2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 43-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 қазандағы N 53-1 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Ұйғыр ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 24 қазанда N 2-19-123 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы N 55-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2011.12.21 N 55-7 Шешімімен
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылдың 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына және 4-тармағына, 109-бабының 5-тармағына және Қазақстан Республикасы 2001 жылдың 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұйғыр аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 43-1 шешіміне (2011 жылғы 10 қаңтардағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-19-111 нөмірімен енгізілген, 2011 жылғы 22 қаңтарында "Іле шұғыласы"-"Или Вадиси" газетінің N 3 (995) жарияланған), 2011 жылғы 21 ақпандағы "2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 43-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 46-1 (2011 жылғы 25 ақпанындағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-19-113 нөмірімен енгізілген, 2011 жылғы 08 наурыздағы "Іле шұғыласы"-"Или Вадиси" газетінің N 9 (1001) жарияланған), 2011 жылғы 30 наурыздағы "2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 43-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 47-1 (2011 жылы 14 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-19-114 нөмірімен енгізілген, 2011 жылғы 23 сәуірде "Іле шұғыласы"-"Или Вадиси" газетінің N 15 (1007) жарияланған), 2011 жылғы 26 сәуірдегі "2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 43-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 48-1 (2011 жылы 27 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-19-117 нөмірімен енгізілген, 2011 жылғы 07 мамырында "Іле шұғыласы"-"Или Вадиси" газетінің N 17 (6048) жарияланған), 2011 жылғы 21 шілдедегі "2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 43-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 50-1 (2011 жылы 28 шілдедегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-19-118 нөмірімен енгізілген, 2011 жылғы 13 тамызында "Іле Өңірі"-"Или Тәвиси" газетінің N 30(1062) және 2011 жылғы 20 тамыздағы N 31(1023) жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы:

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 43-1 "О бюджете Уйгурского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Уйгурского района Алматинской области от 21 октября 2011 года N 53-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Уйгурского района Департамента юстиции Алматинской области 24 октября 2011 года N 2-19-123. Утратило силу - Решением маслихата Уйгурского района Алматинской области от 21 декабря 2011 года N 55-7
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата Уйгурского района Алматинской области от 21.12.2011 N 55-7
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 и пункта 4 статьи-106,  с пунктом 5 статьи-109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи-6 Закона "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 43-1 "О бюджете Уйгурского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано государственном Реестре нормативных правовых актов от 10 января 2011 года за N 2-19-111, опубликовано в газете "Іле шұғыласы" - "Или Вадиси" N 3 (995) от 22 января 2011 года), "О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 43-1 "О бюджете Уйгурского района на 2011-2013 годы" от 21 февраля 2011 года за N 46-1 (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов от 25 февраля 2011 года за N 2-19-113, опубликовано в газете "Іле шұғыласы" - "Или Вадиси" N 9 (1001) от 08 марта 2011 года), "О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 43-1 "О бюджете Уйгурского района на 2011-2013 годы" от 30 марта 2011 года за N 47-1" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов от 14 апреля 2011 года за N 2-19-114, опубликовано в газете "Іле шұғыласы" - "Или Вадиси" N 15 (1007) от 23 апреля 2011 года), "О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 43-1 "О бюджете Уйгурского района на 2011-2013 годы" от 26 апреля 2011 года за N 48-1" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов от 27 апреля 2011 года за N 2-19-117, опубликовано в газете "Іле шұғыласы" - "Или Вадиси" N 17 (6048) от 07 мая 2011 года), "О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 43-1 "О бюджете Уйгурского района на 2011-2013 годы" от 21 июля 2011 года за N 50-1" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов от 28 июля 2011 года за N 2-19-118, опубликовано в газете "Іле өңірі" - "Или тәвәси" N 30 (1022) от 13 августа 2011 года и N 31 (1023) от 20 августа 2011 года) следующие изменение:
По 1 пункту:

1) "Кірістер" "3997690" саны "4218773" санына оның ішінде:
"салықтық түсімдер" "600628" саны "615462"санына;
"салықтық емес түсімдер" "3891" саны "8193" санына;
"негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер" "17806" саны "19106" санына;
"трансферттердің түсімдері" "3313673" саны "3558286" санына; соның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "263738" саны "270600" санына;
"нысаналы даму трансферттері" "606497" саны "844248" санына;
"бюджеттік кредиттерді өтеу" "1306" саны "0" санына;
"мемлекеттік ішкі қарыздар" "60386" саны "17726" санына.
2) "Шығындар" "4076665" саны "4297748" санына; соның ішінде:
"жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер" "222262" саны "224874"санына;
"қорғаныс" "94907" саны "95230" санына;
"бiлiм беру" "2485171" саны "2703344" санына;
"әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру" "256296" саны "256000"санына;
"тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" "615347" саны "608344" санына;
"мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік" "99399" саны "100975" санына;
"ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" "143895" саны "132648" санына;
"көлiк және коммуникация" "70645" саны "68896" санына;
"басқалар" "68144" саны "88144" санына;
"қарыздарды өтеу" "1307" саны "1" санына.
3) "Таза бюджеттік кредиттеу" "80282" саны "78976" санына.
5) "Бюджет тапшылығы (профициті)" "-140668" саны "-96702" санына.
6) "Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" "140668" саны "96702" санына.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 2 қосымшасы осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Көрсетілген шешімнің 3 қосымшасы осы шешімнің 3 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
5. Осы шешім 2011 жылдың 1-ші қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       К. Юлдашев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    М. Нуров
КЕЛІСІЛДІ:
“Ұйғыр ауданының экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімі”
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    М. Исмаилов
21 қазан 2011 жыл
Ұйғыр аудандық мәслихатының
2011 жылғы 21 қазандағы
"Ұйғыр ауданының 2011-2013
жылдарға арналған бюджеті
туралы" N 53-1 шешіміне
1-қосымша
Ұйғыр аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
"Ұйғыр ауданның 2011-2013
жылдарға арналған бюджеті
туралы" N 43-1 шешіміне
1-қосымша
Ұйғыр ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
І.КІРІСТЕР

1) "Доходы" "3997690" заменить на цифру "4218773"; в том числе:
"налоговые поступления" "600628" заменить на цифру "615462";
"неналоговые поступления" "3891" заменить на цифру "8193";
"поступления от продажи основного капитала" "17806" заменить на цифру "19106";
"поступления трансфертов" "3313673" заменить на цифру "3558286"; в том числе;
"целевые текущие трансферты" "263738" заменить на цифру "270600";
"целевые трансферты на развитие" "606497" заменить на цифру "844248";
"погашение бюджетных кредитов" "1306" заменить на цифру "0";
"поступления займов" "60386" заменить на цифру "17726".
2) "Расходы" "4076665" заменить на цифру "4297748"; в том числе:
"государственные услуги общего характера" "222262" заменить на цифру "224874";
"оборона" "94907" заменить на цифру "95230";
"образование" "2485171" заменить на цифру "2703344";
"социальная помощь и социальное обеспечение" "256296" заменить на цифру "256000";
"жилищно-коммунальное хозяйство" "615347" заменить на цифру "608344";
"культура, спорт, туризм и информационное пространство" "99399" заменить на цифру "100975";
"сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" "143895" заменить на цифру "132648";
"транспорт и коммуникации" "70645" заменить на цифру "68896";
"прочие" "68144" заменить на цифру "88144";
"погашение займов" "1307" заменить на цифру "1".
3) "Чистое бюджетное кредитование" "80282" заменить на цифру "78976".
4) "Дефицит (профицит) бюджета" "-140668" заменить на цифру "-96702".
5) "Финансирование дефицита использование профицита бюджета" "140668" заменить на цифру "96702".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложения 1 настоящего решения.
3. Приложение 2 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложения 2 настоящего решения.
4. Приложение 3 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложения 3 настоящего решения.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
районного маслихата                      К. Юлдашев
Секретарь районного
маслихата                               М. Нуров
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики,
бюджетного планирования
и предпринимательства
Уйгурского района"                     М. Исмаилов
21 октября 2011 года
Приложение N 1
к решению районного маслихата
о внесении изменений и дополнений
в решение районного маслихата
от 21 октября 2011 года N 53-1
"О бюджете Уйгурского района
на 2011-2013 годы"
Приложение N 1
к решение районного маслихата
о внесении изменений и дополнений
в решение районного маслихата
от 22 декабря 2010 года N 43-1
"О бюджете Уйгурского
района на 2011-2013 годы"
О районном бюджете Уйгурского района на 2011-2013 годы
Категория
Сумма
(тысяч
тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
Доходная часть

099
Республикалық бюджеттен берілетін
нысаналы трансферттер есебінен ауылдық
елді мекендер саласының мамандарын
әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру

099
Реализация мер социальной поддержки
специалистов социальной сферы сельских
населенных пунктов за счет целевого
трансферта из республиканского бюджета