Сарқан аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 41-239 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 сәуірдегі N 46-273 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Сарқан ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 25 сәуірде N 2-17-103 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 03 қарашадағы № 43-222 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 03.11.2014 № 43-222 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4)-тармақшасына, 109-бабы 5-тармағына сәйкес Сарқан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарқан аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 41-239 шешіміне (2010 жылғы 31 желтоқсанында Сарқан аудандық әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2-17-94 нөмірмен тіркелген, 2011 жылғы 07 қаңтардағы N 2 "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған), Сарқан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 22 ақпандағы "Сарқан аудандық мәслихатының 22 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 41-239 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 44-265 (2011 жылғы 23 ақпанында Сарқан аудандық әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2-17-95 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 04 наурыздағы N 12 "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған), Сарқан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 18 наурыздағы "Сарқан аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 41-239 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 45-269 (2011 жылы 31 наурызында Сарқан аудандық әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2-17-100 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 15 сәуірдегі N 19 "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған) төмендегі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта төмендегі жолдар бойынша:
1) "Кірістер" жолында "2846972" саны "3013203" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"салықтық түсімдер" деген жолы бойынша "132640" саны "133140" санына ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер" деген жолы бойынша "344" саны "2844" санына ауыстырылсын;
"негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер" деген жолы бойынша "5970" саны "11970" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері" деген жолы бойынша "2708018" саны "2865249" санына ауыстырылсын.

О внесении изменении в решение Сарканского районного маслихата от 22 декабря 2010 года "О бюджете Сарканского района на 2011-2013 годы" N 41-239
Решение маслихата Сарканского района Алматинской области от 14 апреля 2011 года N 46-273. Зарегистрировано Управлением юстиции Сарканского района Департамента юстиции Алматинской области 25 апреля 2011 N 2-17-103. Утратило силу решением Сарканского районного маслихата Алматинской области от 03 ноября 2014 года № 43-222
Сноска. Утратило силу решением Сарканского районного маслихата Алматинской области от 03.11.2014 № 43-222.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пунктом 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, Сарканский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарканского районного маслихата от 22 декабря 2010 года "О бюджете Сарканского района на 2011-2013 годы" за  N 41-239 (зарегистрировано в Управлении юстиции Сарканского района в государственном Реестре нормативных правовых актов 31 декабря 2010 года за N 2-17-94, опубликовано в газете "Саркан" за N 2 от 07 января 2011 года), внесено изменение Сарканским районным маслихатом 22 февраля 2011 года в решение "Сарканского районного маслихата от 22 декабря 2010 года за N 44-265 "О бюджете Сарканского района на 2011-2013 годы" за N 41-239 (зарегистрировано в Управлении юстиции Сарканского района в государственном Реестре нормативных правовых актов 23 февраля 2011 года за N 2-17-95, опубликовано в газете "Саркан" за N 12 от 04 марта 2011 года); внесено изменение и дополнение Сарканским районным маслихатом 18 марта 2011 года за N 45-269 в решение "Сарканского районного маслихата от 22 декабря 2010 года за N 41-239 "О бюджете Сарканского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Управлении юстиции Сарканского района в государственном Реестре нормативных правовых актов 31 марта 2011 года за N 2-17-100, опубликовано в газете "Саркан" за N 19 от 15 апреля 2011 года) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "2846972" заменить на цифру "3013203", в том числе:
"налоговые поступления" цифру "132640" заменить на цифру "133140";
"неналоговые поступления" цифру "344" заменить на цифру "2844";
"доходы от операций с капиталом" цифру "5970" заменить на цифру "11970";
"поступление трансфертов" цифру "2708018" заменить на цифру "2865249".

2) "Шығындар" жолында "2883307" саны "3049538" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 6-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Көрсетілген шешімнің 18-қосымшасы осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
5. Көрсетілген шешімнің 19-қосымшасы осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
6. Көрсетілген шешімнің 20-қосымшасы осы шешімнің 5-қосымшасына сәйкес редакцияда баяндалсын.
7. Көрсетілген шешімнің 22-қосымшасы осы шешімнің 6-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
8. Көрсетілген шешімнің 12-қосымшасы осы шешімнің 7-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
9. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сарқан аудандық мәслихатының
кезектен тыс N 46-шы
сессиясының төрағасы                       Т. Доғаманов
Сарқан аудандық
мәслихат хатшысының м.а.                   М. Жәкенов
КЕЛІСІЛДІ:
Сарқан аудандық экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімінің бастығы              Аязбаев Талғат Тоқтасынұлы
14 сәуір 2011 жыл
Сарқан аудандық мәслихатының
2011 жылғы 14 сәуірдегі
"Сарқан ауданының 2011-2013 жылдарға
арналған бюджеті туралы "Сарқан
аудандық мәслихатының 2010 жылғы
22 желтоқсандағы N 41-239 шешіміне
өзгерістер енгізу туралы"
N 46-273 шешіміне бекітілген
1-қосымша
"Сарқан ауданының 2011-2013 жылдарға
аудандық мәслихатының 2010 жылғы
22 желтоқсандағы N 41-239
шешіміне бекітілген
1-қосымша
Сарқан ауданының 2011 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
А Т А У Ы
I.КІРІСТЕР

2) "Затраты" цифру "2883307" заменить на цифру "3049538".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Приложение 18 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению.
5. Приложение 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему решению.
6. Приложение 20 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 5 к настоящему решению.
7. Приложение 22 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 6 к настоящему решению.
8. Приложение 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 7 к настоящему решению.
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель внеочередной
46 сессии районного маслихата              Т. Догаманов
И.о Секретаря районного
маслихата                                  М. Жакенов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник Сарканского районного
отдела экономики, бюджетного
планирования и предпринимательства         Аязбаев Талгат Токтасынович
14 апреля 2011 года
Приложение 1
утвержденное решением маслихата
Сарканского района от 14 апреля
2011 года N 46-273 "О внесении
изменений в решение Сарканского
районного маслихата от 22 декабря
2010 года N 41-239 "Об районном
бюджете Сарканского района
на 2011-2013 годы"
Приложение 1
к решению маслихата Сарканского
района от 22 декабря 2010 года
N 41-239 "Об районном бюджете
Сарканского района на
2011-2013 годы"
Районный бюджет Сарканского района на 2011 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
831
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
831
Сарқан аудандық мәслихатының
2011 жылғы 14 сәуірдегі
"Сарқан ауданының 2011-2013 жылдарға
арналған бюджеті туралы "Сарқан
аудандық мәслихатының 2010 жылғы
22 желтоқсандағы N 41-239 шешіміне
өзгерістер енгізу туралы"
N 46-273 шешіміне бекітілген
2-қосымша
"Сарқан ауданының 2011-2013 жылдарға
аудандық мәслихатының 2010 жылғы
22 желтоқсандағы N 41-239
шешіміне бекітілген
6-қосымша
Мектепке дейінгі тәрбие беру ұйымдарына "Балапан" бағдарламасын
іске асыруға күрделі жөндеу мен материалдық -техникалық базасын
нығайтуға облыстық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы
трансферттер
Функционалдық топ
Сомасы
(мың теңге)
Кіші бағдарлама
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
А Т А У Ы
04
Білім беру
01
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
003
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
26110,0
Сарқан аудандық мәслихатының
2011 жылғы 14 сәуірдегі
"Сарқан ауданының 2011-2013 жылдарға
арналған бюджеті туралы "Сарқан
аудандық мәслихатының 2010 жылғы
22 желтоқсандағы N 41-239 шешіміне
өзгерістер енгізу туралы"
N 46-273 шешіміне бекітілген
3-қосымша
"Сарқан ауданының 2011-2013 жылдарға
аудандық мәслихатының 2010 жылғы
22 желтоқсандағы N 41-239
шешіміне бекітілген
18-қосымша
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысына
облыстық бюджеттен берілген нысаналы даму трансферттерінің
сомасы
Функционалдық топ
Сомасы
(мың теңге)
Кіші бағдарлама
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
А Т А У Ы
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
01
Тұрғын үй шаруашылығы
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы
34970,0
Сарқан аудандық мәслихатының
2011 жылғы 14 сәуірдегі
"Сарқан ауданының 2011-2013 жылдарға
арналған бюджеті туралы "Сарқан
аудандық мәслихатының 2010 жылғы
22 желтоқсандағы N 41-239 шешіміне
өзгерістер енгізу туралы "
N 46-273 шешіміне бекітілген
4-қосымша
"Сарқан ауданының 2011-2013 жылдарға
аудандық мәслихатының 2010 жылғы
22 желтоқсандағы N 41-239
шешіміне бекітілген
19-қосымша
Инженерлік коммуникациялық инфақұрылымды дамытуға және
жайластыруға облыстық бюджет есебінен берілген нысаналы даму
трансферттердің сомасы
Функционалдық топ
Сомасы
(мың теңге)
Кіші бағдарлама
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
А Т А У Ы
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
01
Тұрғын үй шаруашылығы

452
Отдел финансов района (города областного значения)
831
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
831
Приложение 2
утвержденное решением маслихата
Сарканского района от 14 апреля
2011 года N 46-273 "О внесении
изменений в решение Сарканского
районного маслихата от 22 декабря
2010 года N 41-239 "Об районном
бюджете Сарканского района
на 2011-2013 годы"
Приложение 6
к решению маслихата Сарканского
района от 22 декабря 2010 года
N 41-239 "Об районном бюджете
Сарканского района на
2011-2013 годы"
На реализацию программы "Балапан" дошкольным организациям
выделено из областного бюджета целевые текущие трансферты для
укрепления материально-технической базы и проведение
капитального ремонта детских садов
Функциональная группа
Сумма,
тыс.
тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
04
Образование
01
Дошкольное воспитание и обучение
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
003
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
26110,0
Приложение 3
утвержденное решением маслихата
Сарканского района от 14 апреля
2011 года N 46-273 "О внесении
изменений в решение Сарканского
районного маслихата от 22 декабря
2010 года N 41-239 "Об районном
бюджете Сарканского района
на 2011-2013 годы"
Приложение 18
к решению маслихата Сарканского
района от 22 декабря 2010 года
N 41-239 "Об районном бюджете
Сарканского района на
2011-2013 годы"
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета на
строительство жилья государственного коммунального жилищного
фонда
Функциональная группа
Сумма,
тыс.
тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
01
Жилищное хозяйство
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
003
Строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда
34970,0
Приложение 4
утвержденное решением маслихата
Сарканского района от 14 апреля
2011 года N 46-273 "О внесении
изменений в решение Сарканского
районного маслихата от 22 декабря
2010 года N 41-239 "Об районном
бюджете Сарканского района
на 2011-2013 годы"
Приложение 19
к решению маслихата Сарканского
района от 22 декабря 2010 года
N 41-239 "Об районном бюджете
Сарканского района на
2011-2013 годы"
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета на
развитие и обустройство инженерно-коммуникационной
инфраструктуры
Функциональная группа
Сумма,
тыс.
тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Подпрограмма
Наименование
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
01
Жилищное хозяйство

451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
4212,0
022
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
4212,0

451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
4212,0
022
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
4212,0