2012 - 2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 47-3 Шешімі. Байзақ аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 23 желтоқсанда № 6-2-133 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2012 – 2014 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 529 196 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 823 141 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 554 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 487 мың теңге;
трансферттер түсiмі – «5 695 014» мың теңге;
2) шығындар – 6 567 444 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 19 407 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 21 925 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 959 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 57 655 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 57 655 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Байзақ аудандық  мәслихатының 2012.03.14 № 3-2; 2012.04.13 № 5-2; 2012.05.10 № 6-2; 2012.06.27 № 7-6; 2012.08.03 № 8-4; 2012.11.27 № 10-2 (2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2012 жылы облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенция мөлшері 3 735 014 мың теңге белгіленген.
2012 – 2014 жылдарға жеке табыс салығы мен әлеуметтік салық түсімдерінің бөлу нормативтері ауданның бюджетіне 50 пайыз мөлшерде белгіленсін.
3. Аудандық жергілікті атқарушы органының резерві 16 200 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерту енгізілді - Байзақ аудандық  мәслихатының 2012.03.14 № 3-2 (2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4 . 2012 жылға арналған жергілікті бюджеттердің орындалу процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

О районном бюджете на 2012 - 2014 годы
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 20 декабря 2011 года № 47-3. Зарегистрировано Управлением юстиции Байзакского района 23 декабря 2011 года за № 6-2-133. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2012 – 2014 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 529 196 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 823 141 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 554 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 487 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 695 014 тысяч тенге;
2) затраты – 6 567 444 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 19 407 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 21 925 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 959 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – - 57 655 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) –  57 655 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением Байзакского  районного маслихата от 14.03.2012 № 3-2; 13.04.2012 № 5-2; 10.05.2012  № 6-2; 27.06.2012 № 7-6; 03.08.2012 № 8-4; 27.11.2012 № 10-2  (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Объем субвенции передаваемых из областного бюджета в районный бюджет на 2012 год установлено в размере 3 735 014 тысяч тенге.
Установить на 2012 – 2014 годы норматив распределения в районный бюджет поступлений по индивидуальному подоходному налогу и социальному налогу в размере 50 процентов.
3. Утвердить резерв местного исполнительного органа района в размере 16 200 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решением Байзакского  районного маслихата от 14.03.2012 № 3-2 (вводится в действие с 01.01.2012).
4. Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2012 год утвердить согласно приложению 4.

5. 2012 жылға арналған ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін сатудан түсетін Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына түсімдер көлемі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. 2012 жылға арналған ауданның ауылдық (селолық) округтерінің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                          Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       хатшысы
Н.Есимов                                   А.Унетаева
Байзақ аудандық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 47-3 шешіміне 1- қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Байзақ аудандық  мәслихатының 2012.11.27 № 10-2 (2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
2012 жыл сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

5. Размеры поступлений в 2012 году от продажи земельных участков сельскохозяйственного назначения в Национальный фонд Республики Казахстан утвердить в соответствии с приложением 5.
6. Перечень бюджетных программ на 2012 год по аульным (сельским) округам утвердить согласно приложению 6.
7. Настоящее решение вступает в силу со дня государстсвенной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
Н. Есимов                                  А. Унетаева
Приложение 1 к решению
Байзакского районного маслихата
от 20 декабря 2011 года № 47-
Районный бюджет на 2012 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Байзакского районного маслихата от 27.11.2012 № 10-2 (вводится в действие с 01.01.2012).
Категория
2012 год, тыс тенге
Класс
Подкласс
Наименование