"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 36-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2011 жылғы 7 қарашадағы № 45-2 Шешімі. Байзақ аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 10 қарашада № 6-2-131 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес және «2011 – 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 30-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылғы 28 қазандағы № 40-2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1797 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Байзақ аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 36-4 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-2-123 болып тіркелген, 2011 жылғы 22 қаңтарда аудандық № 8-9-10 “Ауыл жаңалығы” газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«5161588» сандары «5165707» сандарымен ауыстырылсын;
«729040» сандары «749845» сандарымен ауыстырылсын;
«25353» сандары «17548» сандарымен ауыстырылсын;
«4388333» сандары «4379452» сандарымен ауыстырылсын;
2)тармақшада:
«5182027» сандары «5175981» сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
«-2803» сандары «7362» сандарымен ауыстырылсын;
«4362» сандары «7362» сандарымен ауыстырылсын;
«7165» сандары «0» санымен ауыстырылсын;
3 тармақтағы «13000» сандары «12400» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Байзакского районного маслихата "О районном бюджете на 2011-2013 годы" от 24 декабря 2010 года № 36-4
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 7 ноября 2011 года № 45-2. Зарегистрировано Управлением Юстиции Байзакского района 10 ноября 2011 года за № 6-2-131. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей-109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей-6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 28 октября 2011 года № 40-2 «О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» от 13 декабря 2010 года № 30-3» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1797) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байзакского районного маслихата “О районном бюджете на 2011-2013 годы” от 24 декабря 2010 года № 36-4 (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-2-123, опубликовано в районной газете “Сельская новь” от 15 января 2011 года № 8-9-10) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «5161588» заменить цифрами «5165707 »;
цифры «729040» заменить цифрами «749845»;
цифры «25353» заменить цифрами «17548»;
цифры «4388333» заменить цифрами «4379452»;
в подпункте 2):
цифры «5182027» заменить цифрами «5175981»;
в подпункте 4):
цифры «-2803» заменить цифрами «7362»;
цифры «4362» заменить цифрами «7362»;
цифры «7165» заменить цифрой «0»;
в пункте 3 цифры «13000» заменить цифрами «12400».
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы     Н. Есимов
Аудандық мәслихат хатшысы                  А. Унетаева
Байзақ аудандық маслихаттың
2011 жылғы 7 қарашадағы
№ 45-2 шешіміне қосымша
Байзақ аудандық маслихаттың
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 36-4 шешіміне 1- қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
2011 жыл сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Н.Есимов
Секретарь районного маслихата              А. Унетаева
Приложение
к решению Байзакского
районного маслихата
от 7 ноября 2011 года № 45-2
Приложение -1
к решению Байзакского районного
маслихата № 36-4 от 24 декабря 2010 года
Районный бюджет на 2011 год
Категория
2011 год, тыс тенге
Класс
Подкласс
Наименование