Жуалы ауданы Жетітөбе ауылдық округі бойынша көшелеріне ат қою туралы
Жамбыл облысы Жуалы ауданы Жетітөбе ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 23 қарашадағы № 21 Шешімі. Жамбыл облысы Жуалы аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 30 желтоқсанда № 6-4-118 тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, ШЕШІМ ЕТТІМ:
1.Жетітөбе ауылдық округі бойынша төмендегі көшелеріне ат қойылсын:
1) Кәріқорған ауылында:
Мейман Қожаназаров көшесі;
Мәдібек Үсіпбеков көшесі:
2) Қоңыртөбе ауылында:
Малдыбай Құттыбаев көшесі;
Әбдәлім Құттыбаев көшесі;
Бақытбек Баратұлы көшесі:
3) Тасбастау ауылында:
Ғани Досаев көшесі;
Бағлан Үсіпбаев көшесі;
Юрий Гагарин көшесі:
4) Қосмұрат ауылында:
Рақышұлы Алтынбек көшесі:
5) Шыңбұлақ ауылында:
Мырзатай көшесі;
Абыралыұлы Бектаналы көшесі;
Естайұлы Құрмаш көшесі:
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жетітөбе ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы Кулжахан Зулумовна Куттумбетоваға жүктелсін.
3. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі                        С.Үсіпбеков

О наименовании улиц по Жетитобинскому сельскому округу Жуалынского района
Решение акима Жетитобинского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области от 23 ноября 2011 года № 21. Зарегистрировано Управлением юстиции Жуалынского района Жамбылской области 30 декабря 2011 года № 6-4-118
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан» РЕШИЛ:
1. Наименовать нижеследующие улицы по Жетитобинскому сельскому округу:
1) в селе Карикорган:
улица Мейман Кожаназарова;
улица Мадибек Усипбекова:
2) в селе Тасбастау:
улица Баглан Усипбаева;
улица Юрий Гагарина:
3) в селе Коныртобе:
улица Малдыбай Куттыбаева;
улица Абдалим Куттыбаева;
улица Бакытбек Баратулы;
улица Гани Досаева:
4) в селе Шынбулак:
улица Абыралыулы Бектаналы;
улица Естайулы Курмаш;
улица Мырзатай:
5) в селе Космурат:
улица Ракышулы Алтынбек:
2. Исполнение данного решения возложить на главного специалиста аппарата акима Жетитобинского сельского округа Кулжахан Зулумовну Куттумбетову.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие после истечения десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа                      С.Усипбеков