Жуалы ауданы Нұрлыкент ауылдық округі бойынша көшелеріне ат қою туралы
Жамбыл облысы Жуалы ауданы Нұрлыкент ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 18 тамыздағы № 38 Шешімі. Жамбыл облысы Жуалы аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 23 қыркүйекте № 6-4-109 тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 - бабының 2 тармағына, «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 - бабының 4 тармағы негізінде және Нұрлыкент ауылдық округі тұрғындары жиналысының 2011 жылғы 12 тамыздағы № 16 хаттамасына сәйкес, ШЕШІМ ЕТТІМ:
1.Нұрлыкент ауылдық округі бойынша төмендегі көшелеріне ат қойылсын:
1) Нұрлыкент ауылында:
Мир көшесі;
8 март көшесі;
Первомайская көшесі;
Жамбыл көшесі;
Абай көшесі;
Северная көшесі;
Школьный бұрылысы;
Больничный тупик көшесі;
Больничный переулок көшесі;
Натальевка көшесі;
Зеленая көшесі;
Молодежная көшесі;
Победа көшесі;
Новая көшесі;
Интернациональная көшесі;
Молодежная көшесі;
2) Түктібай ауылында:
Еламан Әуелбеков көшесі;
Рысбақ Бердімбетов көшесі;
Қызыл – күншығыс көшесі;
3) Қазбастау Разъезінде:
Разъезд Қазбастау көшесі.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Нұрлыкент ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы Тулашева Нағима Әділбекқызына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік қүн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі                                А.Қуаныш

О наименовании улиц по Нурлыкентскому сельскому округу Жуалынского района
Решение акима Нурлыкентского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области от 18 августа 2011 года № 38. Зарегистрировано Управлением юстиции Жуалынского района Жамбылской области 23 сентября 2011 года за № 6-4-109
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
На основании пункта 2 статьи - 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пункта 4 статьи - 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно– территориальном устройстве Республики Казахстан» и на основании протокола общего собрания жителей Нурлыкентского сельского округа № 16 от 12 августа 2011 года РЕШИЛ:
1. Наименовать нижеследующие улицы по Нурлыкентскому сельскому округу:
1) В селе Нурлыкент:
Улица Мира;
Улица 8 марта;
Улица Первомайская;
Улица Жамбыла;
Улица Абая;
Улица Северная;
Улица Школьный переулок;
Улица Больничный тупик;
Улица Больничный переулок;
Улица Натальевка;
Улица Зеленая;
Улица Победа;
Улица Новая;
Улица Интернациональная;
Улица Молодежная;
2) В селе Туктибай:
Улица Еламан Ауельбекова;
Улица Рысбак Бердимбетова;
Улица Кызыл - куншыгыс;
3) В Разъезде Казбастау:
Улица Разъезд Казбастау.
2. Исполнение данного решения возложить на главного специалиста аппарата акима Нурлыкентского сельского округа Тулашеву Нагиму Адилбековну.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие после истечения десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким округа                                А. Куаныш