"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 35-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 28 сәуірдегі № 37-3 Шешімі. Жамбыл облысы Жуалы аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 11 мамырда № 6-4-102 тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 15 мамырдағы № 5-6 Шешімімен
Ескерту: Күші жойылды - Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2012.05.15 № 5-6 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 - бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 - бабына және Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылғы 14 сәуірдегі «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 30-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» № 34-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1773 болып тіркелген) сәйкес Жуалы аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Жуалы аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 35-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-4-97 болып тіркелген, 2011 жылдың 18 қаңтарында № 4-5-6 аудандық «Жаңа-өмір»-«Новая жизнь» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«3 922 479» деген сандар «4 053 327» деген сандармен ауыстырылсын;
«501 493» деген сандар «606 473» деген сандармен ауыстырылсын;
« 22 443» деген сандар «23 813» деген сандармен ауыстырылсын;
«3 397 179» деген сандар «3 421 677» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:

О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата "О районном бюджете на 2011-2013 годы" от 24 декабря 2010 года № 35-3
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 28 апреля 2011 года № 37-3. Зарегистрировано Управлением юстиции Жуалынского района Жамбылской области 13 мая 2011 года за № 6-4-102. Утратило силу - Решением Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 15 мая 2012 года № 5-6
Сноска: Утратило силу - решением Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 15.05.2012 года № 5-6.
В соответствии со статьей-109 Бюджетного кодекса Республики
Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей-6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решения Жамбылского областного маслихата от 14 апреля 2011 года № 34-2 «О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» от 13 декабря 2010 года № 30-3» (зарегистрировано в Реестре государственной регистраций нормативных-правовых актов № 1773) Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жуалынского районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 35-3 «О районном бюджете на 2011 - 2013 годы» (Зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6-4-97, опубликованное в районной газете «Жаңа-өмір»-«Новая жизнь» от 18 января 2011 года № 4-5-6) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «3 922 479» заменить цифрами «4 053 327»;
цифры «501 493» заменить цифрами «606 473 »;
цифры «22 443» заменить цифрами «23 813 »;
цифры «3 397 179» заменить цифрами «3 421 677»;
в подпункте 2):

«3 967 391» деген сандар «4 098 239» деген сандармен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 және 5 - қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                          Аудандық сессиясының
төрағасы                                   мәслихаттың хатшысы
З. Бүрлібаев                               Е. Аманбеков
Жуалы аудандық мәслихатының
2011 жылғы 28 сәуірдегі
№ 37-3 шешіміне 1 – қосымша
Жуалы аудандық мәслихатының
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 35-3 шешіміне 1 - қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санат
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Атауы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
І.КІРІСТЕР

цифры «3 967 391» заменить цифрами «4 098 239».
Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 настоящего решения.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                         Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
З. Бурлибаев Е.                            Аманбеков
Приложение № 1 к решению
Жуалынского районного маслихата
№ 37-3 от 28 апреля 2011 года
Приложение № 1 к решению
Жуалынского районного маслихата
№ 35-3 от 24 декабря 2010 года
Районный бюджет на 2011 год
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Классс
Наименование
Подкласс
1
2
3
4
5
І.ДОХОДЫ