2010 жылғы 23 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 41-232 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 шілдедегі N 49-286 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Талғар ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 28 шілдеде N 2-18-131 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 сәуірдегі № 4-27 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 13.04.2012 № 4-27 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4)тармақшасына4-тармағына, 109-бабының 5-тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Талғар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2011-2013 жылғы аудандық бюджеті туралы" N 41-232 (2010 жылғы 31 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-18-121 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 13 қаңтардағы "Талғар" газетінің N 04-05 (3931-3932) санында жарияланған), Талғар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 22 ақпандағы "2010 жылғы 23 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 41-232 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 43-252 (2011 жылғы 28 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-18-124 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 19 наурыздағы "Талғар" газетінің N 14 (3941) санында жарияланған), Талғар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 18 наурыздағы "2010 жылғы 23 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 41-232 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 44-259 (2011 жылғы 1 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-18-125 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 9 сәуірдегі "Талғар" газетінің N 16 (3943) санында жарияланған), Талғар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 сәуірдегі "2010 жылғы 23 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 41-232 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 46-268 (2011 жылғы 25 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-18-127 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 7 мамырдағы "Талғар" газетінің N 20-21 (3947-3948) санында жарияланған), шешіміне мынандай өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:

О внесении изменений в решение от 23 декабря 2010 года N 41-232 "О районном бюджете Талгарского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Талгарского района Алматинской области от 15 июля 2011 года N 49-286. Зарегистрировано Управлением юстиции Талгарского района Департамента юстиции Алматинской области 28 июля 2011 года 2-18-131. Утратило силу решением Талгарского районного маслихата Алматинской области от 13 апреля 2012 года № 4-27
Сноска. Утратило силу решением Талгарского районного маслихата Алматинской области от 13.04.2012 № 4-27.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4 пунктом 2 статьи 106, с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, и подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талгарского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 41-232 "О районном бюджете Талгарского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 31 декабря 2010 года за N 2-18-121, опубликовано в газете "Талгар" 13 января 2011 года N 04-05 (3931-3932), в решение Талгарского районного маслихата от 22 февраля 2011 года N 43-252 "О внесении изменений и дополнений в решение от 23 декабря 2010 года N 41-232 "О районном бюджете Талгарского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 28 февраля 2011 года, за N 2-18-124 опубликовано в газете "Талгар" от 19 марта 2011 года N 14 (3941), в решение Талгарского районного маслихата от 18 марта 2011 года N 44-259 "О внесении изменений в решение от 23 декабря 2010 года N 41-232 "О районном бюджете Талгарского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 1 апреля 2011 года N 2-18-125, опубликовано в газете "Талгар" от 9 апреля 2011 года N 16 (3943), в решение Талгарского районного маслихата от 14 апреля 2011 года N 46-268 "О внесении изменений в решение от 23 декабря 2010 года N 41-232 "О районном бюджете Талгарского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 25 апреля 2011 года N 2-18-127, опубликовано в газете "Талгар" от 7 мая 2011 года N 20-21 (3947-3948) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:

"Кірістер" жолындағы "6163376" саны "6413837" санына;
"Шығындар" жолындағы "6282689" саны "6528149" санына.
5-тармақта:
"атқару органдары мен жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметке" жолындағы "256955" саны "262371" санына;
"білім беру мекемелеріне" жолындағы "4779596" саны "4828807" санына.
5 тармақтағы "білім беру мекемелеріне" жолындағы "4779596" саны "4828807" санына келесі мазмұндағы жолымен толықтырылсын:
"денсаулық сақтау" "100000" санымен.
"әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыруға" жолындағы "185666" саны "199717" санына;
"тұрғын үй коммуналдық шаруашылық" жолындағы "379796" саны "403774" санына;
"мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк" жолындағы "287468" саны "282664" санына;
"ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" жолындағы "89512" саны "88383" санына;
"көлік және коммуникация" жолындағы "229225" саны "289225" санына;
"басқаларға" жолындағы "37499" саны "37118" санына;
"Қарыздар түсімі" жолымен "37388" саны "32388" санына;
"қарыздарды өтеу" жолындағы "69161" саны "69162" санына.
2. Көрсетілген шешімінің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің бірінші орынбасары Б.Абдулдаевқа жүктелсін.
4. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Боранбаева М.Н.
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    Махатов Қ.Қ.
КЕЛІСІЛДІ:
Аудандық экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімінің бастығы              Сафин Асанғали Ануарұлы
15 шілде 2011 жыл
Талғар аудандық мәслихатының
2011 жылғы 14 сәуірдегі
"2010 жылғы 23 желтоқсандағы
"Талғар ауданының 2011-2013
жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" N 41-232
шешіміне өзгерістер мен
толықтырулар енгізу туралы"
N 46-268 шешіміне
1-қосымша
Талғар аудандық мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
"Талғар ауданының 2011-2013
жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" N 41-232
шешіміне бекітілген
1-қосымша
Санаты
мың
теңге
Ішкі функция
Сыныбы
А Т А У Ы
1. Кiрiстер

в строке "Доходы" цифры "6163376" заменить цифрами "6413837";
в строке "Расходы" цифры "6282689" заменить цифрами "6528149".
в пункте 5:
в строке "исполнительные органы и государственные услуги общего характера" цифры "256955" заменить цифрами "262371";
в строке "общеобразовательные учреждения" цифры "4779596" заменить цифрами "4828807".
в пункте 5 в строке "общеобразовательные учреждения" цифры "4779596" заменить цифрами "4828807" и дополнить строкой следующего содержания:
"здравоохранение" с цифрами "100000".
в строке "социальная помощь и социальное обеспечение" цифры "185666" заменить цифрами "199717";
в строке ""жилищно-коммунальное хозяйство" цифры "379796" заменить цифрами "403774";
в строке "культура, спорт и информационное пространство" цифры "287468" заменить цифрами "282664";
в строке "сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" цифры "89512" заменить цифрами "88383";
в строке "транспорт и коммуникации" цифры "229225" заменить цифрами "289225";
в строке "прочие" цифры "37499" заменить цифрами "37118";
в строке "поступление займов" цифры "37388" заменить цифрами "32388";
в строке " погашение займов" цифры "69161" заменить цифрами "69162".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на первого заместителя акима района Б.Абдулдаеву.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        М.Н. Боранбаев
И.О секретарь районного
маслихата                                  К.К. Махатов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства
Талгарского района                         Сафин Асангали Ануарович
15 июля 2011 года
Приложение 1
утвержденное решением маслихата
Талгарского района от 15 июля
2011 года N 49-286 "О внесении
изменений и дополнений в решение
Талгарского районного маслихата
от 23 декабря 2010 года
N 41-232 "О районном
бюджете Талгарского района
на 2011-2013 годы
Приложение 1
к решению маслихата Талгарского
района от 23 декабря 2010 года
N 41-232 "О районном бюджете
Талгарского района на
2011-2013 годы"
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

162512
013
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
2210
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
236
015
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
160066
3
Ақпараттық кеңістік
26201
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат,мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
26201
005
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
6797
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
16907
008
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
2497
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
8590
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат,мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
8590
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7734
004
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
856
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
88383
1
Ауыл шаруашылығы
21896
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
16744
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13070
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
810
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1840
011
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
1024
476
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика, бюджеттік жоспарлау және кәсіпкерлік бөлімі
5152
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
5152
6
Жер қатынастары
14858
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
14858
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6737
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
8121
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
51629
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
51629
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу

162512
013
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
2210
014
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
236
015
Подготовка и участие членов  сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
160066
3
Информационное пространство
26201
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
26201
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
6797
007
Функционирование районных (городских) библиотек
16907
008
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
2497
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
8590
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
8590
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры
7734
004
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
856
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
88383
1
Сельское хозяйство
21896
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
16744
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
13070
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
810
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
1840
011
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
1024
476
Отдел экономики, бюджетного планирования и предпринимательства района (города областного значения)
5152
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета
5152
6
Земельные отношения
14857
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
14857
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6737
004
Организация работ по зонированию земель
8121
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
51629
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
51629
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий