Көксу ауданы мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2011 жылғы 10 қарашадағы N 63-1 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Көксу ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 18 қарашада N 2-14-117 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 05 маусымдағы N 15-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 05.06.2013 N 15-3 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылдың 04 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасы 2001 жылдың 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Көксу ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданы мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-2 шешіміне(2010 жылғы 30 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2-14-102 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 14 қаңтардағы N 2(57), 2011 жылғы 21 қаңтардағы N 3(58), 2011 жылғы 28 қаңтардағы N 4(59) аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған), Көксу ауданы мәслихатының 2011 жылғы 21 ақпандағы "Көксу ауданы мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 51-1 (2011 жылғы 28 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2-14-105 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 11 наурыздағы N 10(65) аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған), Көксу ауданы мәслихатының 2011 жылғы 18 наурызындағы "Көксу ауданы мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 53-1 (2011 жылғы 7 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2-14-106 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 15 сәуірдегі N 15(70) аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған), Көксу ауданы мәслихатының 2011 жылғы 14 сәуірдегі "Көксу ауданы мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 55-1 (2011 жылғы 22 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2-14-107 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 29 сәуірдегі N 17(72) аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған), Көксу ауданы мәслихатының 2011 жылғы 15 шілдедегі "Көксу ауданы мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 58-1 (2011 жылғы 27 шілдедегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2-14-111 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 2 қыркүйектегі N 35 (90), 2011 жылғы 9 қыркүйектегі N 36 (91) аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған), Көксу ауданы мәслихатының 2011 жылғы 21 қазандағы "Көксу ауданы мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 62-1 (2011 жылғы 25 қазандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2-14-115 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 28 қазандағы N 44 (99) аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған) төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:

О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 48-2 "О районном бюджете Коксуского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Коксуского района Алматинской области от 10 ноября 2011 года N 63-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Коксуского района Департамента юстиции Алматинской области 18 ноября 2011 года N 2-14-117. Утратило силу решением маслихата Коксуского района Алматинской области от 05 июня 2013 года N 15-3
Сноска. Утратило силу решением маслихата Коксуского района Алматинской области от 05.06.2013 N 15-3
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Коксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коксуского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 48-2 "О районном бюджете Коксуского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актах от 30 декабря 2010 года за N 2-14-102, опубликовано в газете "Нұрлы Коксу" от 14 января 2011 года N 2(57), от 21 января 2011 года N 3(58), 28 января 2011 года N 4(59), Коксуского районного маслихата от 21 февраля 2011 года N 51-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Коксуского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 48-2 "О районном бюджете Коксуского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актах от 28 февраля 2011 года N 2-14-105, опубликовано в газете "Нұрлы Коксу" от 11 марта 2011 года N 10(65), Коксуского районного маслихата от 18 марта 2011 года N 53-1 "О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 48-2 "О районном бюджете Коксуского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актах от 7 апреля 2011 года N 2-14-106, опубликовано в газете "Нұрлы Коксу" от 15 апреля 2011 года N 15(70), Коксуского районного маслихата от 14 апреля 2011 года N 55-1 "О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 48-2 "О районном бюджете Коксуского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актах от 22 апреля 2011 года N 2-14-107, опубликовано в газете "Нұрлы Коксу" от 29 апреля 2011 года N 17(72), Коксуского районного маслихата от 15 июля 2011 года N 58-1 "О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 48-2 "О районном бюджете Коксуского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актах от 27 июля 2011 года N 2-14-111, опубликовано в газете "Нұрлы Коксу" от 2 сентября 2011 года N 35(90), от 9 сентября 2011 года N 36 (91), Коксуского районного маслихата от 21 октября 2011 года N 62-1 "О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 48-2 "О районном бюджете Коксуского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актах от 25 октября 2011 года N 2-14-115, опубликовано в газете "Нұрлы Коксу" от 28 октября 2011 года N 44 (99) следующие изменения:
В пункте 1 по строкам:

1) "Кірістер" "3261466" саны "3252894" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"Трансферттердің түсімдері" "3168188" саны "3159616" санына ауыстырылсын.
2) "шығындар" "3267252" саны "3258680" санына ауыстырылсын;
"бюджеттік кредиттерді өтеу" "549" саны "550" санына ауыстырылсын;
5) "бюджет тапшылығы" "-92506" саны "-93263" санына ауыстырылсын;
6) "бюджет тапшылығын қаржыландыру" "92506" саны "93263" санына ауыстырылсын.
3-тармақтағы жолдар бойынша:
"Білім беруге" "2162078" саны "2164033" санына ауыстырылсын;
"тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа" "297990" саны "287466" санына ауыстырылсын;
"ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастарына" "90761" саны "90529" санына ауыстырылсын;
"трансферттер" "993" саны "1222" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 2-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан мәслихаты
сессиясының төрайымы                       С. Байғабынов
Аудан мәслихатының
хатшысы                                    Б. Қисметов
КЕЛІСІЛДІ:
Көксу ауданының экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімінің бастығы              Әсел Базарханқызы Әмірсейітова
2011 жылғы 10 қараша
Көксу ауданы мәслихатының
2011 жылғы 10 қарашадағы
Көксу ауданы мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
"Көксу ауданының 2011-2013 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы"
N 48-2 шешіміне өзгерістер енгізу

1) "Доходы" цифру "3261466" заменить на цифру "3252894" в том числе:
"Поступления трансфертов" цифру "3168188" заменить на цифру "3159616".
2) "Расходы" цифру "3267252" заменить на цифру "3258680";
"Погашение бюджетных кредитов" цифру "549" заменить на цифру "550";
5) "Дефицит (профицит) бюджета" цифру "-92506" заменить на цифру "-93263";
6) "Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "92506" заменить на цифру "93263".
В пункте 3 по строкам:
"Образование" цифру "2162078" заменить на цифру "2164033";
"Жилищно-коммунальное хозяйство" цифру "297990" заменить на цифру "287466";
"Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" цифру "90761" заменить на цифру "90529";
"трансферты" цифру "933" заменить на цифру "1222".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        С. Байгабылов
Секретарь районного
маслихата                                  Б. Кисметов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник Коксуского отдела
экономики, бюджетного
планирования и
предпринимательства                        Асель Базархановна Амирсеитова
10 ноября 2011 года
Приложение 1
к решению Коксуского районного
маслихата от 10 ноября 2011 года