, Алтынемел орта мектебі, телефон: 95240
Шекарасы: Алтынемел ауылы.
N 509 сайлау учаскесі

Центр: село Онжас, улица Балхашева 56, Акжарская средняя школа, телефон: 50441
В границах: село Олжас
N 494 избирательный участок
Центр: село Аралтобе, улица Кирова 12, Аралтобинская средняя школа, телефон: 50434
В границах: село Аралтобе, улицы Кирова, Кулжабай би, Бактыбай би, Пограничная.
N 495 избирательный участок
Центр: село Талдыбулак, улица Абая 3, средняя школа имени Алтынсарина, телефон: 93841
В границах: села Талдыбулак, Терисаккан.
N 496 избирательный участок
Центр: село Бостан, улица Альмухамбетова 3, средняя школа имени Альмухамбетова, телефон: 92041
В границах: село Бостан.
N 497 избирательный участок
Центр: село Когалы, улица Желтоксан 64, Когалинская средняя школа, телефон: 91736
В границах: улицы Масанчи, Бондаренко, Айманова, Шакарима, Желтоксан, дома с N 1-158, Тлеулес, Амангельды, Жамбыла, Кенесары, Жансугурова, участок молочно-товарной фермы.
N 498 избирательный участок
Центр: село Когалы, улица Момышулы 52, средняя школа имени Панфилова, телефон: 91291
В границах: село Когалы, улицы Желтоксан, Ауезова, Момышулы, Абылайхана, Жансугурова с N 39 по N 63 (нечетная сторона), с N 40 по N 72 (четная сторона),
Тобаякова, Тлепбая, Бокина, Жандосова, Аронулы, Молдагуловой, Курмангазы, Иманбаева, Панфилова, Макатаева.
N 499 избирательный участок
Центр: село Куренбель, Куренбельская начальная школа, телефон: 91387
В границах: село Куренбель.
N 500 избирательный участок
Центр: село Тастыозек, Тастыозекская средняя школа, телефон: 97395
В границах: село Тастыозек.
N 501 избирательный участок
Центр:село Шаган, школа имени Дутова, телефон: 96030
В границах: село Шаган.
N 502 избирательный участок
Центр: село Кокбастау, Кокбастауская начальная школа, телефон: 97751
В границах: село Кокбастау.
N 503 избирательный участок
Центр: село Жайнак батыр, улица Ескельдинская 31, средняя школа имени Тобаякова, телефон: 97210
В границах: село Жайнак батыр.
N 504 избирательный участок
Центр: село Доланалы, улица Акылбекова 52, Доланалинская средняя школа, телефон: 97838
В границах: село Доланалы.
N 505 избирательный участок
Центр: село Акбастау, улица Малайсары 17, Акбастауская неполная средняя школа, телефон: 96690
В границах: село Акбастау.
N 506 избирательный участок
Центр: село Жаналык, улица Валиханова 78, Жаналыкская средняя школа, телефон: 97295
В границах: село Жаналык.
N 507 избирательный участок
Центр: село Карымсак, улица Кирова 26, Карымсакская средняя школа, телефон: 97750
В границах: село Карымсак.
N 508 избирательный участок
Центр: село Алтынемел, улица Кабанбай батыра 2, Алтынемелская средняя школа, телефон: 95240
В границах: село Алтынемел.
N 509 избирательный участок

Орталығы:Тастыбастау ауылы, Мәметова көшесі 6, Тастыбастау бастауыш мектебі, телефон: 95226
Шекарасы: Тастыбастау ауылы.
N 510 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарлығаш ауылы, Алтынсарин көшесі 7, Қарлығаш бастауыш мектебі, телефон: 95242
Шекарасы: Қарлығаш ауылы.
N 511 сайлау учаскесі
Орталығы: Байғазы ауылы, Абай көшесі 16, Байғазы бастауыш мектебі, телефон: 95245
Шекарасы: Байғазы ауылы.
N 512 сайлау учаскесі
Орталығы: Жамбай ауылы, Алтынсарин көшесі 17, Майтөбе орта мектебі, телефон: 31826
Шекарасы: Жамбай ауылы.
N 513 сайлау учаскесі
Орталығы: Қаспан ауылы, Алтынсарин көшесі 22, Қаспан орта мектебі, телефон: 42362
Шекарасы: Қаспан ауылы.
N 514 сайлау учаскесі
Орталығы: Шаған ауылы, Қазыбек би көшесі 18, Шаған бастауыш мектебі, телефон: 42540
Шекарасы: Шаған ауылы.
N 515 сайлау учаскесі
Орталығы: Сайлыкөл ауылы, Сейфуллин көшесі 15, Сайлыкөл бастауыш мектебі, телефон: 42529
Шекарасы: Сайлыкөл ауылы.
N 516 сайлау учаскесі
Орталығы: Көксай ауылы, Әл-Фараби көшесі 21, Көксай негізгі мектебі, телефон: 42461
Шекарасы: Көксай ауылы.
517 сайлау учаскесі
Орталығы: Водное ауылы, Қонаев көшесі 16, Водное бастауыш мектебі, телефон: 42517
Шекарасы: Водное ауылы.

Центр: село Тастыбастау, улица Маметова 6, Тастыбастауская начальная школа, телефон: 95226
В границах: село Тастыбастау.
N 510 избирательный участок
Центр: село Карлыгаш, улица Алтынсарина 7, Карлыгашская начальная школа, телефон: 95242
В границах: село Карлыгаш.
511 избирательный участок
Центр: село Байгазы, улица Абая 16, Байгазинская начальная школа, телефон: 95245
В границах: село Байгазы.
N 512 избирательный участок
Центр: село Жамбай, улица Алтынсарина 17, Майтобинская средняя школа, телефон: 31826
В границах: село Жамбай.
N 513 избирательный участок
Центр участка: село Каспан, улица Алтынсарина 22, Каспанская средняя школа, телефон: 42362
В границах: село Каспан.
N 514 избирательный участок
Центр участка: село Шаган, улица Казбек би 18, Шаганская начальная школа, телефон: 42540
В границах: село Шаган.
N 515 избирательный участок
Центр участка: село Сайлыколь, улица Сейфуллина 15, Сайлыкольская начальная школа, телефон: 42529
В границах: село Сайлыколь.
N 516 избирательный участок
Центр: село Коксай, улица Аль-Фараби 21, Коксайская неполная средняя школа, телефон: 42461
В границах: село Коксай.
N 517 избирательный участок
Центр: село Водное, улица Конаева 16, Воднинская начальная школа, телефон: 42517
В границах: село Водное.