2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 4-38-234 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2011 жылғы 18 шілдедегі N 4-48-297 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Панфилов ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 25 шілдеде N 2-16-136 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 20 желтоқсандағы № 4-55-344 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 20.12.2011 № 4-55-344 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4)-тармақшасына және 4-тармағына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Панфилов аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 4-38-234 шешіміне (2010 жылғы 30 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-16-126 нөмірмен тіркелген, 2011 жылғы 15 қаңтардағы N 3 "Жаркент өңірі" газетіне жарияланған), Панфилов аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 ақпандағы "Панфилов аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 4-38-234 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 4-42-261 (2011 жылғы 28 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-16-132 нөмірмен тіркелген, 2011 жылғы 12 наурыздағы N 12 "Жаркент өңірі" газетіне жарияланған), Панфилов аудандық мәслихатының 2011 жылғы 18 наурыздағы "Панфилов аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 4-38-234 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 4-44-269 (2011 жылғы 04 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-16-133 нөмірмен тіркелген, 2011 жылғы 09 сәуіріндегі N 15 "Жаркент өңірі" газетіне жарияланған), Панфилов аудандық мәслихатының 2011 жылғы 12 сәуірдегі "Панфилов аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 4-38-234 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 4-46-280 (2011 жылғы 21 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-16-134 нөмірмен тіркелген, 2011 жылғы 01 мамырдағы N 18 "Жаркент өңірі" газетіне жарияланған) төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы:

О внесении изменений в решение районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 4-38-234 "О районном бюджете Панфиловского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Панфиловского района Алматинской области от 18 июля 2011 года N 4-48-297. Зарегистрировано Управлением юстиции Панфиловского района Департамента юстиции Алматинской области 25 июля 2011 года N 2-16-136. Утратило силу решением маслихата Панфиловского района Алматинской области от 20 декабря 2011 года N 4-55-344
Сноска. Утратило силу решением маслихата Панфиловского района Алматинской области от 20.12.2011 N 4-55-344.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 и пункта 4 статьи 106, пункта 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Панфиловского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 4-38-234 "О районном бюджете Панфиловского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов от 30 декабря 2010 года за N 2-16-126, опубликовано в газете "Жаркент өңірі" N 3 от 15 января 2011 года), в решение районного маслихата от 21 февраля 2011 года N 4-42-261 "О внесении изменений и дополнений в решение Панфиловского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 4-38-234 "О районном бюджете Панфиловского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов от 28 февраля 2011 года за N 2-16-132, опубликовано в газете "Жаркент өңірі" N 12 от 12 марта 2011 года), в решение районного маслихата от 18 марта 2011 года N 4-44-269 "О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 4-38-234 "О районном бюджете Панфиловского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов от 04 апреля 2011 года за N 2-16-133, опубликовано в газете "Жаркент өңірі" N 15 от 09 апреля 2011 года), в решение районного маслихата от 12 апреля 2011 года N 4-46-280 "О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 4-38-234 "О районном бюджете Панфиловского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов от 21 апреля 2011 года за N 2-16-134, опубликовано в газете "Жаркент өңірі" N 18 от 01 мая 2011 года), следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

1) "Кірістер" деген жолы бойынша "5460940" саны "5254926" санына ауыстырылсын;
"салықтық түсімдер" деген жолы бойынша "763562" саны "810563" санына ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер" деген жолы бойынша "16053" саны "101340" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері" деген жолы бойынша "4678205" саны "4339903" санына ауыстырылсын;
"ағымдағы нысаналы трансферттер" деген жолы бойынша "431971" саны "429378" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" деген жолы бойынша "722430" саны "386721" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" деген жол бойынша "6294879" саны "6088864" санына ауыстырылсын.
4-тармақтағы:
"жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер" жолы бойынша "262744" саны "273444" санына ауыстырылсын;
"білім беруге" деген жолы бойынша "4090144" саны "4103364" санына ауыстырылсын;
"әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыруға" деген жолы бойынша "250583" саны "261960" санына ауыстырылсын;
"тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" деген жолы бойынша "1243994" саны "913155" санына ауыстырылсын;
"мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк" деген жолы бойынша "122371" саны "129371" санына ауыстырылсын;
"ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастарына" деген жолы бойынша "125090" саны "125504" санына ауыстырылсын;
"өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі" деген жол бойынша "10052" саны "12115" санына ауыстырылсын;
"көлік және коммуникация" деген жол бойынша "80645" саны "160595" санына ауыстырылсын;
"басқалар" деген жол бойынша "40544" саны "40644" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2011 жылдың 01 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы                       Р. Қожахметов
Аудандық мәслихатының
хатшысы                                    Т. Оспанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Панфилов ауданының экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Ақан Ақатұлы Оспанов
18 шілде 2011 жыл
Панфилов аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 18 шілдедегі
Панфилов аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
Панфилов ауданының 2011-2013
жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы N 4-38-234
шешіміне өзгерістер енгізу
туралы N 4-48-297 шешіміне
1-қосымша
Панфилов аудандық мәслихаттың
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
Панфилов ауданының 2011-2013
жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы
N 4-38-234 шешіміне
1-қосымша
Панфилов ауданының 2011 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Ерекшелігі
АТАУЫ
1
2
3
4
5
6
1.Кірістер

1) "Доходы" цифру "5460940" заменить на цифру "5254926" в том, числе:
"налоговые поступления" цифру "763562" заменить на цифру "810563";
"неналоговые поступления" цифру "16053" заменить на цифру "101340";
"поступления трансфертов" цифру "4678205" заменить на цифру "4339903";
"целевые текущие трансферты" цифру "431971" заменить на цифру "429378";
"целевые трансферты на развитие" цифру "722430" заменить на цифру "386721".
2) "Расходы" цифру "6294879" заменить на цифру "6088864";
в пункте 4 по строкам:
"государственные услуги общего характера" цифру "262744" заменить на цифру "273444";
"образование" цифру "4090144" заменить на цифру "4103364";
"социальной помощи и социального обеспечения" цифру "250583" заменить на цифру "261960";
"жилищно-коммунальное хозяйство" цифру "1243994" заменить на цифру "913155";
"культура, спорт, туризм и информационное пространство" цифру "122371" заменить на цифру "129371";
"сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" цифру "125090" заменить на цифру "125504";
"промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность" цифру "10052" заменить на цифру "12115";
"транспорт и коммуникации" цифру "80645" заменить на цифру "160595";
"прочие" цифру "40544" заменить на цифру "40644".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Р. Кожахметова
Секретарь районного
маслихата                                  Т. Оспанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник ГУ "Отдел экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства"                       Оспанов Акан Акатович
18 июля 2011 года
Приложение N 1
утвержденное решением маслихата
Панфиловского района от 18 июля
2011 года N 4-48-297 "О внесении
изменений в решение Панфиловского
районного маслихата от 22 декабря
2010 года N 4-38-234 "О районном
бюджете Панфиловского
района на 2011-2013 годы"
Приложение N 1
к решению районного маслихата от
22 декабря 2010 года N 4-38-234
"О районном бюджете Панфиловского
района на 2011-2013 годы"
О районном бюджете Панфиловского района на 2011 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6
Доходы

2887
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттiк баж
5500
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
85
06
Шетелдiктердiң паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергенi үшiн мемлекеттiк баж
20
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтiру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресiмдегенi үшiн мемлекеттiк баж
145
08
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
5200
09
Аңшы куәлігін бергенi және оны жыл сайын тіркегені үшiн мемлекеттік баж
65
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтiк қаруының (аңшылық суық қаруды, белгi беретiн қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тiтiркендiретiн заттар толтырылған аэрозольдi және басқа құрылғыларды, үрлемелi қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрi 4,5 мм-ге дейiнгiлерiн қоспағанда) әрбiр бiрлiгiн тiркегенi және қайта тiркегенi үшiн алынатын мемлекеттiк баж
160
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
215
21
Тракторшы-машинистің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
140
2
Салықтық емес түсімдер
101340
01
Мемлекет меншігінен түсетін кірістер
3411
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
3411
04
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
3411
04
Мемлекеттiк бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң бюджетiнен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттiк мекемелер салатын айыппұлдар, өсiмпұлдар, санкциялар, өндiрiп алулар
47434
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетiн түсiмдердi қоспағанда, мемлекеттiк бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң бюджетiнен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттiк мекемелер салатын айыппұлдар, өсiмпұлдар, санкциялар, өндiрiп алулар
47434
05
Жергiлiктi мемлекеттiк органдар салатын әкiмшiлiк айыппұлдар, өсiмпұлдар, санкциялар
47434
06
Басқа да салықтық емес түсiмдер
50495
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
50495
05
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің дебиторлық, депоненттік берешегінің түсімі

2887
04
Государственная пошлина, взимаемая за
регистрацию актов гражданского состояния, а
также за выдачу гражданам справок и повторных
свидетельств о регистрации актов гражданского
состояния и свидетельств в связи с изменением,
дополнением и восстановлением записей актов
гражданского состояния
5500
05
Государственная пошлина, взимаемая за
оформление документов на право выезда за
границу на постоянное место жительства и
приглашение в Республику Казахстан лиц из
других государств, а также за внесение
изменений в эти документы
85
06
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу на
территории Республики Казахстан визы к
паспортам иностранцев и лиц без гражданства или
заменяющим их документам на право выезда из
Республики Казахстан и въезда в Республику
Казахстан
20
07
Государственная пошлина, взимаемая за
оформление документов о приобретении
гражданства Республики Казахстан,
восстановлении гражданства Республики Казахстан
и прекращении гражданства Республики Казахстан
145
08
Государственная пошлина, взимаемая за
регистрацию места жительства
5200
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу
удостоверения охотника и его ежегодную
регистрацию
65
10
Государственная пошлина, взимаемая за
регистрацию и перерегистрацию каждой единицы
гражданского, служебного оружия физических и
юридических лиц (за исключением холодного
охотничьего, сигнального, огнестрельного
бесствольного, механических распылителей,
аэрозольных и других устройств, снаряженных
слезоточивыми или раздражающими веществами,
пневматического оружия с дульной энергией не
более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
160
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на
хранение или хранение и ношение,
транспортировку, ввоз на территорию Республики
Казахстан и вывоз из Республики Казахстан
оружия и патронов к нему
215
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу
удостоверений тракториста-машиниста
140
2
Неналоговые поступления
101340
01
Доходы от государственной собственности
3411
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в
государственной собственности
3411
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в
коммунальной собственности
3411
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые
государственными учреждениями, финансируемыми
из государственного бюджета, а также
содержащимися и финансируемыми из бюджета
(сметы расходов) Национального Банка Республики
Казахстан
47434
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые
государственными учреждениями, финансируемыми
из государственного бюджета, а также
содержащимися и финансируемыми из бюджета
(сметы расходов) Национального Банка Республики
Казахстан, за исключением поступлений от
организаций нефтяного сектора
47434
05
Административные штрафы, пени, санкции,
взыскания, налагаемые местными государственными
органами
47434
06
Прочие неналоговые поступления
50495
1
Прочие неналоговые поступления
50495
05
Поступления дебиторской, депонентской
задолженности государственных учреждений,
финансируемых из местного бюджета