Сарқан ауданының жер учаскелерi үшiн төлемақының базалық ставкаларын түзету коэффициенттерi мен елдi мекендердегi аймақтардың шекараларын бекiту туралы
Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 29 желтоқсандағы N 54-318 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Сарқан ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 13 қаңтарда N 2-17-108 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 11 сәуірдегі № 36-158 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 11.04.2018 № 36-158 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы "Жер Кодексiнiң" 11-бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына сәйкес, Сарқан аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарқан ауданының жер учаскелерi үшiн төлемақының базалық ставкаларын түзету коэффициенттерi мен елдi мекендердегi аймақтардың шекаралары 1 және 2-қосымшаларға сәйкес бекiтiлсiн.
2. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен сәтінен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сарқан аудандық мәслихатының
кезектен тыс N 54-ші
сессиясының төрағасы К. Тажиева
Сарқан аудандық
мәслихатының хатшысы Ғ. Рахметқалиев
КЕЛІСІЛДІ:
"Сарқан ауданының жер
қатынастары" мемлекеттік
мекемесінің бастығы Бокушбаев Рысбек Адилбекович
КЕЛІСІЛДІ:
Сарқан ауданы бойынша
салық басқармасының бастығы Ахметжанов Мырзахара Жунисович
Сарқан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы "Сарқан ауданының жер учаскелерi үшiн төлемақының базалық ставкаларын түзету коэффициенттерi мен аймақтардың шекараларын бекiту туралы" N 54-318 шешiмiне 1-қосымша
N п/п
Кадастрлық кварталдың нөмірі
Аймақтық нөмірі
Түзету коэффициентер
1

Об утверждении территориальных границ зонирования и поправочных коэффициентов базовых ставок платы за земельные участки Сарканского района
Решение маслихата Сарканского района Алматинской области от 29 декабря 2011 года N 54-318. Зарегистрировано Управлением юстиции Сарканского района Департамента юстиции Алматинской области 13 января 2012 года N 2-17-108. Утратило силу решением Сарканского районного маслихата Алматинской области от 11 апреля 2018 года № 36-158
Сноска. Утратило силу решением Сарканского районного маслихата Алматинской области 11.04.2018 № 36-158 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 11 "Земельного Кодекса" Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Сарканский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить территориальные границы зонирования и поправочные коэффициенты базовых ставок платы за земельные участки Сарканского района согласно приложениям 1 и 2.
2. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
54 сессии районного маслихата Тажиева К.
Секретарь
районного маслихата Рахметкалиев Г.
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел земельных
отношении Сарканского района" Бокушбаев Рысбек Адильбекович
СОГЛАСОВАНО:
Начальник налогового комитета
по Сарканскому району Ахметжанов Мырзахара Жунисович
29 декабря 2011 года Приложение 1 к решению Сарканского районного маслихата "Об утверждении территориальных границ зонирования и поправочных коэффициентов базовых ставок платы за земельные участки Сарканского района" от29 декабря 2011 года N 54-318
N п/п
Номер кадастрового квартала
Номер зоны
Поправочный коэффициент
1