Сарқан ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы
Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы N 53-309 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Сарқан ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 27 желтоқсанда N 2-17-107 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 қазандағы № 41-215 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 10.10.2014 № 41-215 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1–тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Сарқан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет тиесінше 123-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2012 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) Кірістер – 4157033 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 160486 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 10500 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 13000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 3939984 мың теңге;
субвенциялар - 2234629 мың теңге.
2) Шығындар – 4199292 мың теңге.
3) Таза бюджеттік кредит беру – 41767 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 44504 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 2737 мың теңге.
4) Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге.
5) Бюджет тапшылығы (профицит) – -84026 мың теңге;
6) Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 84026 мың теңге, оның ішінде:
қарыздарды өтеу - 2737 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2012.02.17 N 2-9 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.04.13 N 4-20 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.06.08 N 6-33 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.09.06 N 9-59 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.11.05 N 10-62 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.12.05 N 11-67 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
2. Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін ауданның жергілікті атқарушы органының төтенше резерві 2856 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2012 жылға арналған аудандық бюджеттің орындалу барысында секвестрге жатпайтын бюджеттік бағдарлама тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

О районном бюджете Сарканского района на 2012-2014 годы
Решение маслихата Сарканского района Алматинской области от 21 декабря 2011 года N 53-309. Зарегистрировано Управлением юстиции Сарканского района Департамента юстиции Алматинской области 27 декабря 2011 года N 2-17-107. Утратило силу решением Сарканского районного маслихата Алматинской области от 10 октября 2014 года № 41-215
Сноска. Утратило силу решением Сарканского районного маслихата Алматинской области от 10.10.2014 № 41-215.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 9 главы 2 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Сарканский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) Доходы – 4157033 тысячи тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 160486 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10500 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 13000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3939984 тысячи тенге;
субвенции – 2234629 тысяч тенге.
2) затраты – 4199292 тысяч тенге.
3) чистое бюджетное кредитование – 41767 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 44504 тысяч тенге;
погашение займов – 2737 тысяч тенге.
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге.
5) дефицит (профицит) бюджета – -84026 тысяч тенге.
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 84026 тысяч тенге, в том числе:
погашение займов - 2737 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Сарканского района Алматинской области от 17.02.2012 N 2-9 (вводится в действие с 01.01.2012); от 13.04.2012 N 4-20 (вводится в действие с 01.01.2012); от 08.06.2012 N 6-33 (вводится в действие с 01.01.2012); от 06.09.2012 N 9-59 (вводится в действие с 01.01.2012); от 05.11.2012 N 10-62 (вводится в действие с 01.01.2012); от 05.12.2012 N 11-67 (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) на 2012 год в сумме 2856 тысячи тенге.
3. Утвердить перечень районных бюджетных программ не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2012 год согласно приложению 4.

4. 2012 жылға арналған аудандық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сарқан аудандық мәслихатының
кезекті 53 сессиясының
төрағасы:                                  Ш. Асқарғалиева
Сарқан аудандық
мәслихатының хатшысы:                      Ғ. Рахметқалиев
КЕЛІСІЛГЕН:
Сарқан аудандық экономика,
бюджеттік жоспарлау және кәсіпкерлік
бөлімінің бастығы                          Т. Аязбаев
21 желтоқсан 2011 жыл

4. Утвердить перечень бюджетных программ развития района согласно приложению 5.
5. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2012 года.
Председатель очередной
53 сессии районного
маслихата                                  Аскаргалиева Ш.
Секретарь районного
маслихата                                  Рахметкалиев Г.
СОГЛАСОВАНО:
Начальник Сарканского
районного отдела экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства                        Аязбаев Талгат Токтасынович
21 декабря 2011 года
Приложение 1
к решению маслихата Сарканского
района от 21 декабря 2011 года
N 53-309 "Об районном бюджете
Сарканского района на