"2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 36-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2011 жылғы 26 тамыздағы N 41-3 Шешімі. Тараз қалалық Әділет басқармасында 2011 жылғы 01 қыркүйекте 6-1-134 нөмірімен тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9109-баптарына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» Тараз қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 36-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-1-118 болып тіркелген, 2011 жылдың 6 қаңтарында № 1 «Жамбыл Тараз» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы «17137727» сандары «17504533» сандарымен ауыстырылсын;
«3880154» сандары «4072454» сандарымен ауыстырылсын;
«155493» сандары «162193» сандарымен ауыстырылсын;
«812942» сандары «957942» сандарымен ауыстырылсын;
«12289138» сандары «12311944» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы «17153625» сандары «17520431» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа басылымда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 23 декабря 2010 года № 36-3 "О городском бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Таразского городского маслихата от 26 августа 2011 года № 41-3. Зарегистрировано Управлением юстиции города Тараз Жамбылской области 01 сентября 2011 года за номером 6-1-134. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьями-9109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьи-6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата от 23 декабря 2010 года № 36-3 «О городском бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-1-118, опубликовано 6 января 2011 года в газете «Жамбыл Тараз» № 1) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры «17137727» заменить цифрами «17504533»;
цифры «3880154» заменить цифрами «4072454»;
цифры «155493» заменить цифрами «162193»;
цифры «812942» заменить цифрами «957942»;
цифры «12289138» заменить цифрами «12311944»;
в подпункте 2) цифры «17153625» заменить цифрами «17520431».
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.