2010 жылғы 23 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 41-232 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 22 ақпандағы N 43-252 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Талғар ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 28 ақпанда N 2-18-124 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 сәуірдегі № 4-27 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 13.04.2012 № 4-27 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағына сәйкес, Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Талғар ауданының 2011-2013 жылғы аудандық бюджеті туралы", 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 41-232 шешіміне (2010 жылғы 31 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2-18-121 тіркеу нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 13 қаңтардағы "Талғар" газетінің N 04-05 (3931-3932) санында жарияланған) шешіміне мынандай өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтағы:
"Түсімдер" жолындағы "5861580" саны "6009249" санына;
"Шығындар" жолындағы "5861580" саны "6109528" санына өзгертілсін;
5-тармақтағы:
"атқару органдары мен жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметке" жолындағы "245862" саны "253962" санына;
"білім беру мекемелеріне" жолындағы "4477386" саны "4711521" санына;
"әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыруға" жолындағы "172496" саны "180996" санына;
"тұрғын үй коммуналдық шаруашылығына" жолындағы "351296" саны "365796" санына;
"ауыл шаруашылығына" жолындағы "117997" саны "84707" санына;
"көлік және коммуникация" жолындағы "213225" саны "229225" санына өзгертілсін.
"Трансферттер түсімі" жолымен "716" саны қосылсын;
"Қарыздарды өтеу" жолымен "81613" саны қосылсын;
"Қарыздар түсімі" жолымен "32388" саны қосылсын;
"Бюджет қаражаттарының қолданылатын қалдықтары" жолымен "181179" саны қосылсын.
2. Көрсетілген шешімінің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Түргенбаев Қ.Ә.
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    Ыдралиева Р.М.
КЕЛІСІЛДІ:
Аудандық экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімінің бастығы              Сафин Асанғали Ануарұлы
22 ақпан 2011 жыл
Талғар аудандық мәслихатының
2011 жылғы 22 ақпандағы
"2010 жылғы 23 желтоқсандағы
"Талғар ауданының 2011-2013
жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" N 41-232
шешіміне өзгерістер мен
толықтырулар енгізу туралы"
N 43-252 шешіміне
1 қосымша
Талғар аудандық мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
"Талғар ауданының 2011-2013
жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" N 41-232
шешіміне бекітілген
1 қосымша
Санаты
мың
теңге
Ішкі функция
Сыныбы
А Т А У Ы
1. Кiрiстер

О внесении изменений и дополнений в решение от 23 декабря 2010 года N 41-232 "О районном бюджете Талгарского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Талгарского районного маслихата Алматинской области от 22 февраля 2011 года N 43-252. Зарегистрировано Управлением юстиции Талгарского района Департамента юстиции Алматинской области 28 февраля 2011 года 2-18-124. Утратило силу решением Талгарского районного маслихата Алматинской области от 13 апреля 2012 года № 4-27
Сноска. Утратило силу решением Талгарского районного маслихата Алматинской области от 13.04.2012 № 4-27.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении" Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В решение Талгарского районного маслихата от 23 декабря 2010 г. " О районном бюджете Талгарского района на 2011-2013 годы" N 41-232 (зарегистрированный в государственном реестре нормативных правовых актов N 2-18-121 от 31 декабря 2010 года, опубликованного в газете "Талгар" N 04-05 (3931-3932) от 13 января 2011 года), внести следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в строке "Доходы" цифры "5861580" заменить цифрами "6009249";
в строке "Расходы" цифры "5861580" заменить цифрами "6109528".
в пункте 5:
в строке "исполнительные органы и государственные услуги общего характера" цифры "245862" заменить цифрами "253962";
в строке "общеобразовательные учреждения" цифры "4477386" заменить цифрами "4711521";
в строке "социальная помощь и социальное обеспечение" цифры "172496" заменить цифрами "180996";
в строке "жилищно-коммунальное хозяйство" цифры "351296" заменить цифрами "365796";
в строке "сельское хозяйство" цифры "117997" заменить цифрами "84707";
в строке "транспорт и коммуникация" цифры "213225" заменить цифрами "229225";
дополнить строкой "поступление трансфертов" с цифрами "716";
дополнить строкой "погашение займов" с цифрами "81613";
дополнить строкой "поступление займов" с цифрами "32388";
дополнить строкой "используемые остатки бюджетных средств" с цифрами "181179".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессий
районного маслихата                        К.А. Тургенбаев
Секретарь районного
маслихата                                  Р.М. Идралиева
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства
Талгарского района                         Сафин Асангали Ануарович
22 февраля 2011 года
Приложение 1
утвержденное решением маслихата
Талгарского района от 22 февраля
2011 года N 43-252 "О внесении
изменений и дополнений в решение
Талгарского районного маслихата
от 23 декабря 2010 года N 41-232
"О районном бюджете Талгарского
района на 2011-2013 годы
Приложение 1
к решению маслихата Талгарского
района от 23 декабря 2010 года
N 41-232 "О районном бюджете
Талгарского района на
2011-2013 годы"
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Доходы