Жамбыл облысы әкімдігінің 2007 жылғы 29 наурыздағы "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесін бекіту туралы" № 65 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2011 жылғы 23 қарашадағы № 365 қаулысы. Жамбыл облыстық Әділет департаментінде 2011 жылғы 29 желтоқсанда № 1801 тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 326 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облыстық әкімдігінің 28.12.2015 № 326 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі Заңының 10 бабындағы 2 тармағының 3 тармақшасына сәйкес, Шу-Талас облысаралық бассейндік балық шаруашылығы инспекциясының 2011 жылғы 02 қарашадағы № 01-10-03/435 ұсынымы және 2011 жылғы 31 тамыздағы "Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шараларын жүргізу" 008 бағдарламасы бойынша "Облыс аумағындағы балық шаруашылығы су айдындарын төлқұжаттандыру мен түгендеу, бекітілмеген балық шаруашылығы су айдындарының жағдайын бағалау ғылыми-зерттеу жұмыстарын жүргізу туралы" ғылыми есептің негізінде Жамбыл облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2007 жылғы 29 наурыздағы № 65 қаулысына (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 1660 болып тіркелген, 2007 жылдың 12 мамырында № 74 "Ақжол" және 2007 жылдың 12 мамырында № 52 "Знамя труда" облыстық газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Аталған қаулысымен бекітілген жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесіндегі:
"Су айдындарының атауы" бағанасы:
1 жол "Ынтымақ, Сасықбай, Тастан, Қарлығаш, Көктал";
3 жол "Қоралас, Ұзынбұлақ";
5 жол "Маловодные, Калачевский";
8 жол "Қопал";
9 жол "Алтай";
10 жол "Қарасу көлі" сөздерімен толықтырылсын.
"Су айдындарының атауы" бағанынан:
1 жолдағы "Аяқкөл, Қарабақыр";
2 жолдағы "Колос тәлім бағы, Каскад Каменное";
3 жолдағы "Қамыскөл";
5 жолдағы "Мозговое, 25 км, Аспара Қарабайлама";
7 жолдағы "Қызыләуіт";
8 жолдағы "Үйенкікөл";
9 жолдағы "Қондыбай";
10 жолдағы "Қасқасу, Алты айғыр" сөздері алынып тасталсын.
2. Осы қаулы Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Жамбылской области от 29 марта 2007 года № 65 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения"
Постановление Акимата Жамбылской области от 23 ноября 2011 года N 365. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 29 декабря 2011 года за N 1801. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 28 декабря 2015 года № 326
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 28.12.2015 № 326 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии c Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункта 3 пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира", на основании представления Шу-Таласской межобластной бассейновой инспекции рыбного хозяйства от 02 ноября 2011 года № 01-10-03/435 и научного отчета "Проведение паспортизации и инвентаризации рыбохозяйственных водоемов и научно-исследовательской работы по оценке не закрепленных рыбохозяйственных водоемов на территории области" по программе 008 "Проведение мероприятий по охране окружающей среды" от 31 августа 2011 года акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жамбылской области от 29 марта 2007 года № 65 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1660, опубликовано в областных газетах "Акжол" от 12 мая 2007 года № 74 и "Знамя труда" от 12 мая 2007 года № 52) следующие изменения и дополнения:
В перечне рыбохозяйственных водоемов местного значения утвержденный указанным постановлением:
столбец "Название водоемов" дополнить словами:
в строке 1 "Ынтымак, Сасыкбай, Тастан, Карлыгаш, Коктал";
в строке 3 "Коралас, Узунбулак";
в строке 5 "Маловодные, Калачевский";
в строке 8 "Копал";
в строке 9 "Алтай";
в строке 10 "Карасу коль".
Из столбца "Название водоемов" исключить слова:
в строке 1 "Аякколь, Карабакыр";
в строке 2 "питомник Колос, Каскад Каменное";
в строке 3 "Камысколь";
в строке 5 "Мозговое, 25 км, Аспара Карабайлама";
в строке 7 "Кызылаут";
в строке 8 "Уйенкиколь";
в строке 9 "Кондыбай";
в строке 10 "Каскасу, Алты айгыр".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Мұратбай Сматайұлы Жолдасбаевқа жүктелсін.
Облыс әкімі Қ. Бозымбаев

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Жолдасбаева Муратбая Сматаевича.
Аким области К. Бозумбаев