"2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 36-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2011 жылғы 28 сәуірдегі N 39-3 Шешімі. Тараз қалалық Әділет басқармасында 2011 жылғы 06 мамырда 6-1-129 нөмірімен тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9109-баптарына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» Тараз қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 36-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-1-118 болып тіркелген, 2011 жылдың 6 қаңтарында № 1 «Жамбыл Тараз» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы «16136382» сандары «17137727» сандарымен ауыстырылсын;
«3563437» сандары «3880154» сандарымен ауыстырылсын;
«164928» сандары «155493» сандарымен ауыстырылсын;
«712942» сандары «812942» сандарымен ауыстырылсын;
«11695075» сандары «12289138» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы «16152280» сандары «17153625» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа басылымда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 23 декабря 2010 года № 36-3 "О городском бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Таразского городского маслихата от 28 апреля 2011 года № 39-3. Зарегистрировано Управлением юстиции города Тараз Жамбылской области 6 мая 2011 года за номером 6-1-129. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьями-9109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьи-6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата от 23 декабря 2010 года № 36-3 «О городском бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-1-118, опубликовано 6 января 2011 года в газете «Жамбыл Тараз» № 1) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры «16136382» заменить цифрами «17137727»;
цифры «3563437» заменить цифрами «3880154»;
цифры «164928» заменить цифрами «155493»;
цифры «712942» заменить цифрами «812942»;
цифры «11695075» заменить цифрами «12289138»;
в подпункте 2) цифры «16152280» заменить цифрами «17153625».
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Тараз қалалық мәслихаты                    Тараз қалалық
сессиясының төрағасы                       маслихатының хатшысы
А. Қошмамбетов                             Ө.Байшығашев
Тараз қалалық мәслихатының 2011
жылғы 28 сәуірдегі
№ 39-3 шешіміне қосымша
Тараз қалалық мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 36-3 шешіміне 1-қосымша
Тараз қаласының 2011 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах Юстиции и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        Секретарь Таразского
Таразского городского маслихата            городского маслихата
А. Кошмамбетов                             У. Байшигашев
Приложение к решению Таразского городского
маслихата № 39-3 от 28 апреля 2011 года
Приложение 1
к решению Таразского городского
маслихата № 36-3 от 23 декабря 2010 года
Бюджет города Тараза на 2011 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3

011
Ауыл шаруашылық жануарларына сәйкестендіру жүргізу және ұйымдастыру
0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
26257
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21836
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
4097
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
324
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
61407
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43581
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
17676
007
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
150
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
3758
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
3758
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
140224
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
140224
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
140224
12
Көлiк және коммуникация
1326041
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1326041
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1326041
13
Басқалар
426312
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
39000
022
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
39000
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
28000
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
8000
014
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
20000
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
20000
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және оған сараптама жүргізу
20000
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
15279
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік, өнеркәсіп және ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15279
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
243284
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

011
Организация и проведение идентификации сельскохозяйственных животных
0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
26257
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
21836
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
4097
006
Организация санитарного убоя больных животных
324
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
61407
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
43581
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
17676
007
Капитальные расходы государственных органов
150
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
3758
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
3758
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
140224
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
140224
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
140224
12
Транспорт и коммуникации
1326041
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1326041
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
1326041
13
Прочие
426312
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
39000
022
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
39000
452
Отдел финансов района (города областного значения)
28000
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
8000
014
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
20000
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
20000
003
Разработка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы
20000
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
15279
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и сельского хозяйства
15279
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
243284
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог