Сауда қызметін реттеудің мәселелері туралы
Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 13 мамырдағы N 343 Қаулысы. Тараз қалалық Әділет басқармасында 2011 жылғы 23 маусымда 6-1-131 нөмірімен тіркелді. Күші жойылды - Тараз қалаcы әкімдігінің 2012 жылғы 23 шілдедегі № 562 қаулысымен
Күші жойылды - Тараз қалаcы әкімдігінің 2012 жылғы 23 шілдедегі  № 562 қаулысымен
«Сауда қызметін реттеу туралы» Қазақстан Республикасы 2004 жылғы 12 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес, Тараз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О вопросах регулирования торговой деятельности
Постановление акимата города Тараз от 13 мая 2011 года № 343. Зарегистрировано Управлением юстиции города Тараз Жамбылской области 23 июня 2011 года № 6-1-131. Утратило силу постановлением акимата города Тараз Жамбылской области от 23 июля 2012 года № 562
Утратило силу постановлением акимата города Тараз Жамбылской области от 23 июля 2012 года № 562
В соответствии с пунктом 2 статьи-27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года «О регулировании торговой деятельности», акимат города Тараз ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Тараз қаласында көшпелі сауда жүзеге асыру үшін келесі арнайы бөлінген орындар белгіленсін:
1) № 1-қосымшаға сәйкес жеміс-көкөніс және бақша өнімдерін өткізу бойынша;
2) № 2-қосымшаға сәйкес салқындатылған сусын (квас) өткізу бойынша.
2. № 3-қосымшаға сәйкес Тараз қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.

1. Для осуществления выездной торговли определить специально отведенные места в городе Тараз:
1) по реализации плодоовощной продукции и бахчевых культур согласно приложению № 1;
2) по реализации прохладительных напитков (кваса) согласно приложению № 2;
2. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Тараз согласно приложению № 3.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.

1. Тараз қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 30 сәуірдегі № 361 «Тараз қаласы аумағында салқындатылған сусын (квас және шоро) уақытша сауда нүктелерінің орындарын бекіту туралы» қаулысы әділет басқармасында 2007 жылы 12 маусымда № 6-1-54 тіркеуден өткен, «Жамбыл-Тараз» газетінің 2007 жылы 15 маусым айының № 47 санында жарияланған.
2. Тараз қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 30 сәуірдегі № 362 «Тараз қаласы аумағында қазақтың ұлттық сусындарын сату жөнінде киіз үйлердің уақытша сауда нүктелерінің орындарын бекіту туралы» қаулысы әділет басқармасында 2007 жылы 12 маусымда № 6-1-55 тіркеуден өткен, «Жамбыл-Тараз» газетінің 2007 жылы 15 маусым айының № 47 санында жарияланған.
3. Тараз қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 29 мамырдағы № 382 «Тараз қаласы аумағында жеміс-көкөніс және бақша өнімдерін сататын уақытша сауда нүктелерінің, алаңдардың (алаңқай) орынын бекіту туралы» қаулысы әділет басқармасында 2007 жылы 12 маусымда № 6-1-56 тіркеуден өткен, «Жамбыл-Тараз» газетінің 2007 жылы 4 шілде айының № 52 санында жарияланған.
4. Тараз қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 29 мамырдағы № 383 «Тараз қаласы аумағында салқындатылған сусындарға (балмұздақ және газдалған сусын) уақытша сауда нүктелерінің, орындарын бекіту туралы» қаулысы әділет басқармасында 2007 жылы 12 маусымда № 6-1-57 тіркеуден өткен, «Жамбыл-Тараз» газетінің 2007 жылы 4 шілде айының № 52 санында жарияланған.

1. Постановление акимата города Тараз «Об утверждении дислокации временных торговых прохладительных напитков (квас, шоро) на территории города Тараза» от 9 апреля 2007 года № 361 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-1-54, опубликовано 15 июня 2007 года в газете «Жамбыл -Тараз»);
2. Постановление акимата города Тараз «Об утверждении дислокации временных торговых точек–юрт по реализации казахских национальных напитков на территории города Тараза» от 9 апреля 2007 года № 362 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-1-55, опубликовано 15 июня 2007 года в газете «Жамбыл -Тараз»);
3. Постановление акимата города Тараза «Об утверждении дислокации временных торговых площадей (площадок) по реализации плодоовощной продукции и бахчевых культур на территории города Тараза» от 9 апреля 2007 года № 382 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-1-54, опубликовано 4 июля 2007 года в газете «Жамбыл -Тараз»);
4. Постановление акимата города Тараза «Об утверждении дислокации временных торговых точек прохладительных напитков (мороженное и газированная вода) на территории города Тараза» от 9 апреля 2007 года № 383 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-1-54, опубликовано 4 июля 2007 года в газете «Жамбыл -Тараз»).