Сарқан аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 41-239 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 қазандағы N 51-301 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Сарқан ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 25 қазанда N 2-17-105 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 03 қарашадағы № 43-222 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 03.11.2014 № 43-222 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына сәйкес Сарқан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарқан аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 41-239 шешіміне (2010 жылғы 31 желтоқсанында Сарқан аудандық әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-17-94 нөмірімен тіркелген, 2011 жылы 7 қаңтардағы N 2 "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған), Сарқан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 22 ақпандағы N 44-265 "Сарқан аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 41-239 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (2011 жылғы 23 ақпанында Сарқан аудандық әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-17-95 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 4 наурыздағы N 12 "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған), Сарқан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 18 наурыздағы N 45-269 "Сарқан аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 41-239 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (2011 жылғы 31 наурызында Сарқан аудандық әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-17-100 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 5 сәуірдегі N 19 "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған), Сарқан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 сәуірдегі N 46-273 "Сарқан аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 41-239 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (2011 жылғы 25 сәуірде Сарқан аудандық әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-17-103 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 29 сәуірдегі N 21-22 "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған), Сарқан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 шілдедегі N 48-279 "Сарқан аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 41-239 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (2011 жылғы 28 шілдеде Сарқан аудандық әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-17-104 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 5 тамыздағы N 37 "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы төмендегі жолдар бойынша:

О внесении изменений в решение Сарканского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 41-239 "О бюджете Сарканского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Сарканского района Алматинской области от 20 октября 2011 года N 51-301. Зарегистрировано Управлением юстиции Сарканского района Департамента юстиции Алматинской области 25 октября 2011 N 2-17-105. Утратило силу решением Сарканского районного маслихата Алматинской области от 03 ноября 2014 года № 43-222
Сноска. Утратило силу решением Сарканского районного маслихата Алматинской области от 03.11.2014 № 43-222.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пунктом 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Сарканский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарканского районного маслихата от 22 декабря 2010 года "О бюджете Сарканского района на 2011-2013 годы" N 41-239 (зарегистрировано в Управлении юстиции Сарканского района в государственном Реестре нормативных правовых актов 31 декабря 2010 года N 2-17-94, опубликовано в газете "Саркан" за N 2 от 07 января 2011 года), внесено изменение Сарканским районным маслихатом 22 февраля 2011 года N 44-265 в решение "Сарканского районного маслихата от 22 декабря 2010 года "О бюджете Сарканского района на 2011-2013 годы" за N 41-239 (зарегистрировано в Управлении юстиции Сарканского района в государственном Реестре нормативных правовых актов 23 февраля 2011 года N 2-17-95, опубликовано в газете Саркан" N 12 от 04 марта 2011 года); внесено изменение и дополнение Сарканским районным маслихатом 18 марта 2011 года N 45-269 в решение "Сарканского районного маслихата от 22 декабря 2010 года за N 41-239 "О бюджете Сарканского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Управлении юстиции Сарканского района в государственном Реестре нормативных правовых актов 31 марта 2011 года за N 2-17-100, опубликовано в газете "Саркан" N 19 от 15 апреля 2011 года), внесено изменение Сарканским районным маслихатом 14 апреля 2011 года N 46-237 в решение "Сарканского районного маслихата от 22 декабря 2010 года за N 41-239 "О бюджете Сарканского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Управлении юстиции Сарканского района в государственном Реестре нормативных правовых актов 25 апреля 2011 года за N 2-17-103, опубликовано в газете "Саркан" за N 21-22 от 29 апреля 2011 года), внесено изменение Сарканским районным маслихатом 15 июля 2011 года N 48-279 в решение "Сарканского районного маслихата от 22 декабря 2010 года за N 41-239 "О бюджете Сарканского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Управлении юстиции Сарканского района в государственном Реестре нормативных правовых актов 28 июля 2011 года за N 2-17-104, опубликовано в газете "Саркан" за N 37 от 5 августа 2011 года) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

1) Кірістер жолында "3149727" саны "3496266" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"Трансферттердің түсімдері" "2970173" саны "3316712" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" жолында "3186061" саны "3532600" санына ауыстырылсын;
3) "Таза бюджеттік кредит беру" "27655" саны "30182" санына ауыстырылсын;
4) "Қарыздарды өтеу" "832" саны "664" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 6 қосымшасы осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Көрсетілген шешімнің 22 қосымшасы осы шешімнің 3 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
5. Көрсетілген шешімнің 18 қосымшасы осы шешімнің 4 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
6. Көрсетілген шешімнің 20 қосымшасы осы шешімнің 5 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
7. Көрсетілген шешімнің 9 қосымшасы осы шешімнің 6 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
8. Көрсетілген шешімнің 17 қосымшасы осы шешімнің 7 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
9. Көрсетілген шешімнің 16 қосымшасы осы шешімнің 8 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
10. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сарқан аудандық мәслихатының
кезектен тыс 51-ші
сессиясының төрағасы                       Ж. Құлахметова
Сарқан аудандық
мәслихатының хатшысы                       Ғ. Рахметқалиев
КЕЛІСІЛГЕН:
Сарқан аудандық экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімінің
бастығы                                    Т. Аязбаев
21 қазан 2011 жыл
Сарқан аудандық мәслихатының
2011 жылғы 20 қазандағы
"Сарқан ауданының 2011-2013
жылдарға арналған бюджеті туралы
"Сарқан аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
N 41-239 шешіміне өзгерістер
енгізу туралы"
N 51-301 шешіміне бекітілген
1-қосымша
"Сарқан ауданының 2011-2013 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы"
Сарқан аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
N 41-239 шешіміне бекітілген
1-қосымша
Сарқан ауданының 2011 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I.КІРІСТЕР

1) "Доходы" цифру "3149727" заменить на цифру "3496266", в том числе:
"Поступление трансфертов" цифру "2970173" заменить на цифру "3316712".
2) "Затраты" цифру "3186061" заменить на цифру "3532600";
3) "Чистые бюджетные кредитования" "27655" заменить на цифру "30182";
4) "Погашение кредита" цифру "832" заменить на цифру "664".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Приложение 22 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению.
5. Приложение 18 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему решению.
6. Приложение 20 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 5 к настоящему решению.
7. Приложение 9 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 6 к настоящему решению.
8. Приложение 17 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 7 к настоящему решению.
9. Приложение 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 8 к настоящему решению.
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель внеочередной
51 сессии районного маслихата              Кулахметова Ж.
Секретарь районного маслихата              Рахметкалиев Г.
СОГЛАСОВАНО:
Начальник Сарканского
районного отдела экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства                        Аязбаев Талгат Токтасынович
21 октября 2011 года
Приложение 1
утвержденное решением маслихата
Сарканского района от 20 октября
2011 года N 51-301 "О внесении
изменений в решение
Сарканского районного маслихата
от 22 декабря 2010 года
N 41-239 "Об районном
бюджете Сарканского района
на 2011-2013 годы"
Приложение 1
к решению маслихата Сарканского
района от 22 декабря 2010 года
N 41-239 "Об районном бюджете
Сарканского района на
2011-2013 годы"
Районный бюджет Сарканского района на 2011 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

008
Жергілікті атқарушы органның жоғары
тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
663
16
1
452
021
Жергiлiктi бюджеттен бөлінген
пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді
қайтару
1
Сарқан аудандық мәслихатының
2011 жылғы 20 қазандағы
"Сарқан ауданының 2011-2013
жылдарға арналған бюджеті туралы
"Сарқан аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
N 41-239 шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
N 51-301 шешімімен бекітілген
2-қосымша
"Сарқан ауданының 2011-2013 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы"
Сарқан аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
N 41-239 шешімімен бекітілген
6-қосымша
Мектепке дейінгі тәрбие беру ұйымдарына "Балапан" бағдарламасын
іске асыруға күрделі жөндеу мен материалдық-техникалық базасын
нығайтуға облыстық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы
трансферттер
Функционалдық топ
Сомасы
(мың
теңге)
Кіші бағдарлама
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
04
Білім беру
01
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
білім беру бөлімі
003
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының
қызметін қамтамасыз ету
69953,0
Сарқан аудандық мәслихатының
2011 жылғы 20 қазандағы
"Сарқан ауданының 2011-2013
жылдарға арналған бюджеті туралы
"Сарқан аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
N 41-239 шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
N 51-301 шешімімен бекітілген
3-қосымша
"Сарқан ауданының 2011-2013 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы"
Сарқан аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
N 41-239 шешімімен бекітілген
22-қосымша
Білім беру объектілерін дамытуға облыстық бюджет есебінен
берілген нысаналы даму трансферттердің сомасы
Функционалдық топ
Сомасы
(мың
теңге)
Кіші бағдарлама
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
04
Білім беру
09
Бiлiм беру саласындағы өзге де
қызметтер
466
Ауданның (облыстық маңызы бар
қаланың) сәулет, қала құрылысы және
құрылыс бөлімі
037
Білім беру объектілерін салу және
реконструкциялау
228758,0
Сарқан аудандық мәслихатының
2011 жылғы 20 қазандағы
"Сарқан ауданының 2011-2013
жылдарға арналған бюджеті туралы
"Сарқан аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
N 41-239 шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
N 51-301 шешімімен бекітілген
4-қосымша
"Сарқан ауданының 2011-2013 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы"
Сарқан аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
N 41-239 шешімімен бекітілген
18-қосымша
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысына
облыстық бюджеттен берілген нысаналы даму трансферттерінің
сомасы
Функционалдық топ
Сомасы
(мың теңге)
Кіші бағдарлама
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
01
Тұрғын үй шаруашылығы

008
Погашение долга местного исполнительного
органа перед вышестоящим бюджетом
663
021
Возврат неиспользованных бюджетных
кредитов, выданных из местного бюджета
1
Приложение 2
утвержденное решением маслихата
Сарканского района от 20 октября
2011 года N 51-301 "О внесении
изменений в решение
Сарканского районного маслихата
от 22 декабря 2010 года
N 41-239 "Об районном
бюджете Сарканского района
на 2011-2013 годы"
Приложение 6
к решению маслихата Сарканского
района от 22 декабря 2010 года
N 41-239 "Об районном бюджете
Сарканского района на
2011-2013 годы"
На реализацию программы "Балапан" дошкольным организациям
выделено из областного бюджета целевые текущие трансферты для
укрепления материально-технической базы и проведение
капитального ремонта детских садов
Функциональная группа
Сумма,
тыс.
тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
04
Образование
01
Дошкольное воспитание и обучение
471
Отдел образования, физической культуры и
спорта района (города областного значения)
003
Обеспечение деятельности организаций
дошкольного воспитания и обучения
69953,0
Приложение 3
утвержденное решением маслихата
Сарканского района от 20 октября
2011 года N 51-301 "О внесении
изменений в решение
Сарканского районного маслихата
от 22 декабря 2010 года
N 41-239 "Об районном
бюджете Сарканского района
на 2011-2013 годы"
Приложение 22
к решению маслихата Сарканского
района от 22 декабря 2010 года
N 41-239 "Об районном бюджете
Сарканского района на
2011-2013 годы"
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета на развитие объектов образования
Функциональная группа
Сумма,
тыс.
тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
04
Образование
09
Прочие услуги в области образования
466
Отдел архитектуры, градостроительства и
строительства района (города областного
значения)
037
Строительство и реконструкция объектов
образования
298758,0
Приложение 4
утвержденное решением маслихата
Сарканского района от 20 октября
2011 года N 51-301 "О внесении
изменений в решение
Сарканского районного маслихата
от 22 декабря 2010 года
N 41-239 "Об районном
бюджете Сарканского района
на 2011-2013 годы"
Приложение 18
к решению маслихата Сарканского
района от 22 декабря 2010 года
N 41-239 "Об районном бюджете
Сарканского района на
2011-2013 годы"
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета на
развитие государственного жилищного строительства
Функциональная группа
Сумма,
тыс.
тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Подпрограмма
Наименование
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
01
Жилищное хозяйство

466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй
қорының тұрғын үй құрылысы
32978,0
Сарқан аудандық мәслихатының
2011 жылғы 20 қазандағы
"Сарқан ауданының 2011-2013
жылдарға арналған бюджеті туралы
"Сарқан аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
N 41-239 шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
N 51-301 шешімімен бекітілген
5-қосымша
"Сарқан ауданының 2011-2013 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы"
Сарқан аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
N 41-239 шешімімен бекітілген
20-қосымша
Сумен қамтамасыз ету объектілерін дамытуға облыстық бюджет
есебінен берілген нысаналы даму трансферттер
Функционалдық топ
Сомасы
(мың
теңге)
Кіші бағдарлама
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
02
Коммуналдық шаруашылық
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық,
жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары
бөлімі
029
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
430371,0
Сарқан аудандық мәслихатының
2011 жылғы 20 қазандағы
"Сарқан ауданының 2011-2013
жылдарға арналған бюджеті туралы
"Сарқан аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
N 41-239 шешіміне өзгерістеренгізу туралы"
N 51-301 шешімімен бекітілген
6-қосымша
"Сарқан ауданының 2011-2013 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы"
Сарқан аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
N 41-239 шешімімен бекітілген
9-қосымша
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз
қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай
сайынғы ақшалай қаражат төлемдері республикалық бюджеттен
берілген ағымдағы нысаналы трансферттер
Функционалдық топ
Сомасы
(мың
теңге)
Кіші бағдарлама
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
04
Білім беру
09
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
білім беру бөлімі
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және
ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы
(балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына
ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
32141,0
Сарқан аудандық мәслихатының
2011 жылғы 20 қазандағы
"Сарқан ауданының 2011-2013
жылдарға арналған бюджеті туралы
"Сарқан аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
N 41-239 шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
N 51-301 шешімімен бекітілген
7-қосымша
"Сарқан ауданының 2011-2013 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы"
Сарқан аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
N 41-239 шешімімен бекітілген
17-қосымша
2011 жылға арналған ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік сала
мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
берілетін бюджеттік кредиттер
Функционалдық топ
Сомасы
(мың
теңге)
Кіші бағдарлама
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы,
ерекше қорғалатын табиғи аумақтар,
қоршаған ортаны және жануарлар
дүниесін қорғау, жер қатынастары
01
Ауыл шаруашылығы

466
Отдел архитектуры, градостроительства и
строительства района (города областного
значения)
003
Развитие и обустройство
инженерно-коммуникационной
инфраструктуры
32978,0
Приложение 5
утвержденное решением маслихата
Сарканского района от 20 октября
2011 года N 51-301 "О внесении
изменений в решение
Сарканского районного маслихата
от 22 декабря 2010 года
N 41-239 "Об районном
бюджете Сарканского района
на 2011-2013 годы"
Приложение 20
к решению маслихата Сарканского
района от 22 декабря 2010 года
N 41-239 "Об районном бюджете
Сарканского района на
2011-2013 годы"
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета на
развитие системы водоснабжения
Функциональная группа
Сумма,
тыс.
тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
02
Коммунальное хозяйство
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
029
Развитие системы водоснабжения
409631,0
Приложение 6
утвержденное решением маслихата
Сарканского района от 20 октября
2011 года N 51-301 "О внесении
изменений в решение
Сарканского районного маслихата
от 22 декабря 2010 года
N 41-239 "Об районном
бюджете Сарканского района
на 2011-2013 годы"
Приложение 9
к решению маслихата Сарканского
района от 22 декабря 2010 года
N 41-239 "Об районном бюджете
Сарканского района на
2011-2013 годы"
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на
ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на
содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей),
оставшегося без попечения родителей
Функциональная группа
Сумма,
тыс.
тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
04
Образование
09
Прочие услуги в области образования
471
Отдел образования, физической культуры и
спорта района (города областного значения)
020
Ежемесячные выплаты денежных средств
опекунам (попечителям) на содержание
ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка
(детей), оставшегося без попечения
родителей
69953,0
Приложение 7
утвержденное решением маслихата
Сарканского района от 20 октября
2011 года N 51-301 "О внесении
изменений в решение
Сарканского районного маслихата
от 22 декабря 2010 года
N 41-239 "Об районном
бюджете Сарканского района
на 2011-2013 годы"
Приложение 17
к решению маслихата Сарканского
района от 22 декабря 2010 года
N 41-239 "Об районном бюджете
Сарканского района на
2011-2013 годы"
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки
специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов на
2011 год
Функциональная группа
Сумма,
тыс.
тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
10
Сельское, водное, лесное, рыбное
хозяйство, особо охраняемые природные
территории, охрана окружающей среды и
животного мира, земельные отношения
01
Сельское хозяйство