Райымбек аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 44-217 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Райымбек ауданы мәслихатының 2011 жылғы 11 қарашадағы N 59-289 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Райымбек ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 17 қарашада N 2-15-109 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 сәуірдегі N 3-26 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 13.04.2012 N 3-26 шешімімен.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, 109-бабы 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Райымбек аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 44-217 шешіміне (2011 жылғы 5 қаңтардағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-15-97 нөмірімен тіркелген, "Хан тәңірі" газетінің 15 қаңтар 2011 жылғы N 3 санында жарияланған), "Райымбек аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 44-217 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 21 ақпан 2011 жылғы N 47-231 шешіміне (2011 жылғы 28 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-15-98 нөмірімен тіркелген, "Хан тәңірі" газетінің 5 наурыз 2011 жылғы N 10 санында жарияланған), "Райымбек аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 44-217 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 18 наурыз 2011 жылғы N 49-236 шешіміне (2011 жылғы 5 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-15-102 нөмірімен тіркелген, "Хан тәңірі" газетінің 14 сәуір 2011 жылғы N 15 санында жарияланған), "Райымбек аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 44-217 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 14 сәуір 2011 жылғы N 51-241 шешіміне (2011 жылғы 18 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-15-103 нөмірімен тіркелген, "Хан тәңірі" газетінің 30 сәуір 2011 жылғы N 17 санында жарияланған), "Райымбек аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 44-217 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 19 шілде 2011 жылғы N 55-269 шешіміне (2011 жылғы 28 шілдедегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-15-106 нөмірімен тіркелген, "Хан тәңірі" газетінің 13 тамыз 2011 жылғы N 31 санында жарияланған). "Райымбек аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 44-217 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 21 қазан 2011 жылғы N 58-281 шешіміне (2011 жылғы 24 қазанындағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-15-107 нөмірімен тіркелген, "Хан тәңірі" газетінің 5 қараша 2011 жылғы N 41 санында жарияланған),төмендегі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта төмендегі жолдар бойынша:

О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 24 декабря 2010 года за N 44-217 "О районном бюджете Райымбекского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Райымбекского района Алматинской области от 11 ноября 2011 года N 59-289. Зарегистрировано Управлением юстиции Райымбекского района Департамента юстиции Алматинской области 17 ноября 2011 года N 2-15-109. Утратило силу решением маслихата Райымбекского района Алматинской области от 13 апреля 2012 года N 3-26
Сноска. Утратило силу решением маслихата Райымбекского района Алматинской области от 13.04.2012 N 3-26
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пункта 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года  N 44-217 "О районном бюджете Райымбекского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 5 января 2011 года за номером 2-15-97, опубликовано в газете "Хан тәңірі" N 3 от 15 января 2011 года), решение районного маслихата от 28 февраля 2011 года N 47-231 "О внесении изменений и дополнений в решение Райымбекского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 44-217 "О районном бюджете Райымбекского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 февраля 2011 года за номером 2-15-98, опубликовано в газете "Хан тәңірі" N 10 от 5 марта 2011 года), решение районного маслихата от 18 марта 2011 года N 49-236 "О внесении изменений и дополнений в решение Райымбекского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 44-217 "О районном бюджете Райымбекского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 5 апреля 2011 года за номером 2-15-102, опубликовано в газете "Хан тәңірі" N 15 от 14 апреля 2011 года), решение районного маслихата от 14 апреля 2011 года N 51-241 "О внесении изменений и дополнений в решение Райымбекского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 44-217 "О районном бюджете Райымбекского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 18 апреля 2011 года за номером 2-15-103, опубликовано в газете "Хан тәңірі" N 17 от 30 апреля 2011 года), решение районного маслихата от 19 июля 2011 года N 55-269 "О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 44-217 "О районном бюджете Райымбекского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 июля 2011 года за номером 2-15-106, опубликовано в газете "Хан тәңірі" N 31 от 13 августа 2011 года), решение районного маслихата от 21 октября 2011 года N 58-281 "О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 44-217 "О районном бюджете Райымбекского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 24 октября 2011 года за номером 2-15-107, опубликовано в газете "Хан тәңірі" N 41 от 5 ноября 2011 года), следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

1) "Кірістер" "5300539" саны "5291064" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "5191309" саны "5181834" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "5319152" саны "5309677" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер" "304368" саны "303868" санына ауыстырылсын;
"білім беру" "3140635" саны "3143256" санына ауыстырылсын;
"тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" "880313" саны "868777" санына ауыстырылсын;
"ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" "184765" саны "184705" санына ауыстырылсын.
3) "таза бюджеттік кредит беру" "79428" саны "79948" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"бюджеттік несиелерді өтеу" "617" саны "1973" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды аудандық мәслихаттың жергілікті өзін-өзі басқару, экономикалық реформа, әлеуметтік даму, бюджет, өнеркәсіп, құрылыс, байланыс, коммуникация, энергетика, отын ресурстары және ауыл шаруашылығы, жер қатынастарын реттеу, қоршаған ортаны қорғау, табиғи ресурстарды тиімді пайдалану жөніндегі тұрақты комиссиясына (Қ. Тілепбергенов) жүктелсін.
4. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       О. Утемисов
Аудандық мәслихат хатшысының
міндетін уақытша атқарушы                  Ж. Байбосынов
КЕЛІСІЛДІ:
Райымбек ауданының "Экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Мұса Кенжебаев
11 қараша 2011 жыл
Райымбек аудандық мәслихатының
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
"Райымбек ауданының 2011-2013
жылдарға арналған аудан бюджеті
туралы" N 44-217 шешіміне
өзгерістер енгізу туралы"
2011 жылғы 11 қарашадағы
N 59-289 шешіміне
N 1-қосымша
Райымбек аудандық мәслихатының
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
"Райымбек ауданының 2011-2013
жылдарға арналған бюджеті
туралы" N 44-217 шешіміне
N 1-қосымша
Райымбек ауданының 2011 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Кірістер

1) "Доходы" цифру "5300539" заменить на цифру "5291064", в том числе:
"поступления трансфертов" цифру "5191309" заменить на цифру "5181834".
2) "Расходы" цифру "5319152" заменить на цифру "5309677", в том числе:
"государственные услуги общего характера" цифру "304368" заменить на цифру "303868";
"образование" цифру "3140635" заменить на цифру "3143256";
"жилищно-коммунальное хозяйство" цифру "880313" заменить на цифру "868777";
"cельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" цифру "184765" заменить на цифру "184705";
3) "чистое бюджетное кредитование" цифру "79428" заменить на цифру "79948" в том числе:
"погашение займов" цифру "617" заменить на цифру "1973".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением решения маслихата возложить постоянной комиссии районного маслихата по местному самоуправлению, экономической реформе, социальному развитию, бюджету, производству, строительству, связи, коммуникации, энергетике, топливным ресурсам, сельскому хозяйству, регулированию земельных отношений, защите окружающей среды и эффективному использованию природных ресурсов (К. Тилепбергенов).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        О. Утемисов
Временно исполняющий обязанности
секретаря районного маслихата              Ж. Байбосынов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдела экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства
Райымбекского района"                      Муса Кенжебаев
11 ноября 2011 года
Приложение N 1
утвержденное решением Райымбекского
районного маслихата от 11 ноября
2011 года N 59-289 "О внесении
изменений к решению Райымбекского
районного маслихата от 24 декабря
2010 года за N 44-217
"О районном бюджете Райымбекского
района на 2011-2013 годы"
Приложение N 1
к решению маслихата Райымбекского
района от 24 декабря 2010 года
за N 44-217 "О районном бюджете
Райымбекского района
на 2011 -2013 годы"
Бюджет Райымбекского района на 2011 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Доходы