Қызыл-Қайрат ауылындағы Новая көшесінің атауын өзгерту туралы
Алматы облысы Талғар ауданы Алатау ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 15 сәуірдегі N 71 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Талғар ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 10 мамырда N 2-18-129 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14–бабының 4-тармақшасына сәйкес және Талғар аудандық ономастика кеңесінің келісімі мен тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Алатау ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызыл-Қайрат ауылындағы Новая көшесінің атауы Ахият Хамитов көшесі атауына өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды ауылдық округ әкімінің орынбасары Б.Т. Атейбековке жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Ауылдық округі әкімі                       С.З. Изиев

О переименовании улицы Новая в селе Кызыл-Кайрат
Решение акима Алатауского сельского округа Талгарского района Алматинской области от 15 апреля 2011 года N 71. Зарегистрировано Управлением юстиции Талгарского района Департамента юстиции Алматинской области 10 мая 2011 года N 2-18-129
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 08 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" по согласованию с Талгарским районным советом ономастики и с учетом мнения населения, Аким Алатауского сельского округа РЕШИЛ:
1. Улицу Новая в селе Кызыл-Кайрат переименовать на улицу Ахията Хамитова.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима сельского округа Б.Т. Атейбекова.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа                      С.З. Изиев