2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 4-38-234 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 қазандағы N 4-52-317 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Панфилов ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 24 қазанда N 2-16-139 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 20 желтоқсандағы № 4-55-344 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 20.12.2011 № 4-55-344 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылдың 04 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына және 4-тармағына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Панфилов аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 4-38-234 шешіміне (2010 жылғы 30 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-16-126 нөмірмен тіркелген, 2011 жылғы 15 қаңтардағы N 3 "Жаркент өңірі" газетіне жарияланған), Панфилов аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 ақпандағы "Панфилов аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 4-38-234 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 4-42-261 (2011 жылғы 28 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-16-132 нөмірмен тіркелген, 2011 жылғы 12 наурыздағы N 12 "Жаркент өңірі" газетіне жарияланған), Панфилов аудандық мәслихатының 2011 жылғы 18 наурыздағы "Панфилов аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 4-38-234 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 4-44-269 (2011 жылғы 04 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-16-133 нөмірмен тіркелген, 2011 жылғы 09 сәуіріндегі N 15 "Жаркент өңірі" газетіне жарияланған), Панфилов аудандық мәслихатының 2011 жылғы 12 сәуірдегі "Панфилов аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 4-38-234 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 4-46-280 (2011 жылғы 21 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-16-134 нөмірмен тіркелген, 2011 жылғы 01 мамырдағы N 18 "Жаркент өңірі" газетіне жарияланған), Панфилов аудандық мәслихатының 2011 жылғы 18 шілдедегі "Панфилов аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 4-38-234 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 4-48-297 (2011 жылғы 25 шілдеде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-16-136 нөмірмен тіркелген, 2011 жылғы 06 тамыздағы N 31 "Жаркент өңірі" газетіне жарияланған) төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:

О внесении изменений в решение районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 4-38-234 "О районном бюджете Панфиловского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Панфиловского района Алматинской области от 21 октября 2011 года N 4-52-317. Зарегистрировано Управлением юстиции Панфиловского района Департамента юстиции Алматинской области 24 октября 2011 года N 2-16-139. Утратило силу решением маслихата Панфиловского района Алматинской области от 20 декабря 2011 года N 4-55-344
Сноска. Утратило силу решением маслихата Панфиловского района Алматинской области от 20.12.2011 N 4-55-344.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 и пункта 4 статьи 106,  пункта 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Панфиловского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 4-38-234 "О районном бюджете Панфиловского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов от 30 декабря 2010 года за N 2-16-126, опубликовано в газете "Жаркент өңірі" N 3 от 15 января 2011 года), в решение районного маслихата от 21 февраля 2011 года N 4-42-261 "О внесении изменений и дополнений в решение Панфиловского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 4-38-234 "О районном бюджете Панфиловского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов от 28 февраля 2011 года за N 2-16-132, опубликовано в газете "Жаркент өңірі" N 12 от 12 марта 2011 года), в решение районного маслихата от 18 марта 2011 года N 4-44-269 "О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 4-38-234 "О районном бюджете Панфиловского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов от 04 апреля 2011 года за N 2-16-133, опубликовано в газете "Жаркент өңірі" N 15 от 09 апреля 2011 года), в решение районного маслихата от 12 апреля 2011 года N 4-46-280 "О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 4-38-234 "О районном бюджете Панфиловского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов от 21 апреля 2011 года за N 2-16-134, опубликовано в газете "Жаркент өңірі" N 18 от 01 мая 2011 года), в решение районного маслихата от 18 июля 2011 года N 4-48-297 "О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 4-38-234 "О районном бюджете Панфиловского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов от 25 июля 2011 года за N 2-16-136, опубликовано в газете "Жаркент өңірі" N 31 от 06 августа 2011 года), следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

1) "Кірістер" бойынша "5254926" саны "5658676" санына ауыстырылсын;
"салықтық түсімдер" бойынша "810563" саны "784305" санына ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер" бойынша "101340" саны "100240" санына ауыстырылсын;
"негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер" бойынша "3120" саны "40478" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері" бойынша "4339903" саны "4733653" санына ауыстырылсын;
"ағымдағы нысаналы трансферттер" бойынша "429378" саны "518386" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" бойынша "386721" саны "691463" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" бойынша "6088864" саны "6220448" санына ауыстырылсын.
4-тармақтағы жолдар бойынша:
"жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер" бойынша "273444" саны "287409" санына ауыстырылсын;
"қорғанысқа" "64820" саны "66190" санына ауыстырылсын;
"білім беруге" "4103364" саны "4213536" санына ауыстырылсын;
"әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыруға" "261960" саны "223690" санына ауыстырылсын;
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа" "913155" саны "944359" санына ауыстырылсын;
"мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiкке" "129371" саны "132943" санына ауыстырылсын;
"ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастарына" "125504" саны "128667" санына ауыстырылсын;
"өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметіне" "12115" саны "13345" санына ауыстырылсын;
"көлік және коммуникацияларға" "160595" саны "165095" санына ауыстырылсын;
"басқаларға" "40644" саны "41322" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2011 жылдың 01 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы                       М. Оңласынов
Аудандық мәслихатының
хатшысы                                   Т. Оспанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Панфилов ауданның экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                       Ақан Ақатұлы Оспанов
21 қазан 2011 жыл
Панфилов аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 21 қазан
Панфилов аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
"Панфилов ауданының 2011-2013
жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" N 4-38-234
шешіміне өзгерістер енгізу
туралы N 4-52-317 шешіміне
1-қосымша
Панфилов аудандық мәслихаттың
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
"Панфилов ауданының 2011-2013
жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы"
N 4-38-234 шешіміне
бекітілген 1-қосымша
Панфилов ауданының 2011 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Ерекшелігі
1
2
3
4
АТАУЫ
1.Кірістер

1) "Доходы" цифру "5254926" заменить на цифру "5658676"
в том, числе:
"налоговые поступления" цифру "810563" заменить на цифру "784305";
"неналоговые поступления" цифру "101340" заменить на цифру "100240";
"поступления от продажи основного капитала" цифру "3120" заменить на цифру "40478";
"поступления трансфертов" цифру "4339903" заменить на цифру "4733653";
"целевые текущие трансферты" цифру "429378" заменить на цифру "518386";
"целевые трансферты на развитие" цифру "386721" заменить на цифру "691463";
2) "Расходы" цифру "6088864" заменить на цифру "6220448";
в пункте 4 по строкам:
"государственные услуги общего характера" цифру "273444" заменить на цифру "287409";
"оборона" цифру "64820" заменить на цифру "66190";
"образование" цифру "4103364" заменить на цифру "4213536";
"социальной помощи и социального обеспечения" цифру "261960" заменить на цифру "223690";
"жилищно-коммунальное хозяйство" цифру "913155" заменить на цифру "944359";
"культура, спорт, туризм и информационное пространство" цифру "129371" заменить на цифру "132943";
"сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" цифру "125504" заменить на цифру "128667";
"промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность" цифру "12115" заменить на цифру "13345";
"транспорт и коммуникации" цифру "160595" заменить на цифру "165095";
"прочие" цифру "40644" заменить на цифру "41322";
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        М. Онласынов
Секретарь районного
маслихата                                  Т. Оспанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник ГУ "Отдел экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства"                       Оспанов Акан Акатович
21 октября 2011 года
Приложение N 1
утвержденное решением маслихата
Панфиловского района от 21 октября
2011 года N 4-52-317 "О внесении
изменений в решение Панфиловского
районного маслихата от 22 декабря
2010 года N 4-38-234 "О районном
бюджете Панфиловского
района на 2011-2013 годы"
Приложение N 1
к решению маслихата Панфиловского
района от 22 декабря 2010 года
N 4-38-234 "О районном бюджете
Панфиловского района
на 2011-2013 годы"
О районном бюджете Панфиловского района на 2011 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
Доходы