2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 43-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2011 жылғы 30 наурыздағы N 47-1 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Ұйғыр ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 14 сәуірде N 2-19-114 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы N 55-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2011.12.21 N 55-7 Шешімімен
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
2008 жылғы 04 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының "Бюджет Кодексінің" 106-бабының 12-тармақтарына, 109-бабының 1-тармағына, 111-бабының 3-тармағының 3-тармақшасына және Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1-тармақшасына сәйкес Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұйғыр аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 43-1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылы 10 қаңтарда 2-19-111 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 22 қаңтарда "Іле шұғыласы"-"Или Вадиси" газетінің N 3 (995) нөмірінде жарияланған), 2011 жылы 21 ақпанда 2-19-113 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 08 наурызда "Іле шұғыласы"-"Или Вадиси" газетінің N 9 (1001) нөмірінде жарияланған) шешіміне мынандай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы:
Кірістер жолындағы 3825176 саны 3904860 санына, оның ішінде:
трансферттердің түсімдері жолындағы 3275825 саны 3355509 санына, оның ішінде:
мемлекеттік басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер жолындағы 3275825 саны 3355509 санына;
облыстық бюджеттен түсетін трансферттер жолындағы 3275825 саны 3355509 санына; оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер жолындағы 300221 саны 330183 санына;
нысаналы даму трансферттері жолындағы 532166 саны 581888 санына.
2-тармағындағы:
Шығындар жолындағы 3901598 саны 3983835 санына, оның ішінде:
аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер жолындағы 13086 саны 13091 санына;
мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары жолындағы 100 саны 95 санына;
аудандық бюджетті орындау және коммуналдық меншікті (облыстық маңызы бар қала) саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер жолындағы 9419 саны 9519 санына;

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 22 декабре 2010 года N 43-1 "О бюджете Уйгурского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Уйгурского района Алматинской области от 30 марта 2011 года N 47-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Уйгурского района Департамента юстиции Алматинской области 14 апреля 2011 года N 2-19-114. Утратило силу - Решением маслихата Уйгурского района Алматинской области от 21 декабря 2011 года N 55-7
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата Уйгурского района Алматинской области от 21.12.2011 N 55-7
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктами 1 и 2 статьи 106, пунктом 1 статьи 109 и с подпунктом 3 пункта 3 статьи 111 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 43-1 "О бюджете Уйгурского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в управлении юстиции Уйгурского района в Государственном реестре нормативных правовых актов 10 января 2011 года за N 2-19-111, опубликовано в газете "Іле шұғыласы" - "Или Вадиси" N 3 (995) от 22 января 2011 года), зарегистрировано в управлении юстиции Уйгурского района в Государственном реестре нормативных правовых актов 25 февраля 2011 года за N 2-19-112, опубликовано в газете "Іле шұғыласы" - "Или Вадиси" N 9 (1001) от 08 марта 2011 года) следующие изменения и дополнения:
по 1 пункту:
"доходы" цифру 3825176 заменить на цифру 3904860; в том числе:
поступления официальных трансфертов цифру 3275825 заменить на цифру 3355509, в том числе:
трансферты в вышестоящие государственные органы цифру 3275825 заменить на 3355509;
трансферты из областного бюджета цифру 33275825 заменить на цифру 3395065, в том числе:
целевые текущие трансферты" цифру 300221 заменить на цифру 330183;
целевые трансферты на развитие цифру 532166 заменить на цифру 581888.
По 2 пункту:
"расходы" цифру 3901598 заменить на цифру 3983835; в том числе:
услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения) цифру 13086 заменить на цифру 13091;
капитальные расходы государственных органов цифру 100 заменить на цифру 95;
услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения) цифру 9419 заменить на цифру 9519;

мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары жолындағы 200 саны 100 санына;
білім беру жолындағы 2441929 саны 2461232 санына, оның ішінде:
мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту жолындағы 30711 саны 49363 санына; оның ішінде:
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайту, республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жолы енгізіліп 18652 саны қарастырылсын;
Бастауыш,негізгі орта және жалпы орта білім беру жолындағы 2189724 саны 2190375 санына, оның ішінде:
жалпы білім беру жолындағы 2186255 саны 2186906 санына;
әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру жолындағы 245287 саны 245859 санына, оның ішінде:
әлеуметтiк көмек жолындағы 228119 саны 228191 санына;оның ішінде:
ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі жолындағы 228119 саны 228191 санына, оның ішінде:
еңбекпен қамту бағдарламасы жолындағы 32793 саны 33365 санына, оның ішінде:
жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушылар мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуге республикалық бюджеттен трансферттер есебінен жолы енгізіліп 572 саны қарастырылсын;
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету жолындағы 6050 саны 5550 санына;
әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер жолындағы 17168 саны 17668 санына, оның ішінде:
ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі жолындағы 17168 саны 17668 санына, оның ішінде:
жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер жолындағы 14453 саны 14853 санына;
мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары жолындағы 200 саны 300 санына;
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық жолындағы 519348 саны 569070 санына, оның ішінде:
тұрғын үй шаруашылығы жолындағы 81277 саны 130999 санына;
оның ішінде:
аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет қала құрылысы және құрылыс бөлімі жолындағы 81277 саны 130999 санына; оның ішінде:
инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру жолындағы 25111 саны 74833 санына, оның ішінде:
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен жолы енгізіліп 49722 саны қарастырылсын.
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары жолындағы 132648 саны 143788 санына, оның ішінде:

капитальные расходы государственных органов цифру 200 заменить на цифру 100;
образование цифру 2441929 заменить на цифру 2461232, в том числе:
дошкольное воспитание и обучение цифру 30711 заменить на цифру 49363, в том числе:
включить увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителей школ и воспитателей дошкольных организаций образования за счет трансфертов из республиканского бюджета и показать цифру 18652.
Начальное, основное среднее и общее среднее образование цифру 2189724 заменить на цифру 2190375, в том числе:
общеобразовательное обучение цифру 2186255 заменить на цифру 2186906:
социальная помощь и социальное обеспечение цифру 245287 заменить на цифру 245859, в том числе:
социальная помощь цифру 228119 заменить на цифру 228191, в том числе:
отдел занятости и социальных программ района (города областного значения) цифру 228119 заменить на цифру 228191, в том числе:
программа занятости цифру 32793 заменить на цифру 33365, в том числе:
включить оказание мер государственной поддержки участникам программы занятости 2020 за счет трансфертов из республиканского бюджета и показать цифру 572;
обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалидов цифру 6050 заменить на цифру 5550.
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения цифру 17168 заменить на цифру 17668, в том числе:
отдел занятости и социальных программ района (города областного значения) цифру 17168 заменить на цифру 17668, в том числе:
формирование государственной политики в области труда, занятости, социальной защиты населения цифру 14453 заменить на цифру 14853;
обеспечение деятельности государственного органа цифру 200 заменить на цифру 300;
жилищно-коммунальное хозяйство цифру 519348 заменить на цифру 569070, в том числе:
жилищное хозяйство цифру 81277 заменить на цифру 130999, в том числе:
отдел архитектуры,градостроительства и строительства района (город областного значение)цифру 81277 заменить на цифру 130999, в том числе:
развитие обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры цифру 25111 заменить на цифру 74833, в том числе:
включить трансферты с республиканского бюджета и показать цифру 49772.
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения цифру 132648 заменить на цифру 143788, в том числе:

ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика, бюджеттік жоспарлау және кәсіпкерлік бөлімі жолындағы 34292 саны 34694 санына, оның ішінде:
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру жолындағы 4762 саны 5164 санына;
ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер жолындағы 68802 саны 79540 санына, оның ішінде:
ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі жолындағы 68802 саны 79540 санына, оның ішінде:
эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу жолындағы 68802 саны 79540 санына;
құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер жолындағы 7118 саны 7318 санына;
мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары жолындағы 200 саны 0 санына ауыстырылсын;
Трансферттер жолындағы 4037 саны 5537 санына, оның ішінде:
ауданның облыстық маңызы бар қаланың қаржы бөлімі жолындағы 4037 саны 5537 санына, оның ішінде:
нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару жолындағы 4037 саны 5537 санына;
таза бюджеттік кредиттеу жолы енгізіліп 80281 саны қарастырылсын, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер жолында 29530 саны қарастырылсын;
ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары жолы қосылып 29530 саны, оның ішінде:
ауыл шаруашылығы жолы қосылып 29530 саны; оның ішінде:
ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика, бюджеттік жоспарлау және кәсіпкерлік бөлімі жолы қосылып 29530 саны, оның ішінде:
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер жолы қосылып 29530 саны қарастырылсын;
қарыздарды өтеу жолы қосылып 1306 саны, оның ішінде:
қарыздарды өтеу 1306 саны, оның ішінде:
ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі жолы қосылып 1306 саны, оның ішінде:
жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу жолы қосылып 1306 саны қарастырылсын;
бюджет тапшылығы (профициті) жолы қосылып -109811 саны қарастырылсын;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) жолы енгізіліп 109811 саны қарастырылсын;
бюджеттік кредиттер өтеу жолы қосылып 1306 саны, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер өтеу 1306 саны, оның ішінде:
мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу 1306 саны, оның ішінде:
жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу 1306 саны қарастырылсын;
қарыздар түсімі жолы қосылып 29530 саны, оның ішінде:
мемлекеттік ішкі қарыздар 29530 саны, оның ішінде:
қарыз алу келісім-шарттары 29530 саны, оның ішінде:
ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органы алатын қарыздар 29530 саны қарастырылсын;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары жолы қосылып 78975 саны, оның ішінде:
бюджет қаражаты қалдықтары 78975 саны, оның ішінде:
бюджет қаражатының бос қалдықтары 78975 саны, оның ішінде:
бюджет қаражатының бос қалдықтары 78975 саны қарастырылсын.

отдел экономики, бюджетного планирования и предпринимательства района (города областного значения) цифру 34292 заменить на цифру 34694, в том числе:
реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета цифру 4762 заменить на цифру 5164.
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений цифру 68802 заменить на цифру 79540, в том числе:
отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения) цифру 68802 заменить на цифру 79540, в том числе:
проведение противоэпизоотических мероприятий цифру 68802 заменить на цифру 79540;
услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения) цифру 7118 заменить на цифру 7318;
капитальные расходы государственных органов цифру 200 поменять на цифру 0.
Трансферты цифру 4037 заменить на цифру 5537, в том числе:
отдел финансов района (города областного значения) цифру 4037 заменить на цифру 5537, в том числе:
возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов цифру 4037 заменить на цифру 5537.
Включить чистое бюджетное кредитование и показать цифру 80281, в том числе:
бюджетные кредиты 29530;
включить сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения 29530, в том числе:
сельское хозяйство цифру 29530, в том числе:
отдел экономики, бюджетного планирования и предпринимательства района (города областного значения) показать цифру 29530, в том числе:
бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов" показать цифру 29530;
включить погашение займов и показать цифру 1306, в том числе:
погашение займов цифру 1306, в том числе:
отдел финансов района (города областного значения) 1306, в том числе:
погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом показать цифру 1306;
включить дефицит (профицит) бюджета цифру -109811;
включить финансирование дефицита (использование профицита) бюджета и показать цифру 109811;
включить погашение бюджетных кредитов" и показать цифру 1306, в том числе:
погашение бюджетных кредитов показать цифру 1306, в том числе:
погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета показать цифру 1306, в том числе:
погашение бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета физическим лицам показать цифру 1306;
включить поступления займов цифру 29530, в том числе:
внутренние государственные займы показать цифру 29530, в том числе:
договоры займа показать цифру 29530, в том числе:
займы получаемые местным исполнительным органом района (города областного значения) показать цифру 29530;
включить используемые остатки бюджетных средств и показать цифру 78975, в том числе:
свободные остатки бюджетных средств 78975, в том числе:
свободные остатки бюджетных средств 78975, в том числе:
свободные остатки бюджетных средств 78975:

7200
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн,
сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн
тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал
актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және
қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi
қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
2100
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына
басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық
беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ
осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн
мемлекеттік баж
20
06
Шетелдiктердiң паспорттарына немесе оларды
ауыстыратын құжаттарына Қазақстан
Республикасынан кету және Қазақстан
Республикасына келу құқығына виза бергенi үшiн
мемлекеттік баж

7200
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
2100
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
20
06
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу на территории Республики Казахстан визы к паспортам иностранцев и лиц без гражданства или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан