"2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 36-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2011 жылғы 9 қарашадағы N 44-3 Шешімі. Тараз қалалық Әділет басқармасында 2011 жылғы 9 қарашада 6-1-137 нөмірімен тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9109-баптарына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» Тараз қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 36-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-1-118 болып тіркелген, 2011 жылдың 6 қаңтарында № 1 «Жамбыл Тараз» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы «17504533» сандары «17530360» сандарымен ауыстырылсын;
«4072454» сандары «4140631» сандарымен ауыстырылсын;
«162193» сандары «172625» сандарымен ауыстырылсын;
«957942» сандары «829160» сандарымен ауыстырылсын;
«12311944» сандары «12387944» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы «17520431» сандары «17546258» сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақтағы «8000» сандары «10500» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа басылымда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 23 декабря 2010 года № 36-3 "О городском бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Таразского городского маслихата от 4 ноября 2011 года № 44-3. Зарегистрировано Управлением юстиции города Тараз Жамбылской области 9 ноября 2011 года за номером 6-1-137
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьями -9109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьи-6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата от 23 декабря 2010 года № 36-3 «О городском бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-1-118, опубликовано 6 января 2011 года в газете «Жамбыл Тараз» № 1) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры «17 504 533» заменить цифрами «17 530 360»;
цифры «4 072 454» заменить цифрами «4 140 631»;
цифры «162 193» заменить цифрами «172 625»;
цифры «957 942» заменить цифрами «829 160»;
цифры «12 311 944» заменить цифрами «12 387 944»;
в подпункте 2) цифры «17 520 431» заменить цифрами «17 546 258»;
в пункте 4 цифры «8 000» заменить цифрами «10 500».
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.