Талғар ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы N 53-316 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Талғар ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 28 желтоқсанда N 2-18-136 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 13 мамырдағы N 17-89 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 13.05.2013 N 17-89 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға төмендегі көлемде бекітілсін:
1) кірістер 8875809 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1281770 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 123030 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер бойынша – 570136 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 6822873 мың теңге, соның ішінде:
субвенциялар – 2175686 мың теңге.
2) шығындар - 9329824 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредит беру – 46351 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 48540 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2189 мың теңге.
4) қаржылық операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге.
5) бюджет тапшылығы (профициті)- 46351 мың теңге.
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 46351 мың теңге.
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 447278 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2012.02.20 N 2-13 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.04.13 N 4-23 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.06.08 N 5-29 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.09.06 N 8-46 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.11.06 N 10-55 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.12.06 N 11-61 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
2. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2012 жылға арналған резерві 9317 мың теңге сомада бекітілсін.
4. 2012 жылға арналған аудан бюджетінің даму бағдарламаларының тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

О районном бюджете Талгарского района на 2012-2014 годы
Решение маслихата Талгарского района Алматинской области от 21 декабря 2011 года N 53-316. Зарегистрировано Управлением юстиции Талгарского района Департамента юстиции Алматинской области 28 декабря 2011 года 2-18-136. Утратило силу решением маслихата Талгарского района Алматинской области от 13 мая 2013 года N 17-89
Сноска. Утратило силу решением маслихата Талгарского района Алматинской области от 13.05.2013 N 17-89.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы, согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы - 8875809 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1281770 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 123030 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 570136 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6822873 тысяч тенге;
субвенции – 2175686 тысяч тенге.
2) затраты – 9329824 тысяч тенге.
3) чистое бюджетное кредитование - 46351 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 48540 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2189 тысяч тенге.
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге.
5) дефицит (профицит) бюджета – -46351 тысяч тенге.
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 46531 тысяч тенге.
используемые остатки бюджетных средств – 447278 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Талгарского района Алматинской области от 17.02.2012 N 2-1 (вводится в действие с 01.01.2012); от 13.04.2012 N 4-23 (вводится в действие с 01.01.2012); от 08.06.2012 N 5-29 (вводится в действие с 01.01.2012); от 06.09.2012 N 8-46 (вводится в действие с 01.01.2012); от 06.11.2012 N 10-55 (вводится в действие с 01.01.2012); от 06.12.2012 N 11-61 (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2012 год в сумме - 9317 тысяч тенге.
4. Утвердить перечень бюджета развития на 2012 год, согласно приложению 4.

5. 2012 жылға арналған аудандық бюджетті орындау процесіне секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалар тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Мырзатаев М.Ж.
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    Ыдралиева Р. М
Келісілді:
Аудандық экономика, бюджеттік
жоспарлау және кәсіпкерлік
бөлімінің бастығы                          Сафин Асанғали Әнуарұлы
21 желтоқсан 2011 жыл
Талғар аудандық мәслихатының
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
"Талғар ауданының 2012-2014
жылдарға арналған аудандық

5. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2012 год, согласно приложению 5.
6. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
районного маслихата
М.Ж. Мырзатаев
Секретарь районного
маслихата
Р.М. Идралиева
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства
Сафин Асангали Ануарович
Приложение 1
к решению маслихата Талгарского
района от 21 декабря 2011 года