"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 37-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 29 наурыздағы N 39-4 Шешімі. Жамбыл облысы Жамбыл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 06 сәуірде 6-3-127 нөмірімен тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6–бабына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Жамбыл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 37-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1768 болып тіркелген, 2011 жылдың 6 қаңтарында № 1-2 «Шұғыла-Радуга» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшадағы «5564377» сандары «5720787» сандарымен ауыстырылсын;
«4866046» сандары «5022456» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы «5573906» сандары «5723764» сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы «5500» сандары «5900» сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы «0» саны «25000» сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы «-15429» сандары «-33877» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы «15429» сандары «33877» сандарымен ауыстырылсын;
«0» саны «18448» сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақ мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
«Пригородный (Қаламаңы) аулын сумен қамтамасыз ету жүйелерін қайта құру жобасының жобалық-сметалық құжатын өңдеуге 10500 мың теңге;
Айшабибі ауылын сумен қамтамасыз ету жүйесін қайта құру жүйесінің жобалық-сметалық құжатын қайта құруға 10200 мың теңге;
«Жұмыспен қамту-2020» бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға 5000 мың теңге.»;
6 тармақтағы «91333» сандары «85367» сандарымен ауыстырылсын;
9 тармақтағы «110117» сандары «168523» сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 9-1 тармақпен толықтырылсын:
«9-1. 2011 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджет қаржысы есебінен мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға – 34156 мың теңге нысаналы ағымдағы трансферттер көзделген».

О внесении изменений и дополнений в решение Жамбылского районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 37-3 "О бюджете района на 2011-2013 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 29 марта 2011 года № 39-4. Зарегистрировано Управлением Юстиции Жамбылского района 06 апреля 2011 года за № 6-3-127. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей-109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 37-3 «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1768, опубликованное в газете «Шугыла-Радуга» от 6 января 2011 года № 1-2) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры «5564377» заменить цифрами «5720787»;
цифры «4866046» заменить цифрами «5022456»;
в подпункте 2) цифры «5573906» заменить на цифры «5723764»;
в подпункте 3) цифры «5500» заменить цифрами «5900»;
в подпункте 4) цифру «0» заменить цифрами «25000»;
в подпункте 5) цифры «-15429» заменить цифрами «-33877»;
в подпункте 6) цифры «15429» заменить цифрами «33877»;
цифру «0» заменить цифрами «18448»;
пункт 4 дополнить абзацами следующего содержания:
«на разработку проектно-сметной документации проекта реконструкции систем водоснабжения села Пригородное (Қаламаны) 10500 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации реконструкции систем водоснабжения села Айша биби 10200 тысяч тенге;
на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках программы «Занятости–2020» в сумме 5 000 тысяч тенге.»;
в пункте 6 цифры «91333» заменить цифрами «85367»;
в пункте 9 цифры «110117» заменить цифрами «168523»;
дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:
«9-1. В бюджете района на 2011 год предусмотрены текущие трансферты из республиканского бюджета на увеличение надбавок за квалификационные категории учителям школ и воспитателям учреждений дошкольного образования в сумме 34156 тысяч тенге.»;

10 тармақтағы «58400» сандары «61064» сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 10-1 тармақпен толықтырылсын:
«10-1. 2011 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджет есебінен ауыл шаруышылығы малдарын бірдейлендіруді ұйымдастыру мен жүргізуге 29911 мың теңге нысаналы ағымдағы трансферттердің көзделген».
мынадай мазмұндағы 11-1 тармақпен толықтырылсын:
«11-1. 2011 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджет есебінен «Жұмыспен қамту-2020» бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға, оның ішінде жұмыспен қамту орталықтарын құруға 11539 мың теңге нысаналы ағымды трансферттердің көзделген.»;
15 тармақтағы «2010 жылға» деген сөздер «2011 жылға» деген сөздермен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 14 және 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес жаңа басылымда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау аудандық мәслихаттың Аумақтық әлеуметтік-экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

в пункте 10 цифры «58400» заменить цифрами «61064»;
дополнить пунктом 10-1 следующего содержания:
«10-1. В бюджете района на 2011 год предусмотрены текущие трансферты из республиканского бюджета на организацию и проведение идентификации сельскохозяйственных животных в сумме 29911 тысяч тенге.»;
дополнить пунктом 11-1 следующего содержания:
«11-1. В бюджете района на 2011 год предусмотрены текущие трансферты из республиканского бюджета на проведение мероприятий в рамках программы «Занятости-2020», а именно на обеспечение деятельности центров занятости в сумме 11539 тысяч тенге.»;
в пункте 15 слова «2010 год» заменить словами «2011 год».
Приложения 14 и 6 названного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 настоящего решения.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.

3. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл аудандық мәслихат                   Жамбыл аудандық
сессиясының төрағасы:                      мәслихат хатшысы:
А.Жұмаханов                                Ә.Мәнтеев
Жамбыл аудандық мәслихатының
2011 жылғы 29 наурыздағы
№ 39-4 шешіміне № 1-қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 37-3 шешіміне № 1-қосымша

3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах Юстиции и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
А. Жумаханов                               А. Мантеев
Приложение 1
к решению Жамбылского районного
маслихата № 39-4 от 29 марта 2011 года
Приложение 1
к решению Жамбылского районного
маслихата № 37-3 от 24 декабря 2010 года

6 908
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
176 231
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
173 901
022
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
2 330
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
10 746
001
Аудандық бюджетті орындау және коммуналдық меншікті (областық манызы бар қала) саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 746
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
10 918
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (областық манызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 918
02
Қорғаныс
2 660
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2 660
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2 660
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 000
021
Елдi мекендерде жол жүрісі қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1 000
04
Бiлiм беру
3 391 948
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
334 943
003
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
334 943
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
600
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
600
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
2 651 988
004
Жалпы білім беру
2 615 563
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
36 425
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
100 397
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткiзу
27 200
016
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
814
020
Жетім сәбиді (жетім балалар) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған сәбиді (балаларды) асырап бағу үшін қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайын ақша қаражаттарын төлеуге
22 627
023
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету

6 908
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
176 231
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
173 901
022
Капитальные расходы государственных органов
2 330
452
Отдел финансов района (города областного значения)
10 746
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
10 746
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
10 918
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
10 918
02
Оборона
2 660
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2 660
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2 660
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1 000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 000
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1 000
04
Образование
3 391 948
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
334 943
003
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
334 943
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
600
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
600
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
2 651 988
004
Общеобразовательное обучение
2 615 563
005
Дополнительное образование для детей и юношества
36 425
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
100 397
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
27 200
016
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
814
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
22 627
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому

2 553
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
39
008
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру
39
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
2 588
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
2 588
473
Ауданның (областық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
41 463
001
Жергілікте деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 052
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
500
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
5 000
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
29 911
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
853 670
012
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
853 670
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
10 641
001
Аудан (областық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 441
004
Жерді аймақтарға бөлу жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
3 000
007
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
200
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
75 158
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
75 158
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
24 543
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
24 543
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
19 413
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
5 000
015
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
130
12
Көлiк және коммуникация
273 791
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
69 039
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
69 039
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
204 752
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту

2 553
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
39
008
Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
39
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
2 588
010
Развитие объектов сельского хозяйства
2 588
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
41 463
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
6 052
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
500
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
5 000
010
Проведение мероприятии по идентификации сельскохозяйственных животных
29 911
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
853 670
012
Развитие системы водоснабжения
853 670
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
10 641
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
7 441
004
Организация работ по зонированию земель
3 000
007
Капитальные расходы государственных органов
200
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
75 158
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
75 158
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
24 543
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
24 543
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
19 413
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
5 000
015
Капитальные расходы государственных органов
130
12
Транспорт и коммуникации
273 791
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
69 039
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
69 039
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
204 752
022
Развитие транспортной инфраструктуры

594
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
594
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
594
8
Бюджет қаражаттары қалдықтарының қозғалысы
18 448
Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы
29 наурыздағы № 39-4 шешіміне № 2 -қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының 2010 жылғы
24 желтоқсандағы № 37-3 шешіміне № 4-қосымша
2011 жылға арналған ауданның жергілікті және республикалық бюджет есебінен орындалатын даму бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
002
Ақпараттық жүйелер құру
4
Бiлiм беру
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі беру бөлімі
003
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру
018
"Жұмыспен қамту-2020" бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуы
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
013
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі

594
452
Отдел финансов района (города областного значения)
594
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
594
8
Движение остатков бюджетных средств
18 448
Приложение 4
к решению Жамбылского районного
маслихата № 37-3 от 24 декабря 2010 года
Перечень бюджетных программ развития с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов районного бюджета на 2011 год
Функциональная группа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
Государственные услуги общего характера
122
Аппарат акима района (города областного значения)
002
Создание информационных систем
4
Образование
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
003
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов образования
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
004
Развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
018
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках программы занятости-2020
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
028
Развитие коммунального хозяйства
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
013
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)

010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
012
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
12
Көлік және коммуникация
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
13
Басқалар
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
014
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы
29 наурыздағы № 39-4 шешіміне № 3 -қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының 2010 жылғы
24 желтоқсандағы № 37-3 шешіміне № 6-қосымша
Қаладағы әрбір ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің бюджеттік бағдарламалары
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық), округ әкімінің аппараттарының атауы
Бағдарламаның атауы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық), округ әкімінің аппараттарының қызметін қамтамасыз ету"
003 "Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету"
005 "Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру"
008 "Елді мекен-дерде көшелер-ді жарық-тандыру "
009 "Елді мекен-дердің санита-риясын қамтама-сыз ету"
011 "Елді мекен-дерді абаттан-дыру мен көгал-дандыру"
013 "Аудан-дық маңызы бар ауыл-дық (село-лық) округтер-де автомо-биль жол-дарының жұмыс істеуін қамтама-сыз ету "
014 "Елді мекендер-ді сумен жабдық-тауды ұйымдас-тыру"
022 "Мемле-кеттік органдар-дың күрделі шығыстары"
1
Аса селолық округі

010
Развитие объектов сельского хозяйства
012
Развитие системы водоснабжения
12
Транспорт и коммуникации
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
022
Развитие транспортной инфраструктуры
13
Прочие
452
Отдел финансов района (города областного значения)
014
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
Приложение № 3
решению Жамбылского районного
маслихата № 39-4 от 29 марта 2011 года
Приложение 6
решению Жамбылского районного
маслихата № 37-3 от 24 декабря 2010 года
Бюджетная программа района в городе, города районного значения, поселков, аула (села), аульного (сельского) округа
Наименование аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
Наименования программ
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа"
003 "Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому"
005" Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской местности)
008 «Освещение улиц населенных пунктов»
009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов"
1
Ассинский сельский округ